Кольори інтер'єру вітальні. Тренди 2021 року

Зміст
Королівський синій
Стильний бежевий
Природний зелений
Шляхетний фіолетовий
Морський кораловий

Звичайно для того, щоб інтер'єр вітальні був найбільш привабливим для ока, треба комбінувати різні відтінки. Але в будь-якому випадку при складанні квітів для дизайну інтер'єру використовується один генеральний відтінок і плюс до нього кілька додаткових квітів підкреслюють загальне становить дизайну. Якщо їх не комбінувати, а використовувати тільки один якийсь відтінок, то загальний вигляд вітальні втратить яскравість і стане знеособленим. Давайте розглянемо основні кольори,

які використовуються в інтер'єрах гостьових кімнат і відтінки, які їм підходять.

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Королівський синій

Дуже часто всі відтінки цього насиченого кольору використовуються при створенні вантажного дизайну. Не дивлячись на популярність синього, робота з цим кольором не легка і викликає певні труднощі. Любителям найбільш темних відтінків необхідно розбавляти синю насиченість світлими бежевими і червоними квітами. Таким чином можна створити щось схоже на морський пейзаж.

До подібної вітальні підійдуть карнизи «комфорт» з мотузковим ручним керуванням моделі «Стелла» або «Призма» фіолетового відтінку і яскраво-червоного кольору килим з оксамитовими вилогами. Використання подібних речей в інтер'єрі не дають сильно «заморозити» загальний дизайн кімнати. Також в подібному поєднанні непогано застосувати будь-які незвичайні предмети:

  • вази з мармуру;

  • старовинні світильник оброблені коралом;

  • дерев'яні свічники з різьбленим декором.

Вони пожвавлять вид вітальні і зроблять його більш цікавим.

Стильний бежевий

Цей відтінок дуже різноманітний. Його можна використовувати з яскраво - червоними квітами або смарагдовими, надавши кімнаті живий веселий вигляд. Якщо ж подібний колір розбавити сталевим, коричневим або трав'яним відтінками, то можна отримати класичне благородство, яке частенько вимагають створити авторів дизайн-проектів.

Одні з головних правил по використанню цього відтінку є те, що його не можна використовувати в поодинці. Сам по собі він знеособлює вітальню, роблячи її нудною і однотонною. З бежевим прекрасно виглядають всі відтінки світлого, білого, золотого та срібного. Поєднання цих кольорів навіває скандинавські мотиви, тому при виборі предметів для подібної кімнати треба віддати перевагу:

  • меблів з дерева;

  • перегородок з заліза;

  • світильників, сплетеним з лози або прикрашеним будь-якої дерев'яної деталлю.

У подібному інтер'єрі можна використовувати будь-яку різку незвичайну деталь - яскраво червоного або чорного кольору, щоб підкреслити загальний світлий фон.

Природний зелений

Особливо популярний цей відтінок в створенні декору міських квартирних віталень. Завдяки своїм природним складовим він оживляє інтер'єр кімнати, розслабляючи її господаря після запорошених міських вулиць наповнених сірими будинками. Плюсами зеленого є те, що його можна використовувати при створенні яскравою кімнати з усіма відтінками тропічного лісу, або навпаки створити м'яку вітальню, в якій відпочивав би очей.

У першому випадку дизайнеру необхідно розмішати зелений колір з відтінками рожевого, блакитного і жовтого. До таких «кричущому» відтінкам підійдуть предмети у вигляді:

  • статуеток диких тварин;
  • посуду з незвичайними обрисами;
  • великих пухнастих пуфів і яскравих картин.

Для більш спокійного варіанту краще розбавляти зелений відтінками темно - коричневого, сталевого або бежевого. З предметів варто використовувати дерев'яні меблі і бамбукові рулонні штори.

Шляхетний фіолетовий

З цим насиченим відтінком може поєднуватися практично будь-який колір. Він може як підкреслювати яскравий дизайн інтер'єру, так і бути використаний в спокійних або пастельних його варіантах. Єдине правило роботи з фіолетовим, не використовувати його в поодинці, так як подібний дизайн вийти надто траурним.

Для яскравого незвичайного дизайну моно підкреслити цей колір веселими відтінками помаранчевого, червоного, зеленого і пісочного. Таким чином можна надати незвичайний вигляд вашої вітальні. А використовую ті ж самі кольори, але в їх більш пастельній варіації, дизайнер доб'ється спокійного інтер'єру, в якому захочеться відпочити душею і тілом.

У подібній вітальні віддається перевага шкіряних м'яких меблів і зручним стільців з низькими овальними або круглими столами.

Морський кораловий

Цей надзвичайно приємний відтінок створює теплоту і дружню атмосферу у вітальні. Якщо разом з ним використовувати червоні, коричневі або помаранчеві відтінки, то ви отримаєте кімнату тішить око. У подібному інтер'єрі хочеться знаходиться якомога довше, особливо якщо це відбувається в холодну зимову пору.

Якщо вам здається, що цей колір сильно яскравий, розбавте його синіми або блакитними відтінками і опинитеся на морському узбережжі. 

Це всього лише загальні правила щодо використання основних відтінків. Пам'ятайте, що дизайнер - це перш за все експериментатор, не бійтеся імпровізувати.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 30.12.2020
Коментарів: 0
Коментарі
Отменить
Додати коментар
Детальніше
Основні види жалюзі
Основні види жалюзі
Основні види і особливості використання віконних жалюзі. Сьогодні вибір таких штор є величезним. Від вас вимагається лише тільки вибрати саме той товар, який ідеально підійде для Вашої оселі.
Архітектурні стилі вікон
Архітектурні стилі вікон
У сучасному світі настільки швидко розвивається індустрія пластикових профілів, що можливості архітектури для вікон ПВХ неймовірні. Всі передумови успішно створюються віконними системами для благополучної роботи архітекторів, а також відтворення розкішного вигляду фасадів.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00