• Головна
  • Блог
  • Дерев'яний інтер'єр будинку: кілька способів зробити його незвичайним

Дерев'яний інтер'єр будинку: кілька способів зробити його незвичайним

Зміст
Як зробити інтер'єр цікавим?

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Дерев'яні будинки знову стають популярні, як і сто років тому. Хіба що змінився підхід до їх будівництва, удосконалилися технології і будівельні матеріали. І якщо не так давно будівництво дерев'яних будинків було поширене для зведення дачного або мисливського будинку, то тепер такий формат вибирають для житла. Це цілком вписується в останні тенденції щодо вибору екологічних, практичних і бюджетних рішень, натомість надмірностей. Разом з даною тенденцією з'явилися і нові способи оформлення інтер'єру в дерев'яному будинку.
 

Як зробити інтер'єр цікавим?

За рахунок того, що будинок будується з натуральних матеріалів, обмежуються варіанти внутрішньої і зовнішньої обробки. Чи хтось вирішить зробити всередині дерев'яного будинку гіпсокартонні стіни або все заштукатурити. Адже цінність дерева в його природній красі. У той же час такий інтер'єр може виявитися одноманітним і нудним, тому важливо грамотно підійти до оформлення.
 
Якщо стіни будинку складно піддати будь-якій обробці, то необхідно працювати з декором. У правильно оформленому приміщенні упор робиться саме на декор. Потрібно підібрати меблі, штори, лампи таким чином, щоб інтер'єр став «живим». Що для цього потрібно? Для початку позбудьтеся від спокуси використовувати дерев'яні меблі в дерев'яному будинку. Такий підхід перетворить житло в мисливський будиночок або трактир. Декор повинен виділятися кольором, матеріалами виконання і стилем.
 
Прикрасьте приміщення торшерами підлогових світильників і люстрами в стилі модерн. Оригінально і цікаво буде виглядати і готика. Інша меблі цілком може бути виконана в сучасному стилі. Допустимо використовувати пластик, композити, метал і скло. Щоб розбавити важкий дерев'яний інтер'єр, віддайте перевагу легкій меблів. Нехай вона буде не дуже масивної. Для того, щоб зробити акцентування саме на декорі, використовуйте яскраві кольори. На вікна також краще повісити легкі штори з натуральних матеріалів. Добре виглядатимуть і жалюзі.
 
Ще один спосіб, як урізноманітнити інтер'єр: використовувати нестандартні форми стельових балок, колон. Пожвавити обстановку можна і завдяки використанню натурального каменю в якості обробки або підлогового покриття. Камінь добре поєднується з деревом і здатний внести різноманітність. Не можна забувати і про те, щоб приміщення добре висвітлювалося природним світлом. Для таких цілей найкращим чином підходять більше панорамні вікна. Якщо можливості перепроектувати вікна немає, то використовуйте штучне освітлення, але так, щоб простір рівномірно висвітлювалося.
 
Щоб зробити інтер'єр нудним можна змінити колір дерев'яних стін. Для цього використовується прозорий лак з легкими колірними відтінками. Головне, що потрібно враховувати при обробці стін лаком - текстура дерева повинна чітко проглядатися. Завдяки цьому способу можна створити інтер'єр в скандинавському стилі. Для цього використовуються світлі відтінки лаку.
 
Для захисту від сонця найкраще використовувати жалюзі. Вони можуть бути будь-якого кольору. Важкі тканинні штори використовувати не рекомендується. Також хорошим рішенням стануть ролети. Вони не тільки захистять житло від сонця, негоди і зловмисників, але і дозволять відкрити погляду віконну раму. Такий підхід допоможе розбавити інтер'єр і зробити його нудним.
 
Існує безліч різних способів, як зробити інтер'єр в дерев'яному будинку не нудним, спробуйте той, який вам найбільше сподобається. Експериментуючи зі стилями вдасться домогтися бажаного результату.
Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 22.10.2020
Коментарів: 3
Коментарі
Егор 27.10.2019 в 16:51
new comment
Сразу подумал о каком-то загородном домике. Дача, уютный домик, камин, интересные украшения, и бокал вина.
Slemma 24.10.2019 в 17:02
new comment
Чтобы оформить квартиру в деревянном стиле, достаточно использовать разные вещицы для интерьера, тот же коврик из тростника или деревянные жалюзи.
Оля 24.10.2019 в 14:21
new comment
Красиво и очень оригинально. Хочу тоже себе дома такое сделать. В знакомых такой интерьер, просто бомба.
Отменить
Додати коментар
Чому важливо підбирати інтер'єр під свій темперамент
З давніх-давен вважалося, що будинок може в повній мірі розповісти про свого господаря. Риси характеру і особисті переваги безсумнівно залишать відбиток на дизайні інтер'єру. Актуальні теорії сучасного світу розглядають інтер'єр як знакової системи, де кожен складовий компонент на емоційному рівні має своє особливе значення.
Детальніше
Рулонні ворота в Києві
Рулонні ворота в Києві
На зміну важким металевим воріт, якими так важко керувати, а тим більше необхідно постійно фарбувати для захисту від корозії, прийшли легкокеровані рулонні ворота.
Купити тканинні жалюзі день-ніч в Києві
Купити тканинні жалюзі день-ніч в Києві
Ролети день-ніч - це система, яка має можливість регулювання світлового потоку. Модель прекрасно підходить інтер'єру будь-якого приміщення. Використання полотна з чергуються смугами в конструкції визначає другу назву такого зручного пристосування - жалюзі день-ніч "зебра". В жалюзі день-ніч використовується спеціальна якісна тканина, що не піддається забрудненню, прекрасно відштовхує вологу і не вигоряє під сонячними променями. Матеріал весь трохи, а весь догляд реально звести до використання сухий щітки для усунення мінімальної кількості пилу, що скупчився.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00