• Головна
  • Блог
  • Дизайн 4-кімнатної квартири - актуальні ідеї для кожного

Дизайн 4-кімнатної квартири - актуальні ідеї для кожного

Зміст
Основні принципи облаштування для 4-х кімнатної квартири
Тонкощі вибору колірної гами
Основні нюанси для окремих стилів

Чотирикімнатні квартири - ідеальний варіант для великої родини. Виділеного простору більш ніж достатньо для комфортного облаштування кожної кімнати. Але, навіть перевага великого простору не захищає від можливих помилок. Тому необхідно враховувати кілька основних нюансів.

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Основні принципи облаштування для 4-х кімнатної квартири

Перш за все, необхідно визначитися з тим, який варіант більш прийнятний для вас:

  • знесення внутрішніх міжкімнатних стін і створення нових перегородок, для отримання нового поділу на зони, головне заздалегідь прорахувати скільки саме людей буде проживати в квартирі, щоб забезпечити кожного повноцінним спальним місцем та місцем для роботи або навчання;
  • раціональне використання вже наявного простору, в такому випадку проводиться простий косметичний ремонт.

Якщо у вашій родині не планується збільшення сімейства, досить просто розділити зони для загального користування (кухня, їдальня, ванна, вітальня) і приватного використання (спальня, робочий кабінет).

Щоб не доставляти дискомфорту ні собі, ні дітям в процесі проживання, рекомендується розташовувати особисту спальню і дитячу кімнату в протилежних кінцях квартири.

Тонкощі вибору колірної гами

Ви не обмежені вибором кольору, головне звертати увагу на актуальний розмір кожного приміщення, місцем розташування вікон і самого будинку. Залежно від цього ви зможете додатково підібрати захист від сонячного світла. Якщо вікна не виходять на сонячну сторону, то не варто використовувати важкі фіранки, навіть в спальні. Досить полотна в один шар або просто тканинних жалюзі. Ці приклади актуальні як для вітальні, так і спальні.

При виборі квітів для вітальні, дитячій або кухні, рекомендується використовувати яскраві кольори і їх відтінки. Холодні і приглушені тони ідеальний варіант для облаштування спальні та ванної. Не забувайте грати оптичними ілюзіями. За допомогою теплої колірної гамми ви зможете використовувати додати затишку, а холодні відтінки - ідеальний варіант для візуального збільшення простору.

Основні нюанси для окремих стилів

Залежно від обраного стилю інтер'єру, форма меблів, оздоблювальні матеріали та система освітлення будуть змінюватися. Ви зможете сміливо реалізовувати будь-який напрямок, яке вам ближче - класицизм, модерн, ар-нуво або хай-тек. Найголовніше, щоб в залежності від обраного стилю інтер'єру використовувалися відповідна обробка і здійснювалася меблювання.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 21.10.2020
Коментарів: 1
Коментарі
Лаврова 23.10.2020 в 11:26
new comment
Ну если это четырехкомнатная квартира, ее можно обустроить в нескольких стилях, таким образом сделать разнообразный интерьер.
Отменить
Додати коментар
Японські панелі
Японські штори - розсувні конструкції, появою яких на світло світ зобов'язаний невеликим за площею осель японців. Вони знайшли рішення, повністю відповідне своїм менталітетом - лаконічне і елегантне.
Детальніше
Шукаєте рулонні штори? Із задоволенням Вам допоможемо!
Шукаєте рулонні штори? Із задоволенням Вам допоможемо!
Если вы изучаете варианты декорирования окон, предлагаем остановиться на рулонных шторах. Эти конструкции выглядят стильно и позволяют эффективно регулировать естественное освещение в комнате. Наши специалисты помогут выбрать оптимальные модели для любых окон. Они расскажут о технических
Штори блекаут
Штори блекаут
Різних варіацій на тему сонцезахисних систем сьогодні існує досить багато. Різні матеріали, різні конструкції, функціонал, вартість, ми впевнені, що абсолютно кожен може знайти варіант, що ідеально підходить як смаку, так і гаманцю.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00
Потрібна допомога?
Наш менеджер відразу-ж зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень