Що таке жалюзі

Жалюзі – це різновид штор, тільки від звичайних штор вони відрізняються практичністю і вдосконаленою функціональністю. Жалюзі представляють із себе сукупність пластинок, які розташовані або вертикально, або горизонтально. Даний вид « штор » дуже зручний у використанні, можна регулювати проникнення сонячних променів всередину, вони прекрасно ізолюють вас від зовнішнього світу і не перешкоджають надходженню кисню. Жалюзі діляться на види, з яких матеріалів вони виготовлені і в якому стилі виконані. Найпопулярніші матеріали:

Що таке жалюзі

 • Дерево.
 • Тканина.
 • Алюміній.
 • Пластик.
 • Бамбук.

Кожен вищенаведений матеріал має свою певну ціну, щось дорожче, щось дешевше. Від ціни залежить практичність, адже якщо дорожче – значить довговічніше і практичніше.

Переваги

З переваг жалюзі можна виділити:

 • Можливість регулювання освітлення в кімнаті.
 • Ізоляція мешканців будинку від зовнішнього світу, і сторонніх поглядів.
 • Ніяк не заважають проходити свіжого повітря всередину.
 • Достаток вибору, під будь-який стиль і інтер'єр кімнати.
 • Не є великих складнощів доглядати за ними.

Якщо правильно і грамотно підібрати жалюзі, то вони відмінно підкреслять інтер'єр кімнати і передадуть всі достоїнства дизайнера. Але естетичного вигляду мало для ідеальної картини, адже для того, щоб жалюзі зберігали свіжий і охайний вигляд, ними потрібно вміти правильно управляти:

 • Як відбувається регулювання ступеня проходження денного світла всередину? За допомогою маленького троса, яким можна змінювати кут і повертати.
 • Якщо ж ви хочете підняти повністю жалюзі, для початку потягніть трос вниз, до упору, потім підтягніть його вгору.
 • Для фіксації жалюзі на бажаному рівні, відтягніть трос в бік, приблизно від середини полотна і відпускайте.
 • І найголовніше, незамінне правило – акуратність і обережність. При використанні жалюзі не потрібно робити різких рухів.

Прогрес не стоїть на місці і виробники жалюзі придумали управління за допомогою пульта. Сучасні технології дозволяють зафіксувати жалюзі на будь-якому рівні і в будь-якій формі, за допомогою одного кліка. Спочатку, в короб був встановлений датчик, який працює безпосередньо з пультом управління. Є функція, яка відповідає не тільки за одне вікно, а за все відразу, даний прийом називається « груповий ».

Історія виникнення « чудо-штор »

На жаль, точне поява жалюзі не датується, але з упевненістю можна сказати, що їм не один десяток років. Придумали їх були для того, щоб, в першу чергу, ховатися від сторонніх, цікавих очей, а вже після ізолюватися від проникнення світла. Існує думка, що вперше жалюзі стали використовувати араби, щоб приховати своїх дружин від інших, інші вважають, що жалюзі - це винахід французів, звідти й назва пішла. Добре відомо те, що близько двох сотень років тому, один американський промисловець запатентував виробництво і став випускати від свого імені жалюзі, нібито це творіння його розуму. У той час стали все більше дізнаватися про такий винахід і вважали це дивом, адже вони так зручні у використанні. Спочатку вони красувалися на вікнах особняків і заможних будинків, з часом покупку жалюзі могли собі дозволити звичайні громадяни. Сьогодні ж, нічого не змінилося, люди так само їх набувають, по тим же самим потребам. Деякі взагалі вважають, що штори вже не в моді, а жалюзі є ідеальним, сучасним варіантом.

5/ 5 (1)
Опубликавано: 17.07.2019
Просмотрено: 236 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору