Дерев'яний інтер'єр будинку: кілька способів зробити його незвичайним

Дерев'яний інтер'єр будинку: кілька способів зробити його незвичайним

Дерев'яні будинки знову стають популярні, як і сто років тому. Хіба що змінився підхід до їх будівництва, удосконалилися технології і будівельні матеріали. І якщо не так давно будівництво дерев'яних будинків було поширене для зведення дачного або мисливського будинку, то тепер такий формат вибирають для житла. Це цілком вписується в останні тенденції щодо вибору екологічних, практичних і бюджетних рішень, натомість надмірностей. Разом з даною тенденцією з'явилися і нові способи оформлення інтер'єру в дерев'яному будинку.
 

Як зробити інтер'єр цікавим?

За рахунок того, що будинок будується з натуральних матеріалів, обмежуються варіанти внутрішньої і зовнішньої обробки. Чи хтось вирішить зробити всередині дерев'яного будинку гіпсокартонні стіни або все заштукатурити. Адже цінність дерева в його природній красі. У той же час такий інтер'єр може виявитися одноманітним і нудним, тому важливо грамотно підійти до оформлення.
 
Якщо стіни будинку складно піддати будь-якій обробці, то необхідно працювати з декором. У правильно оформленому приміщенні упор робиться саме на декор. Потрібно підібрати меблі, штори, лампи таким чином, щоб інтер'єр став «живим». Що для цього потрібно? Для початку позбудьтеся від спокуси використовувати дерев'яні меблі в дерев'яному будинку. Такий підхід перетворить житло в мисливський будиночок або трактир. Декор повинен виділятися кольором, матеріалами виконання і стилем.
 
Прикрасьте приміщення торшерами підлогових світильників і люстрами в стилі модерн. Оригінально і цікаво буде виглядати і готика. Інша меблі цілком може бути виконана в сучасному стилі. Допустимо використовувати пластик, композити, метал і скло. Щоб розбавити важкий дерев'яний інтер'єр, віддайте перевагу легкій меблів. Нехай вона буде не дуже масивної. Для того, щоб зробити акцентування саме на декорі, використовуйте яскраві кольори. На вікна також краще повісити легкі штори з натуральних матеріалів. Добре виглядатимуть і жалюзі.
 
Ще один спосіб, як урізноманітнити інтер'єр: використовувати нестандартні форми стельових балок, колон. Пожвавити обстановку можна і завдяки використанню натурального каменю в якості обробки або підлогового покриття. Камінь добре поєднується з деревом і здатний внести різноманітність. Не можна забувати і про те, щоб приміщення добре висвітлювалося природним світлом. Для таких цілей найкращим чином підходять більше панорамні вікна. Якщо можливості перепроектувати вікна немає, то використовуйте штучне освітлення, але так, щоб простір рівномірно висвітлювалося.
 
Щоб зробити інтер'єр нудним можна змінити колір дерев'яних стін. Для цього використовується прозорий лак з легкими колірними відтінками. Головне, що потрібно враховувати при обробці стін лаком - текстура дерева повинна чітко проглядатися. Завдяки цьому способу можна створити інтер'єр в скандинавському стилі. Для цього використовуються світлі відтінки лаку.
 
Для захисту від сонця найкраще використовувати жалюзі. Вони можуть бути будь-якого кольору. Важкі тканинні штори використовувати не рекомендується. Також хорошим рішенням стануть ролети. Вони не тільки захистять житло від сонця, негоди і зловмисників, але і дозволять відкрити погляду віконну раму. Такий підхід допоможе розбавити інтер'єр і зробити його нудним.
 
Існує безліч різних способів, як зробити інтер'єр в дерев'яному будинку не нудним, спробуйте той, який вам найбільше сподобається. Експериментуючи зі стилями вдасться домогтися бажаного результату.
0/ 5 (0)
Опубликавано: 21.10.2019
Просмотрено: 801 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору