Кольорові ручки для вікон пвх

Зміст
У чому особливість пластикових вікон?
Аксесуари для вікон
Запірні елементи пластикових вікон

Предмети, виготовлені з натуральних матеріалів, завжди будуть в тренді, однак за рахунок високої вартості подібної продукції споживачі все частіше віддають перевагу більш дешевим варіацій будівельних матеріалів.

Одним з яскравих прикладів цього явища є масова установка жителями країн колишнього СРСР металопластикових вікон замість стандартних дерев'яних.

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

У чому особливість пластикових вікон?

Крім доступної цінової категорії пластикові елементи з металевим профілем мають ряд привабливих якостей для будь-якого споживача.

  • Тривалий термін експлуатації. Гарантія якості від виробника подібного товару становить 10 років з моменту виготовлення.
  • Стійкі до впливу різних негативних факторів: погодних явищ, агресивного середовища, механічних ушкоджень.
  • Забезпечують шумо і теплоізоляцію приміщення.

Крім іншого вікна з металопластику випускаються в варіаціях розмірів і дизайну, можуть бути доповнені рядом аксесуарів.

При бажанні, звернувшись в компанію з виробництва вікон і дверей, ви зможете підібрати профіль потрібної товщини, кольору і кількості стекол. Таким чином, інтер'єр кімнати або будинку буде доповнений за допомогою установки віконних елементів, виготовлених в певній стилістиці.

Аксесуари для вікон

Незважаючи на те, що дерев'яні вікна рідко зустрічаються внашем дні, саме конструкції з імітацією дерева користуються високою популярністю. Замовляючи вікно з рамами під колір білого дуба або вишні, необхідно звернути увагу на колірне рішення аксесуарів. Йдеться про такі віконних елементах:

  • петлі;
  • ручки;
  • підвіконня.

На сьогоднішній день фірми, які спеціалізуються на виробничих дверних і віконних конструкцій, передбачили наявність кольорових основних і додаткових елементів. Тобто, спираючись на стиль окремої кімнати або загальний екстер'єр будинку, ви зможете замовити аксесуари з імітацією благородних металів, дерева або в класичній колірній гамі (білий, сірий, чорний колір).

Запірні елементи пластикових вікон

Кольорові ручки для вікон найчастіше випускаються з ПВХ (полівінілхлориду) і доставляють мінімум дискомфорту в експлуатації. Цей будівельний матеріал відрізняється не тільки пластичністю і стійкістю до різного виду деформацій, але і може бути виготовлений в декількох варіаціях текстури поверхні.

Петлі і ручки з полівінілхлориду не втрачають форму і зовнішній вигляд навіть при тривалому знаходженні в агресивному середовищі. Вони не піддаються негативному впливу вологи, сонця, вітру. Що важливо, будь-яка продукція з ПВХ стійка до впливу хімічних засобів, до складу яких входить луг або кислота.

Типологія дизайну кольорових віконних ручок.

  • Форма і розміри. Залежно від параметрів вікна можуть змінюватися характеристики запірного елемента. Форма коригується наявністю скошених або закруглені кути, а також довжиною рукояті.
  • Кольорові характеристики. Вибираючи ручки з імітацією дерева, вам запропонують 5-7 класичних варіацій, починаючи з дуба і вільхи, закінчуючи вишнею і сосною. Бажаючи прикрасити вікно ручкою з металевим напиленням, ви завжди можете купити запірний елемент з імітацією золота, срібла, бронзи, нержавіючої сталі.

Приємним бонусом стане доступна цінова політика і довговічність віконних аксесуарів. Мінімальний термін гарантії на подібний товар становить 365 днів з моменту покупки.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 22.10.2020
Коментарів: 7
Коментарі
Даша 02.12.2020 в 23:35
new comment
Впервые увидела такую ручку. Стильно выглядит. Достаточно красиво. Главное. чтобы подобрать качественную фурнитуру и можно давать волю фантазии.
Милана 22.10.2020 в 18:35
new comment
Мне нравятся стандартные ручки, которые подходят под цвет оконной рамы. Наверное, привыкла потому что к таким.
Марина 12.09.2019 в 09:31
new comment
Я предпочитаю все в одном цвете: рама, петли, ручки. Не люблю, когда фурнитура выделяется по цвету и фактуре. А вот имитация дерева мне нравится. Опять же, чтобы и фурнитура была в тон.
Петр Сидоренко 30.10.2020 в 10:02
new comment
Я также считаю если окно белое, нужно и ручку брать белого цвета, если взять цветную, она будет бросатся в глаза и не вписыватся интерьер, это личн омое мнение.
Lada 10.09.2019 в 01:28
new comment
Мы еще не покупали такую ручку для окна, а вообще было бы не плохо, тем более сам вид окна становится более красивей. Такие вот ручки можно теперь сделать даже на заказ, стоят они совсем не дорого.
Орися 18.08.2019 в 23:59
new comment
Я, прочитав название статьи, подумала, что ручки будут яркие - красные, зеленые, желтые. Правда, потом поняла, что смысла в таких ручках нет, они, наоброт, будут притягивать детей.
Nastya 16.08.2019 в 21:43
new comment
Если нужно украсить свое окно, такая ручка будет отличным вариантом. Лично мне, надоели привычные окна, хотелось бы чего-то необычного, но про приемлемой цене. Как вариант цветная ручка для окна пвх.
Отменить
Додати коментар
Чи можна демонтувати захисні ролети
Демонтаж і зворотна установка може встановлюватися в будь-який зручний момент. Подібна процедура ніяк не позначиться ні на якості роботи установки, ні на зовнішньому вигляді самої будівлі.
Детальніше
У чому різниця між елітним дизайнерським ремонтом квартири і простим ремонтом?
У чому різниця між елітним дизайнерським ремонтом квартири і простим ремонтом?
В последнее время нас часто спрашивают, в чём разница между обычным и дизайнерским ремонтом квартиры и какой вариант лучше выбрать? В данной статье мы постараемся максимально полно дать ответ на данный вопрос, ну а выбор, какой ремонт заказывать и у кого делать вам.
Що таке фотожалюзі
Що таке фотожалюзі
Любителям незвичайного дизайну сподобаються жалюзі з фотодруком. Це - завіси, на поверхню ламелей яких наноситься малюнок. Вибір зображень необмежений
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00