Данська стиль в інтер'єрі

Данська стиль в інтер'єрі

Інтер'єри Данії приваблюють своєю простотою і оригінальністю, впорядкованістю, багатофункціональністю. У будинках датчан просторо, затишно, тепло, все стоїть на своїх місцях, але це не нагадує квартиру або будинок нудного і прискіпливого людини. Навпаки, потрапивши сюди, відчуваєш міцний зв'язок з навколишнім світом, захищеність, концентрацію позитивної енергії і внутрішній спокій. Данська стиль в інтер'єрі - це один з різновидів скандинавського інтер'єру. А ще - прекрасний варіант для тих, хто надихається датської концепцією хюгге і стопроцетного затишку.

Інтер'єр в датському стилі: основні риси

 1. Данська дизайн інтер'єру припускає використання простих будівельних матеріалів і технологій: фарбування, побілка, використання шпалер, іноді, фактурної штукатурки. Тут немає ніякої розпису, ніякої різьби, ніяких шовкових шпалер з квітковими паттернами. Все просто, лаконічно, мінімалістично і функціонально.
 2. Стіни можна пофарбувати, наклеїти шпалери, шпалери, що миються, використовувати фактурну штукатурку. Головне, щоб обробка стін була минималистичной.
 3. Данська затишок - це використання природних матеріалів, тому підлогу оформляйте деревом. Це дорого, але зате надійно, тепло і практично. Ідеально підійде складальної паркет. В крайньому випадку, може також використовуватися якісний ламінат. В цілому, повинні домінувати натуральні матеріали - як в меблів, так і в обробці, і в аксесуарах.
 4. Якщо говорити про оформлення стелі, то тут також все досить однозначно. Побілка або фарбування, максимум натяжна стеля. В основному використовується найпростіша побілка.
 5. Перше правило датського стилю - це багато природного світла. Великі вікна в датському інтер'єрі - просто маст-хев.
 6. Що стосується світильників, то вони багатофункціональні, високотехнологічні. Краще, якщо вони будуть хромованими, або ж з дерев'яною обробкою. Але ніяких бра і торшерів з текстильними абажурами в квітковий принт! Це можуть бути лаконічні бра і торшери в хай-тек стилі, люстри в стилі мінімалізм, кілька точкових світильників і настільних ламп з абажуром світлих відтінків. Дуже добре підходять висячі світильники з довгими металевими тросами.
 7. Як елементи декору відмінно підходять свічки, які надають саме той самий, фірмовий данський затишок. Також підійдуть дзеркала в мінімалістичний рамах, які, до слова, дуже здорово візуально збільшують простір, а також ідеально вписуються в стилістику.
 8. Загальна колірна гамма повинна бути приглушеною. Безумовно, яскраві кольорові акценти цілком можуть мати місце, але все ж, вони повинні бути досить скромними. Відмінно підійдуть "натуральні" відтінки - бежевий, коричневий, чорний, білий, кремовий, а також пастель.
 9. Форми повинні бути плоскими і злегка незграбними. Футуристичні округлості будуть ні до чого.
 10. Бажано, щоб вся побутова техніка була захована в спеціальних нішах, в кухонних шафах.
 11. Комфорт і багатофункціональність - найважливіша риси будь-якого інтер'єру в датському стилі. І цей комфорт не повинен пропадати на догоду естетиці.

Які сонцезахисні системи підійдуть для інтер'єрів датського стилю?

Так як датські інтер'єри досить мінімалістичні, то і сонцезахисні системи повинні бути відповідними. Природно, від тюлі та різного роду текстильних штор варто відмовитися: вони і за стилем не вписуються в такі дизайни, і захищають від надлишків сонця не дуже ефективно. Дуже добре підійдуть однотонні текстильні ролети - білого кольору, бежевого, айворі, коричневого. Непогано також будуть виглядати ролети день-ніч, якісні штори-плісе. В окремих випадках, якщо в інтер'єрі використовується дерево, відмінно підійдуть горизонтальні дерев'яні жалюзі. Для спальні радимо придивитися до функціональних і надійним штор-блекаут

0/ 5 (0)
Опубликавано: 12.03.2020
Просмотрено: 353 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору