• Головна
  • Блог
  • Дизайн 4-кімнатної квартири - актуальні ідеї для кожного

Дизайн 4-кімнатної квартири - актуальні ідеї для кожного

Зміст
Основні принципи облаштування для 4-х кімнатної квартири
Тонкощі вибору колірної гами
Основні нюанси для окремих стилів

Чотирикімнатні квартири - ідеальний варіант для великої родини. Виділеного простору більш ніж достатньо для комфортного облаштування кожної кімнати. Але, навіть перевага великого простору не захищає від можливих помилок. Тому необхідно враховувати кілька основних нюансів.

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Основні принципи облаштування для 4-х кімнатної квартири

Перш за все, необхідно визначитися з тим, який варіант більш прийнятний для вас:

  • знесення внутрішніх міжкімнатних стін і створення нових перегородок, для отримання нового поділу на зони, головне заздалегідь прорахувати скільки саме людей буде проживати в квартирі, щоб забезпечити кожного повноцінним спальним місцем та місцем для роботи або навчання;
  • раціональне використання вже наявного простору, в такому випадку проводиться простий косметичний ремонт.

Якщо у вашій родині не планується збільшення сімейства, досить просто розділити зони для загального користування (кухня, їдальня, ванна, вітальня) і приватного використання (спальня, робочий кабінет).

Щоб не доставляти дискомфорту ні собі, ні дітям в процесі проживання, рекомендується розташовувати особисту спальню і дитячу кімнату в протилежних кінцях квартири.

Тонкощі вибору колірної гами

Ви не обмежені вибором кольору, головне звертати увагу на актуальний розмір кожного приміщення, місцем розташування вікон і самого будинку. Залежно від цього ви зможете додатково підібрати захист від сонячного світла. Якщо вікна не виходять на сонячну сторону, то не варто використовувати важкі фіранки, навіть в спальні. Досить полотна в один шар або просто тканинних жалюзі. Ці приклади актуальні як для вітальні, так і спальні.

При виборі квітів для вітальні, дитячій або кухні, рекомендується використовувати яскраві кольори і їх відтінки. Холодні і приглушені тони ідеальний варіант для облаштування спальні та ванної. Не забувайте грати оптичними ілюзіями. За допомогою теплої колірної гамми ви зможете використовувати додати затишку, а холодні відтінки - ідеальний варіант для візуального збільшення простору.

Основні нюанси для окремих стилів

Залежно від обраного стилю інтер'єру, форма меблів, оздоблювальні матеріали та система освітлення будуть змінюватися. Ви зможете сміливо реалізовувати будь-який напрямок, яке вам ближче - класицизм, модерн, ар-нуво або хай-тек. Найголовніше, щоб в залежності від обраного стилю інтер'єру використовувалися відповідна обробка і здійснювалася меблювання.

Опубликавано: 01.01.1970
Комментариев: 0
Коментарі
Отменить
Додати коментар
Особливості інтер'єру в чорно-білому кольорі
Якщо ви хочете створити мінімалістичний дизайн, щоб квартира виглядала стильно й лаконічно, то можна використовувати чорно-білу гаму в інтер'єрі
Детальніше
Для чого потрібна 3D-візуалізація проекту
Для чого потрібна 3D-візуалізація проекту
Ремонт будинку - це складний технічно і досить вимотує психологічно процес, результат якого вплине на якість вашого життя. Тому, приходячи до дизайнера, який пропонує послуги по дизайну інтер'єру, до початку робіт хочеться бути впевненим в якості кінцевого результату
Нове джерело натхнення для кожного в стилі Захі Хадід для квартир
Нове джерело натхнення для кожного в стилі Захі Хадід для квартир
Рідкісний людина, зважившись на ремонт у власній квартирі, готовий ризикувати і витрачати гроші на реалізацію чужої бурхливої фантазії. Та й дизайнерів, здатних зробити щось примітне. Надихаючись стилем знаменитої Захі Хадід, «Архітектурна студія - 7» зробила в горищному просторі щось зовсім несподіване і взагалі несхоже на квартиру.
Ваше питання
Потрібна допомога?
Наш відразу-ж менеджер зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень