Кольорові петлі для вікон

Зміст
Віконні аксесуари
Петлі для вікон
Переваги кольорових петель
Вартість кольорових петель на вікна

Якщо ви бажаєте обіграти інтер'єр приміщення в єдиній стилістиці, врахуйте, що дизайн або колірна гамма кожного з предметів повинні відповідати обраному напрямку. Сьогодні для будь-якого обивателя не є проблемою замовити в інтернет-магазинах меблі, постільна білизна або штори певного кольору або принта. Але що робити з дрібними деталями, наприклад, віконними ручками або петлями?

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Віконні аксесуари

Не так давно мешканці країн пострадянського простору стали відмовлятися від дерев'яних вікон на догоду металопластикових. Спочатку віконні рами і підвіконня виготовлялися виключно в класичній варіації – білий колір. Згодом виробники розширили товарний ряд і запропонували всім бажаючим пластикові конструкції в варіаціях:

 • дизайну;
 • товщини і кількості стекол.

Справжньою родзинкою деяких компаній стало виготовлення віконних аксесуарів. Йдеться про випуск кріпильних елементів і запірних механізмів різних кольорів і розмірів.

Петлі для вікон

Як кольорових віконних петель маються на увазі декоративні накладки різного дизайну, які покращують зовнішній вигляд стандартного запірного механізму. Варто відзначити, що деталь виготовляється на замовлення і не є одним зі складових елементів комплектації металопластикового вікна.

Спираючись на перевагу замовника, віконні петлі можуть бути розроблені в будь-якій кольоровій гамі. Однак найбільш поширеними і затребуваними на сьогодні залишаються запірні механізми декількох типів:

 • білі;
 • чорні;
 • металік;
 • золото;
 • імітація дерева.

Розмір петель безпосередньо залежить від вимірів вікна і товщини рам. Що стосується дизайну аксесуара, клієнту пропонується на вибір кілька форм конструкції.

 • З скошеними краями.
 • З закругленими кутами.

Переваги кольорових петель

Головною перевагою цього незвичайного елемента віконної конструкції є той факт, що в будь-який момент його можна з легкістю демонтувати. У 90% випадках кольорові петлі на вікна виготовляються з полівінілхлориду та мають ряд якостей.

 • Стійкі до дії різних негативних чинників. За рахунок однорідної структури і помірною пластичності петлі з ПВХ практично не піддаються механічному впливу. Крім іншого унікальний хімічний склад матеріалу виготовлення робить цей віконний аксесуар стійким до впливу вологи, кислот, лугів.
 • Тривалий час зберігають первинний вигляд. Матеріали з полівінілхлориду не схильні до впливу сонячних променів. Тобто з часом вони не деформуються і не міняють свій колір.
 • Чи не приносять шкоди здоров'ю людини. ПВХ – слаботоксичний будівельний матеріал класу С. Він запалюється при температурі понад 500 градусів за Цельсієм.
 • Легкі в експлуатації. При наявності будь-якого виду забруднення ви з легкістю зможе усунути його з допомогою тканини і спиртового розчину.

Вартість кольорових петель на вікна

Багато людей помилково вважають, що дані аксесуари мають високу вартістю. Можливо, якщо ви купуєте віконні петлі з нержавіючої сталі, вони обійдуться вам в копієчку, чого не скажеш про запірні декоративні елементи з полівінілхлориду.

Ціна пристрою залежить від декількох факторів:

 • розмір;
 • дизайн;
 • кількість одиниць в партії.

Даний товар з легкістю можна придбати як в стаціонарних, так і в інтернет-магазинах, оптом і в роздріб. Деякі постачальники надають споживачеві гарантію якості.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 22.10.2020
Коментарів: 3
Коментарі
Елена 23.10.2020 в 14:55
new comment
Практичность - это большой плюс. Но я предпочитаю цвет в цвет. Тогда вся конструкция смотрится цельно. Но присутствие такого выбора приветствую.
Олег 19.08.2019 в 00:10
new comment
Мне раньше казалось, что все должно быть в тон. Но теперь думаю, что все же органично смотрятся именно цветные петли. Кроме того,строк их службы значительно выше, так что нужно менять.
Евгений 05.08.2019 в 18:00
new comment
Интересная статья, все подробно и понятно написано. Увлекательно почитать и узнать для себя что-то новое. Теперь знаю, что стоимость петель на окна может обладать и невысокой ценой, и по каким факторам нужно смотреть. Хороший сайт, рекомендую.
Отменить
Додати коментар
Марокканський стиль в інтер'єрі
Етнічні стилі в інтер'єрі сьогодні стають все більш і більш популярними. І, на тлі тих же розпіарених скандинавського стилю або прованс, власники квартир, де планується ремонт, звертають увагу на східні стилі, наприклад на марокканський.
Детальніше
Як зібрати вертикальні жалюзі
Як зібрати вертикальні жалюзі
Безперечно, кращим варіантом для закривання вікон вважаються жалюзі. Їх найчастіше вішають вдома, на роботі, в школах, університетах та лікарнях. Слід зазначити, що збірка вертикальних жалюзі - це зовсім просто.
Що робити, якщо примерзли захисні ролети на вхідних дверях?
Що робити, якщо примерзли захисні ролети на вхідних дверях?
Чого категорично не можна робити, якщо рольставні примерзли? Як прибрати примерзанню ролет? Пам'ятайте: найправильніший і безпечний варіант - це викликати майстра по ремонту рольставен. Чи можна уникнути примерзання рольставен?
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00