Дерев'яні жалюзі

Дерев'яні жалюзі

З плином часу мода на використання різних матеріалів у виробництві меблів і предметів інтер'єру зміщується в бік натуральних матеріалів. Сьогодні можна зустріти все більше і більше різних предметів інтер'єру і меблів з чистого дерева, каменю, цікавою фактури скла. І дерево в цьому сенсі є особливим, тому що крім своєї матеріальної натуральності, воно ще й має свій особливий запах, який підсилює почуття «справжнього». У багатьох країнах натуральне дерево вважається ознакою елітарності. І наші краї - точно не виняток. Окремо варто згадати про дерев'яні жалюзі. Такий предмет інтер'єру як дерев'яні жалюзі будуть елементом оздоблення приміщення, який не тільки прикрашає його з естетичної точки зору, але і добротно виконує своє основну функцію. І саме про дерев'яних жалюзі ми б хотіли поговорити в цій статті більш детально.

Дерев'яні жалюзі: чим вони гарні?

Величезна кількість природних кольорів, які вигідно підкреслять інтер'єр будь-якого приміщення - від особистого кабінету до вітальні. Дерев'яні жалюзі можуть бути виготовлені як з темних, так і зі світлих сортів дерева: важливо вибрати ті, що оптимально підійдуть саме вашому інтер'єру. Дерев'яні жалюзі - це досить непогана інвестиція в красу і функціональність інтер'єру. Прослужать вони вам довго і навіть при зміні дизайну інтер'єру, залишатимуться актуальними.

Дерев'яні горизонтальні жалюзі - досить важке і габаритне виріб, тому ставити його на кожну стулку вікна - недоцільно. Практичний встановлювати дерев'яні горизонтальні жалюзі перед вікном, або у віконному отворі - на стельової частини віконного укосу. Враховуйте також, що дерев'яні жалюзі - це досить дороге задоволення, але також будьте впевнені, що вони відпрацюють кожну свою копійку.

Дерев'яні жалюзі: в чому полягають їх основні переваги?

  1. Дерев'яні жалюзі виглядають неймовірно респектабельно, що називається, "дорого". Насправді, саме дерев'яні жалюзі здатні "витягнути" навіть досить бюджетний інтер'єр.
  2. Вони дуже вдало виглядають в самих різних інтер'єрах. Від "кантрі" і "еко" до респектабельних георгіанському і вікторіанського стилів. Навіть в стилі хай-тек вони будуть виглядати цілком собі доречно.
  3. Доглядати за дерев'яними жалюзі досить просто. Як правило, їх досить просто протерти м'якою ганчіркою. Звичайно ж, це стосується тих ламелей, що покриті спеціальним захисним лаком. Якщо ж ні, то найімовірніше, тут знадобляться спеціальні засоби.
  4. Такі жалюзі прекрасно поєднуються в інтерьра з будь-меблі, але найбільш вдало, все ж, з дерев'яною.
  5. Дерев'яні жалюзі в приміщенні створюють прекрасне, "живе" настрій. Вони просто чудово поєднуються з живими квітами на підвіконнях.
  6. За своїм прямим призначенням, дерев'яні жалюзі працюють просто відмінно - і чудово захищають будь-яке приміщення від надлишку сонячного світла. Плюс - вони прекрасно захищають це ж приміщення від будь-яких сторонніх поглядів з вулиці.
  7. Дерево - це екологічний, нетоксичний, гіпоалергенний матеріал. Особливо цей момент важливий для алергіків, які вже втомилися від того, скільки пилу скупчується в стандартних шторах. Дерев'яні жалюзі абсолютно безпечні для здоров'я і є найбільш екологічним матеріалів з усіх можливих, що використовуються при виготовленні сонцезахисних систем.
  8. Саме дерев'яні жалюзі можна назвати максимально довговічними. По-перше, виходячи з їх високої якості, по-друге - тому, що вони дійсно навряд чи хоч колись вийдуть з моди.

Якісні дерев'яні жалюзі: де можна купити?

Якщо ви зрозуміли, що переваги дерев'яних жалюзі - це те, що вам потрібно, то ви без проблем можете замовити їх за індивідуальними мірками від компанії Nikoss. Наші фахівці не тільки виготовлять для вас таку сонцезахисну систему, а й встановлять її - грамотно і надовго, в будь-якому місті України. У нас - багаторічний досвід в установці і створенні сонцезахисних систем і тисячі задоволених клієнтів по всій Україні!

0/ 5 (0)
Опубликавано: 03.03.2020
Просмотрено: 269 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору