Декоративний підвіконня

Зміст
Що ж для цього потрібно?
Переваги

Декоративний підвіконня

Старомодне використання підвіконня для вирощування розсади або квітів вже не виглядає привабливим. Порожній підвіконня теж не несе ніякої естетичної та функціональної складової. Є ідея трохи краще – зробити замість підвіконня повноцінний диван. Таке рішення дозволить реалізувати відмінне місце для релаксації. Містке, з хорошим природним освітленням. Облаштування нового ложа вимагає дотримання нюансу: необхідні низькі підвіконня.

Найбільш вдале місце для розміщення ложе – еркер. Але не варто засмучуватися, якщо в плануванні квартири він відсутній. У цій статті розповімо про те, як облаштувати місце біля вікна.

Що ж для цього потрібно?

Не всяке вікно підійде для облаштування місця відпочинку. Можливо доведеться перепроектувати або реконструювати віконне простір. Віконний отвір не повинен бути надто високим. Комфортною висотою від підлоги до ложа вважається 45 – 50 см. Поверхня накривається або обтягається матрацом, а подушки розміщуються з боку вікна і з боків.

Радіатор під вікном можна або закрити спеціальним декоративним екраном, або розташувати в стороні, що дозволить створити корисний простір з полками або ящиками для зберігання речей.

Ширина не має вирішального значення – навіть невелике вікно з диваном внесе затишок в інтер'єр. У той же час глибина підвіконня має значення. Занадто вузький не підійде і доведеться його розширювати за рахунок простору кімнати. Оригінальним виходом стане створення фальш стіни. З боків можна зробити колони, щоб обмежити простір або зробити з надбудови шафи на всю стіну. Для безпеки важливо, щоб вільно нависає частина підвіконня не перевищувала 10 – 15 см

Оптимальний варіант – еркер. Диванна зона не виступає за його межі, вона досить глибока і широка, відмінно зонирует простір роблячи його функціональним.

Вдале місце в приватних будинках – вікна на сходових прольотах. Це дозволить прикрасити і додати функціональності в простір. Конструкцію диванної зони можна змонтувати в якості монолітного короба. У ньому можуть бути розміщені полички і ніші для книг, світильників і інших предметів.

Переваги

Ця тенденція в сучасному дизайні інтер'єрів має масу переваг. Підвіконня диван одночасно виступає в якості місця для відпочинку та дизайнерським прийомом, який перетворює приміщення. Такий варіант відмінно підійде і для малогабаритних кімнат, вдасться додати ще одну корисну простір. Підвіконня диван можна вдосконалити додавши в нижню нішу висувні ящики. Це відмінне місце для читання книг, роботи, навчання і просто затишного проведення часу з чашкою гарячого напою. Основні переваги м'якого куточка з подушок і матраца виглядають так:

  • раціональне використання простору – вікно в будь-якому випадку необхідно в приміщенні, тому цілком розумно використовувати цей простір з користю;
  • додатковий комфортне місце відпочинку – завдяки увазі з вікна створюється затишок. Особливо в дощ і сніг;
  • перетворення інтер'єру приміщення;
  • можливість облаштувати додаткові ніші і полки для речей.

На окрему увагу в оздобленні підвіконня слід віддати декоративним подушкам і матрацу. Від їх колірної гами, форми буде залежати не тільки зручність, але і загальний зовнішній вигляд простору біля вікна. Також, якщо ви хочете більше приватності і усамітнення, то слід подумати над гармонійної завісою для вікна. Для підвіконня дивана найкращим чином підійдуть ролети або жалюзі. Вони не приховують краси ложа і надійно захищають від сонячних променів вдень і сторонніх поглядів ввечері.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 15.02.2021
Коментарів: 9
Коментарі
Карина 22.10.2020 в 18:47
new comment
Если подойти к дизайну подоконника оригинально, то он станет отличным акцентом в интерьере
Евгений Мелюх 03.10.2019 в 05:38
new comment
Очень здорово, что подоконники перестали быть просто полочкой для хранения цветочных горшков.
Маришка 16.09.2019 в 23:42
new comment
Всегда хотела в квартире широкий подоконник с подушками. Сейчас у меня большое угловое окно, но я не представляю как его обыграть для дивана - подоконник слишком низко, совсем не красиво.
Ася 11.09.2019 в 09:20
new comment
Мне тоже очень понравилась идея. Кстати, она идеальна как раз для маленьких помещений. Но подоконник действительно придется перепроектировать. Я бы хотела такое решение на кухне.
Сакура 06.09.2019 в 22:14
new comment
Я бы сделала такой подоконник в детской комнате, чтобы детская смотрелась необычно и малышу было раздолье. Можно сделать все самому и даже мастера не придётся вызывать, главное чтобы получилось со вкусом.
Филли 01.09.2019 в 17:27
new comment
Такой подоконник оформить проще простого, главное чтобы было достаточно места, как и говорилось выше. Но мне больше нравится когда на подоконнике имеется свободное место, а не все заставлено вазами с цветами.
Евгения 20.08.2019 в 04:29
new comment
Мне лично понравился подоконник, как на фото выше, но проблема в том, что квартира у меня маленькая. Возможно ли в маленькой квартире оборудовать точно такой же подоконник интересно?
Светлана 16.08.2019 в 15:26
new comment
Интересная идея. А если к торцевой стороне матраса прикрепить волан из ткани до пола, то сходство с диваном будет абсолютным, а ниша под подоконником полностью задекорирована. Однозначно, комната станет уютнее. Пространство не будет перегружено мебелью.
Klaris 16.08.2019 в 02:36
new comment
Мне очень нравится декоративный подоконник, но из-за того что наша квартира очень маленькая, сделать его со вкусом не получается, а вообще это очень удобно и вместительно. Думаю, что если переедим в более-просторную квартиру, обязательно оформлю такой подоконник.
Отменить
Додати коментар
Ролети на вікна вирішують проблеми дизайну та захисту приміщення
Ролети на вікна користуються великою популярністю, у великій частині завдяки зручності у використанні і привабливому виду, ніж звичайні решітки на вікна. Основною функцією і головною перевагою є захист віконного отвору від зловмисників і вандалів. Спроби розкрити даний механізм
Детальніше
Модні штори Бриз
Модні штори Бриз
Сама назва штор - Бриз вже асоціюється з легкістю, ніби ніжний бриз пронісся жарким днем. Вертикальні ламелі жалюзі Бриз складаються з тонких ниток різноманітних кольорів і відтінків. Що увійшли в моду зовсім недавно, штори Бриз все ж мають дуже давні витоки, вони трансформувалися з мотузкових
Як правильно підібрати колірну гамму для будинку
Як правильно підібрати колірну гамму для будинку
У кожної людини є свої вподобання в кольорах. Комусь подобаються яскраві та сміливі барви, в той самий час, коли інші почувають себе у більшій безпеці в оточенні нейтральних кольорів. Добра новина в тому, що насправді не існує "правильної" палітри
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00