Кольорові ручки для вікон пвх

Предмети, виготовлені з натуральних матеріалів, завжди будуть в тренді, однак за рахунок високої вартості подібної продукції споживачі все частіше віддають перевагу більш дешевим варіацій будівельних матеріалів.

Одним з яскравих прикладів цього явища є масова установка жителями країн колишнього СРСР металопластикових вікон замість стандартних дерев'яних.

Кольорові ручки для вікон пвх

У чому особливість пластикових вікон?

Крім доступної цінової категорії пластикові елементи з металевим профілем мають ряд привабливих якостей для будь-якого споживача.

  • Тривалий термін експлуатації. Гарантія якості від виробника подібного товару становить 10 років з моменту виготовлення.
  • Стійкі до впливу різних негативних факторів: погодних явищ, агресивного середовища, механічних ушкоджень.
  • Забезпечують шумо і теплоізоляцію приміщення.

Крім іншого вікна з металопластику випускаються в варіаціях розмірів і дизайну, можуть бути доповнені рядом аксесуарів.

При бажанні, звернувшись в компанію з виробництва вікон і дверей, ви зможете підібрати профіль потрібної товщини, кольору і кількості стекол. Таким чином, інтер'єр кімнати або будинку буде доповнений за допомогою установки віконних елементів, виготовлених в певній стилістиці.

Аксесуари для вікон

Незважаючи на те, що дерев'яні вікна рідко зустрічаються внашем дні, саме конструкції з імітацією дерева користуються високою популярністю. Замовляючи вікно з рамами під колір білого дуба або вишні, необхідно звернути увагу на колірне рішення аксесуарів. Йдеться про такі віконних елементах:

  • петлі;
  • ручки;
  • підвіконня.

На сьогоднішній день фірми, які спеціалізуються на виробничих дверних і віконних конструкцій, передбачили наявність кольорових основних і додаткових елементів. Тобто, спираючись на стиль окремої кімнати або загальний екстер'єр будинку, ви зможете замовити аксесуари з імітацією благородних металів, дерева або в класичній колірній гамі (білий, сірий, чорний колір).

Запірні елементи пластикових вікон

Кольорові ручки для вікон найчастіше випускаються з ПВХ (полівінілхлориду) і доставляють мінімум дискомфорту в експлуатації. Цей будівельний матеріал відрізняється не тільки пластичністю і стійкістю до різного виду деформацій, але і може бути виготовлений в декількох варіаціях текстури поверхні.

Петлі і ручки з полівінілхлориду не втрачають форму і зовнішній вигляд навіть при тривалому знаходженні в агресивному середовищі. Вони не піддаються негативному впливу вологи, сонця, вітру. Що важливо, будь-яка продукція з ПВХ стійка до впливу хімічних засобів, до складу яких входить луг або кислота.

Типологія дизайну кольорових віконних ручок.

  • Форма і розміри. Залежно від параметрів вікна можуть змінюватися характеристики запірного елемента. Форма коригується наявністю скошених або закруглені кути, а також довжиною рукояті.
  • Кольорові характеристики. Вибираючи ручки з імітацією дерева, вам запропонують 5-7 класичних варіацій, починаючи з дуба і вільхи, закінчуючи вишнею і сосною. Бажаючи прикрасити вікно ручкою з металевим напиленням, ви завжди можете купити запірний елемент з імітацією золота, срібла, бронзи, нержавіючої сталі.

Приємним бонусом стане доступна цінова політика і довговічність віконних аксесуарів. Мінімальний термін гарантії на подібний товар становить 365 днів з моменту покупки.

5/ 5 (1)
Опубликавано: 17.07.2019
Просмотрено: 227 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору