Кольорові петлі для вікон

Зміст
Віконні аксесуари
Петлі для вікон
Переваги кольорових петель
Вартість кольорових петель на вікна

Якщо ви бажаєте обіграти інтер'єр приміщення в єдиній стилістиці, врахуйте, що дизайн або колірна гамма кожного з предметів повинні відповідати обраному напрямку. Сьогодні для будь-якого обивателя не є проблемою замовити в інтернет-магазинах меблі, постільна білизна або штори певного кольору або принта. Але що робити з дрібними деталями, наприклад, віконними ручками або петлями?

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Віконні аксесуари

Не так давно мешканці країн пострадянського простору стали відмовлятися від дерев'яних вікон на догоду металопластикових. Спочатку віконні рами і підвіконня виготовлялися виключно в класичній варіації – білий колір. Згодом виробники розширили товарний ряд і запропонували всім бажаючим пластикові конструкції в варіаціях:

 • дизайну;
 • товщини і кількості стекол.

Справжньою родзинкою деяких компаній стало виготовлення віконних аксесуарів. Йдеться про випуск кріпильних елементів і запірних механізмів різних кольорів і розмірів.

Петлі для вікон

Як кольорових віконних петель маються на увазі декоративні накладки різного дизайну, які покращують зовнішній вигляд стандартного запірного механізму. Варто відзначити, що деталь виготовляється на замовлення і не є одним зі складових елементів комплектації металопластикового вікна.

Спираючись на перевагу замовника, віконні петлі можуть бути розроблені в будь-якій кольоровій гамі. Однак найбільш поширеними і затребуваними на сьогодні залишаються запірні механізми декількох типів:

 • білі;
 • чорні;
 • металік;
 • золото;
 • імітація дерева.

Розмір петель безпосередньо залежить від вимірів вікна і товщини рам. Що стосується дизайну аксесуара, клієнту пропонується на вибір кілька форм конструкції.

 • З скошеними краями.
 • З закругленими кутами.

Переваги кольорових петель

Головною перевагою цього незвичайного елемента віконної конструкції є той факт, що в будь-який момент його можна з легкістю демонтувати. У 90% випадках кольорові петлі на вікна виготовляються з полівінілхлориду та мають ряд якостей.

 • Стійкі до дії різних негативних чинників. За рахунок однорідної структури і помірною пластичності петлі з ПВХ практично не піддаються механічному впливу. Крім іншого унікальний хімічний склад матеріалу виготовлення робить цей віконний аксесуар стійким до впливу вологи, кислот, лугів.
 • Тривалий час зберігають первинний вигляд. Матеріали з полівінілхлориду не схильні до впливу сонячних променів. Тобто з часом вони не деформуються і не міняють свій колір.
 • Чи не приносять шкоди здоров'ю людини. ПВХ – слаботоксичний будівельний матеріал класу С. Він запалюється при температурі понад 500 градусів за Цельсієм.
 • Легкі в експлуатації. При наявності будь-якого виду забруднення ви з легкістю зможе усунути його з допомогою тканини і спиртового розчину.

Вартість кольорових петель на вікна

Багато людей помилково вважають, що дані аксесуари мають високу вартістю. Можливо, якщо ви купуєте віконні петлі з нержавіючої сталі, вони обійдуться вам в копієчку, чого не скажеш про запірні декоративні елементи з полівінілхлориду.

Ціна пристрою залежить від декількох факторів:

 • розмір;
 • дизайн;
 • кількість одиниць в партії.

Даний товар з легкістю можна придбати як в стаціонарних, так і в інтернет-магазинах, оптом і в роздріб. Деякі постачальники надають споживачеві гарантію якості.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 22.10.2020
Коментарів: 3
Коментарі
Елена 23.10.2020 в 14:55
new comment
Практичность - это большой плюс. Но я предпочитаю цвет в цвет. Тогда вся конструкция смотрится цельно. Но присутствие такого выбора приветствую.
Олег 19.08.2019 в 00:10
new comment
Мне раньше казалось, что все должно быть в тон. Но теперь думаю, что все же органично смотрятся именно цветные петли. Кроме того,строк их службы значительно выше, так что нужно менять.
Евгений 05.08.2019 в 18:00
new comment
Интересная статья, все подробно и понятно написано. Увлекательно почитать и узнать для себя что-то новое. Теперь знаю, что стоимость петель на окна может обладать и невысокой ценой, и по каким факторам нужно смотреть. Хороший сайт, рекомендую.
Отменить
Додати коментар
Як краще комбінувати жалюзі з фіранками
Поєднувати жалюзі і тюль при оформленні вікон модно, зручно і красиво. Оздоблення вікон в усі часи вважалося дуже важливим елементом декору приміщення.
Детальніше
Жалюзі і ролети в Маріуполі
Жалюзі і ролети в Маріуполі
Вибір якісної сонцезахисної системи - це завжди досить непросто, тим більше - ринок великий і вибирати дійсно є з чого. Класичні горизонтальні і вертикальні жалюзі, численні варіанти ролет - рулонних штор, захисних ролет, ролет день-ніч, штор-плісе.
Гаражні ролети або секційні ворота: що вибрати?
Гаражні ролети або секційні ворота: що вибрати?
Які ж ворота краще: секційні або рулонні (ролетні)? Ролетні та секційні ворота: яка між ними різниця? Рулонні і секційні ворота для гаража: чому їх плутають? Як вибрати гаражні секційні або ролетні ворота? Треба знати відмінності!
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00