Декоративний підвіконня

Декоративний підвіконня

Старомодне використання підвіконня для вирощування розсади або квітів вже не виглядає привабливим. Порожній підвіконня теж не несе ніякої естетичної та функціональної складової. Є ідея трохи краще – зробити замість підвіконня повноцінний диван. Таке рішення дозволить реалізувати відмінне місце для релаксації. Містке, з хорошим природним освітленням. Облаштування нового ложа вимагає дотримання нюансу: необхідні низькі підвіконня.

Найбільш вдале місце для розміщення ложе – еркер. Але не варто засмучуватися, якщо в плануванні квартири він відсутній. У цій статті розповімо про те, як облаштувати місце біля вікна.

Що ж для цього потрібно?

Не всяке вікно підійде для облаштування місця відпочинку. Можливо доведеться перепроектувати або реконструювати віконне простір. Віконний отвір не повинен бути надто високим. Комфортною висотою від підлоги до ложа вважається 45 – 50 см. Поверхня накривається або обтягається матрацом, а подушки розміщуються з боку вікна і з боків.

Радіатор під вікном можна або закрити спеціальним декоративним екраном, або розташувати в стороні, що дозволить створити корисний простір з полками або ящиками для зберігання речей.

Ширина не має вирішального значення – навіть невелике вікно з диваном внесе затишок в інтер'єр. У той же час глибина підвіконня має значення. Занадто вузький не підійде і доведеться його розширювати за рахунок простору кімнати. Оригінальним виходом стане створення фальш стіни. З боків можна зробити колони, щоб обмежити простір або зробити з надбудови шафи на всю стіну. Для безпеки важливо, щоб вільно нависає частина підвіконня не перевищувала 10 – 15 см

Оптимальний варіант – еркер. Диванна зона не виступає за його межі, вона досить глибока і широка, відмінно зонирует простір роблячи його функціональним.

Вдале місце в приватних будинках – вікна на сходових прольотах. Це дозволить прикрасити і додати функціональності в простір. Конструкцію диванної зони можна змонтувати в якості монолітного короба. У ньому можуть бути розміщені полички і ніші для книг, світильників і інших предметів.

Переваги

Ця тенденція в сучасному дизайні інтер'єрів має масу переваг. Підвіконня диван одночасно виступає в якості місця для відпочинку та дизайнерським прийомом, який перетворює приміщення. Такий варіант відмінно підійде і для малогабаритних кімнат, вдасться додати ще одну корисну простір. Підвіконня диван можна вдосконалити додавши в нижню нішу висувні ящики. Це відмінне місце для читання книг, роботи, навчання і просто затишного проведення часу з чашкою гарячого напою. Основні переваги м'якого куточка з подушок і матраца виглядають так:

  • раціональне використання простору – вікно в будь-якому випадку необхідно в приміщенні, тому цілком розумно використовувати цей простір з користю;
  • додатковий комфортне місце відпочинку – завдяки увазі з вікна створюється затишок. Особливо в дощ і сніг;
  • перетворення інтер'єру приміщення;
  • можливість облаштувати додаткові ніші і полки для речей.

На окрему увагу в оздобленні підвіконня слід віддати декоративним подушкам і матрацу. Від їх колірної гами, форми буде залежати не тільки зручність, але і загальний зовнішній вигляд простору біля вікна. Також, якщо ви хочете більше приватності і усамітнення, то слід подумати над гармонійної завісою для вікна. Для підвіконня дивана найкращим чином підійдуть ролети або жалюзі. Вони не приховують краси ложа і надійно захищають від сонячних променів вдень і сторонніх поглядів ввечері.

0/ 5 (0)
Опубликавано: 14.08.2019
Просмотрено: 344 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору