Декорування склопакетів

Декорування склопакетів

Стандартні білі склопакети стали занадто масовими і тому буденними. Додати вікну індивідуальний вигляд, прикрасити приміщення зсередини і зовні можна зробивши декор. Існує безліч способів декорування від простих і дешевих, до складних і дорогих. Естетична складова не менш важлива, ніж експлуатаційні якості вікна, тому пропонуємо ознайомитися з популярними варіантами декорування склопакетів.

Варіанти декору

Декор допоможе доповнити інтер'єр і екстер'єр і при цьому ніяк не

позначитися на функціональності вікна. До популярного і доступного способу прикрасити склопакет відноситься фальшпереплет. Такі палітурки є накладні планки з клеїться основою. Їх приклеюють з однієї або декількох сторін вікон. В якості клею використовується двосторонній скотч, який вже присутній на планці, або м'який силікон. При необхідності демонтажу на склі не залишиться дефектів.

Переважно виконуються з пластика. Їх основне завдання – візуально імітувати поділ скла на частини. Завдяки різноманітності форм можна втілювати різні стилістичні прийоми. Колір фальш палітурки підбирається під забарвлення рами вікна. Цей декор універсальний і підходить практично під кожне вікно.

Ще один спосіб індивідуалізації – використання тонування склопакета. Існує кілька способів тонування вікна: за допомогою спеціальної плівки, з додаванням фарби до складу скла при його виготовленні або оксидів металу. Це не тільки надійно вбереже приміщення від попадання прямих сонячних променів, охолодить в жарку погоду, але і додасть гарний відтінок.

Для поціновувачів старовини хорошим способом прикрасити склопакет стане використання вітража. За допомогою спеціальної техніки створюються композиції і різних за розміром кольорових шматочків скла. Справжній вітраж, це досить недешеве задоволення і навряд чи виправданий для житлового приміщення. Тому використовується більш доступний в реалізації варіант – кольорова плівка з імітацією вітража.

Це один із самих бюджетних і простих варіантів. Така плівка буває не тільки вітражного, але і однотонною, з орнаментом, малюнком, матовою або глянсовою.

Більш просунутий варіант вітража – розписного вітраж. Він наноситься на скло за допомогою силікатних або акрилових фарб. Робота вимагає професійного підходу. Також застосовується розпис за допомогою пескоструя. Така технологія дозволяє створити поєднання матових і глянсових ділянок, які в свою чергу шикуються в потрібний малюнок. Завдяки піскострумин можна домогтися ефекту об'ємних малюнків.

Для створення красивого візуального ефекту використовується рифлення. Завдяки виступам і заглибинах відбувається заломлення променів і вони красиво грають в кімнаті. Рифленням можна створити текстуру скла або зробити унікальний малюнок. Додатково прикрасити рифлений малюнок можна підсвічуванням по периметру вікон. Світлодіодна стрічка поміщається між стекол склопакета, її колір, яскравість регулюються і вона підсвічує зсередини вийшло зображення.

До модним течіям відноситься і фотодрук вікон в якості декорування. Завдяки сучасним технологіям принт на склі вдасться зберегти тривалий час, він не буде вицвітати.

довершення стилю

Повноцінне декорування вікон складно уявити без ролет або жалюзі. Завдяки великій різноманітності матеріалів виконання і колірних відтінків вдасться гармонійно завершити декор надавши вікна цілісний вигляд. Це відмінний спосіб відрегулювати інсоляцію приміщення і підкреслити інтер'єр.

0/ 5 (0)
Опубликавано: 14.08.2019
Просмотрено: 340 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору