Данська стиль в інтер'єріv

Зміст
Інтер'єр в датському стилі: основні риси
Які сонцезахисні системи підійдуть для інтер'єрів датського стилю?

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Інтер'єри Данії приваблюють своєю простотою і оригінальністю, впорядкованістю, багатофункціональністю. У будинках датчан просторо, затишно, тепло, все стоїть на своїх місцях, але це не нагадує квартиру або будинок нудного і прискіпливого людини. Навпаки, потрапивши сюди, відчуваєш міцний зв'язок з навколишнім світом, захищеність, концентрацію позитивної енергії і внутрішній спокій. Данська стиль в інтер'єрі - це один з різновидів скандинавського інтер'єру. А ще - прекрасний варіант для тих, хто надихається датської концепцією хюгге і стопроцетного затишку.

Інтер'єр в датському стилі: основні риси

 1. Данська дизайн інтер'єру припускає використання простих будівельних матеріалів і технологій: фарбування, побілка, використання шпалер, іноді, фактурної штукатурки. Тут немає ніякої розпису, ніякої різьби, ніяких шовкових шпалер з квітковими паттернами. Все просто, лаконічно, мінімалістично і функціонально.
 2. Стіни можна пофарбувати, наклеїти шпалери, шпалери, що миються, використовувати фактурну штукатурку. Головне, щоб обробка стін була минималистичной.
 3. Данська затишок - це використання природних матеріалів, тому підлогу оформляйте деревом. Це дорого, але зате надійно, тепло і практично. Ідеально підійде складальної паркет. В крайньому випадку, може також використовуватися якісний ламінат. В цілому, повинні домінувати натуральні матеріали - як в меблів, так і в обробці, і в аксесуарах.
 4. Якщо говорити про оформлення стелі, то тут також все досить однозначно. Побілка або фарбування, максимум натяжна стеля. В основному використовується найпростіша побілка.
 5. Перше правило датського стилю - це багато природного світла. Великі вікна в датському інтер'єрі - просто маст-хев.
 6. Що стосується світильників, то вони багатофункціональні, високотехнологічні. Краще, якщо вони будуть хромованими, або ж з дерев'яною обробкою. Але ніяких бра і торшерів з текстильними абажурами в квітковий принт! Це можуть бути лаконічні бра і торшери в хай-тек стилі, люстри в стилі мінімалізм, кілька точкових світильників і настільних ламп з абажуром світлих відтінків. Дуже добре підходять висячі світильники з довгими металевими тросами.
 7. Як елементи декору відмінно підходять свічки, які надають саме той самий, фірмовий данський затишок. Також підійдуть дзеркала в мінімалістичний рамах, які, до слова, дуже здорово візуально збільшують простір, а також ідеально вписуються в стилістику.
 8. Загальна колірна гамма повинна бути приглушеною. Безумовно, яскраві кольорові акценти цілком можуть мати місце, але все ж, вони повинні бути досить скромними. Відмінно підійдуть "натуральні" відтінки - бежевий, коричневий, чорний, білий, кремовий, а також пастель.
 9. Форми повинні бути плоскими і злегка незграбними. Футуристичні округлості будуть ні до чого.
 10. Бажано, щоб вся побутова техніка була захована в спеціальних нішах, в кухонних шафах.
 11. Комфорт і багатофункціональність - найважливіша риси будь-якого інтер'єру в датському стилі. І цей комфорт не повинен пропадати на догоду естетиці.

Які сонцезахисні системи підійдуть для інтер'єрів датського стилю?

Так як датські інтер'єри досить мінімалістичні, то і сонцезахисні системи повинні бути відповідними. Природно, від тюлі та різного роду текстильних штор варто відмовитися: вони і за стилем не вписуються в такі дизайни, і захищають від надлишків сонця не дуже ефективно. Дуже добре підійдуть однотонні текстильні ролети - білого кольору, бежевого, айворі, коричневого. Непогано також будуть виглядати ролети день-ніч, якісні штори-плісе. В окремих випадках, якщо в інтер'єрі використовується дерево, відмінно підійдуть горизонтальні дерев'яні жалюзі. Для спальні радимо придивитися до функціональних і надійним штор-блекаут

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 22.10.2020
Коментарів: 5
Коментарі
Марго 03.12.2020 в 13:56
new comment
Датский дизайн лично для меня мало чем отличается от скандинавского. Наверное, сказывается соседство стран.
Ирина 29.10.2020 в 23:40
new comment
Придерживаюсь философии минимализма и потому датский стиль мне особенно близок. Минимум вещей, только необходимые, максимум открытого пространства, солнца и воздуха - для здоровья это именно то, что нужно и не зря же датчане считаются одной из самых счастливых людей мира. Что-то есть в их образе жизни и в том как они её организовывают, чему стоит поучиться.
Роза 29.10.2020 в 15:01
new comment
Датский стиль в интерьере выглядит весьма необычным, например мне всегда нравились светлые оттенки в интерьере.
Елизавета 23.10.2020 в 21:31
new comment
Лаконичный и простой дизайн смотрится очень стильно. Большие окна могут украсить любое помещение, для которых лучше использовать однотонные ролеты.
Олеся 22.10.2020 в 17:49
new comment
Датский интерьер почему-то мне напоминает икея-стайл. Возможно из-за минималистичного дизайна.
Отменить
Додати коментар
Стиль ретро в інтер'єрі
Останнім часом, при плануванні ремонту і виборі варіантів дизайну інтер'єру, замовники все частіше звертаються до стилю ретро. Стиль ретро - це ідеальний варіант для мрійників, які ностальгують за минулим епохам
Детальніше
Як правильно зберігати вино в домашніх умовах: 7 варіантів
Як правильно зберігати вино в домашніх умовах: 7 варіантів
Ідеальне місце для зберігання вина - винний підвал або винний шафа, де підтримується оптимальна вологість, температура і освітленість. Але якщо ви не є власником замку або хоча б великого маєтку або у вас немає можливості обладнати будинки винотеку, доведеться знайти для вина інше місце.
Жалюзі і ролети (ролети, рулонні штори) в Дніпропетровську
Жалюзі і ролети (ролети, рулонні штори) в Дніпропетровську
Філія компанії Nikoss - виготовлювача жалюзі і ролет (ролет, рулонних штор) - успішно функціонує в Дніпропетровську вже досить довго. За цей час багато дніпропетровців оцінили якість нашої продукції і швидкість виконання замовлень.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00