Дерев’яні сходи в інтер’єрі

Зміст
Тип дерева має значення

При проектуванні внутрішніх сходів часто використовується дерево. Цей шляхетний і універсальний матеріал відмінно виглядає як в класичному або сільському стилі, так і в сучасному і мінімалістському інтер'єрах. Зробити так, щоб сходи стали невід'ємним елементом вашого будинку досить просто.

При проектуванні сходів ви повинні спочатку вирішити, який тип конструкції найкраще підійде для вашої квартири або будинку. Існує безліч дизайнерських рішень, які дозволяють створити зручний вхід на другий поверх навіть в дуже обмеженому просторі. Варто лише врахувати, скільки місця для сходів у вас є, а також зробити необхідні заміри.

Якщо конструкція повинна розташовуватися в відкритому просторі вітальні, краще вибрати рішення, які займають якомога менше місця, наприклад, кручені сходи. Для невеликих квартир добре підійдуть круті сходи, що дозволяють максимально заощадити простір.

Тип дерева має значення

Бажаючи мати красиві і практичні дерев'яні сходи, ви повинні ретельно обдумати вибір конкретного виду деревини. Бук, дуб або ясен дуже популярні. Горіх буде виглядати елегантно, а сосна може використовуватися для простуватих інтер'єрів. Якщо вам небайдужий представницький вигляд дерев'яних сходів, краще за все робити ставку на темне дерево екзотичної породи.sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

У традиційних конструкціях перила були її невід'ємною частиною, що захищає користувачів від падіння з висоти. Сучасний стиль, керуючись принципом мінімалізму, ввів цікаве рішення, яким є сходи без перил. Візуальний ефект дуже цікавий - сходи здаються набагато легше, менш масивними і оптично займають мало місця. Але таке рішення не підійде для будинку, де живуть маленькі діти або літні люди.

Якщо хочете домогтися максимального комфорту, перш за все, ви повинні ретельно розглянути кілька практичних аспектів, таких як кількість сходинок, їх висота і глибина.

Після того як ви вже вибрали тип сходів, їх розмір, параметри окремих елементів і тип дерева, ви можете подумати про стиль. Прості дерев'яні східці гарні для сучасного житла. Якщо сходи широкі і зручні, ви можете навіть відмовитися від перил.

В інтер'єрах, натхнених природою або в сільському стилі, будуть добре виглядати прості рішення, такі як сходи з місцевих порід дерева. Вічна елегантність буде забезпечена деревиною екзотичних порід, належним чином оформлених, наприклад, у вигляді віялових сходів.

Дерев'яні сходи - це величезна кількість можливостей. Залежно від типу конструкції, обробки і використаної деревини, вони будуть працювати в будь-якому інтер'єрі - від сільської дачі до розкішної резиденції.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 22.10.2020
Коментарів: 5
Коментарі
Оксана 13.11.2020 в 18:15
new comment
Не знаю, если мода на лестницы, но люблю лестницы из дерева, они лучше других добавляют тепла и уюта в дом.
ЖЕНИХОВА 29.10.2020 в 15:08
new comment
Деревянная лестница в однозначно дополнит интерьер, но как по мне, она будет лучше смотреться именно в доме, а не в квартире.
Милана 21.10.2020 в 19:35
new comment
Наверное, деревянные лестницы это прежде всего экологично. Хотя они ведь все равно пропитываются чем-то...
Милана 01.10.2020 в 17:36
new comment
На мой взгляд, материал лестницы может быть любым, ведь главнее, чтобы она была удобной, лучше не винтовой.
Трофим 01.10.2020 в 14:53
new comment
Когда жил в частном доме у меня была точно такая же винтовая как на фотографии только железная.
Отменить
Додати коментар
Які жалюзі краще: пластикові або алюмінієві?
І пластикові, і алюмінієві жалюзі можуть бути будь-якого розміру, кольору, фактури, виконані під дерево або з нанесенням малюнка на ламелях - фотожалюзі, вибір матеріалу залежить від ваших уподобань.
Детальніше
Чи можна прати вертикальні тканинні жалюзі?
Чи можна прати вертикальні тканинні жалюзі?
Вертикальні тканинні жалюзі - це надзвичайно популярний варіант сонцезахисної системи як вдома, так і в навчальних закладах і офісах. Вони недорогі, надійні, відмінно вписуються практично в будь-який інтер'єр, легко керовані, вибрати можна практично будь-яке колірне рішення, а ще, за ними дуже просто доглядати.
Жалюзі на замовлення в Житомирі
Жалюзі на замовлення в Житомирі
Якісні жалюзі або ролети - це справжній маст-хев будинку, в офісі, в магазині, салоні краси, клініці, - де завгодно. Сонцезахисні системи дозволяють уберегти приміщення від надлишку сонячного світла, а деякі варіації ще й чудово працюють на шумоізоляцію і захист від злому.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00