Що таке жалюзі

Зміст
Переваги
Історія виникнення « чудо-штор »

Жалюзі – це різновид штор, тільки від звичайних штор вони відрізняються практичністю і вдосконаленою функціональністю. Жалюзі представляють із себе сукупність пластинок, які розташовані або вертикально, або горизонтально. Даний вид « штор » дуже зручний у використанні, можна регулювати проникнення сонячних променів всередину, вони прекрасно ізолюють вас від зовнішнього світу і не перешкоджають надходженню кисню. Жалюзі діляться на види, з яких матеріалів вони виготовлені і в якому стилі виконані. Найпопулярніші матеріали:

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

 • Дерево.
 • Тканина.
 • Алюміній.
 • Пластик.
 • Бамбук.

Кожен вищенаведений матеріал має свою певну ціну, щось дорожче, щось дешевше. Від ціни залежить практичність, адже якщо дорожче – значить довговічніше і практичніше.

Переваги

З переваг жалюзі можна виділити:

 • Можливість регулювання освітлення в кімнаті.
 • Ізоляція мешканців будинку від зовнішнього світу, і сторонніх поглядів.
 • Ніяк не заважають проходити свіжого повітря всередину.
 • Достаток вибору, під будь-який стиль і інтер'єр кімнати.
 • Не є великих складнощів доглядати за ними.

Якщо правильно і грамотно підібрати жалюзі, то вони відмінно підкреслять інтер'єр кімнати і передадуть всі достоїнства дизайнера. Але естетичного вигляду мало для ідеальної картини, адже для того, щоб жалюзі зберігали свіжий і охайний вигляд, ними потрібно вміти правильно управляти:

 • Як відбувається регулювання ступеня проходження денного світла всередину? За допомогою маленького троса, яким можна змінювати кут і повертати.
 • Якщо ж ви хочете підняти повністю жалюзі, для початку потягніть трос вниз, до упору, потім підтягніть його вгору.
 • Для фіксації жалюзі на бажаному рівні, відтягніть трос в бік, приблизно від середини полотна і відпускайте.
 • І найголовніше, незамінне правило – акуратність і обережність. При використанні жалюзі не потрібно робити різких рухів.

Прогрес не стоїть на місці і виробники жалюзі придумали управління за допомогою пульта. Сучасні технології дозволяють зафіксувати жалюзі на будь-якому рівні і в будь-якій формі, за допомогою одного кліка. Спочатку, в короб був встановлений датчик, який працює безпосередньо з пультом управління. Є функція, яка відповідає не тільки за одне вікно, а за все відразу, даний прийом називається « груповий ».

Історія виникнення « чудо-штор »

На жаль, точне поява жалюзі не датується, але з упевненістю можна сказати, що їм не один десяток років. Придумали їх були для того, щоб, в першу чергу, ховатися від сторонніх, цікавих очей, а вже після ізолюватися від проникнення світла. Існує думка, що вперше жалюзі стали використовувати араби, щоб приховати своїх дружин від інших, інші вважають, що жалюзі - це винахід французів, звідти й назва пішла. Добре відомо те, що близько двох сотень років тому, один американський промисловець запатентував виробництво і став випускати від свого імені жалюзі, нібито це творіння його розуму. У той час стали все більше дізнаватися про такий винахід і вважали це дивом, адже вони так зручні у використанні. Спочатку вони красувалися на вікнах особняків і заможних будинків, з часом покупку жалюзі могли собі дозволити звичайні громадяни. Сьогодні ж, нічого не змінилося, люди так само їх набувають, по тим же самим потребам. Деякі взагалі вважають, що штори вже не в моді, а жалюзі є ідеальним, сучасним варіантом.

Опубликавано: 17.07.2019
Комментариев: 5
Коментарі
Дима
18.09.2019 в 18:10 # Ответить
new comment
Жалюзи используют уже давно, между прочим они очень удобные и намного практичней простых штор. Самое главное, что есть так же жалюзи и с электроприводом, только стоят они немного дороже обычных.
Надя
06.09.2019 в 23:58 # Ответить
new comment
Никто не запрещает при использовании жалюзи вешать также тюль и шторы обычные. Может последние и лишние, но красивый тюль добавит уюта, а жалюзи защитят от солнца и посторонних глаз.
Stonko N
02.09.2019 в 03:28 # Ответить
new comment
Жалюзи в 21 веке просто незаменимы. Тем более, что гардины сейчас вообще не в моде. А вот жалюзи можно выбрать, как для спальной комнаты, так и на кухню. Так, что этот вопрос закрыт!
Жанна
11.08.2019 в 12:41 # Ответить
new comment
У меня лично по всем комнатам вместо штор установлены жалюзи. Это и стильно и современно и если честно с жалюзи хлопот меньше. Да и ухода практически никакого. От солнца защищают надёжно.
Коля
01.08.2019 в 22:03 # Ответить
new comment
В наше время очень удобно использовать жалюзи, вместо привычных гардин, так же смотрятся они более-современней. Есть огромный выбор разных моделей, классических или например с 3D узором.
Отменить
Додати коментар
Жалюзі всередині склопакета
Установка жалюзі всередину склопакета - відмінне рішення для практичного і стильного оформлення приміщень. Це кращий вибір для тих, хто любить функціональні речі і бездоганну чистоту.
Детальніше
Cтиль експресіонізм
Cтиль експресіонізм
Стиль експресіонізм - це один з популярних сучасних стилів як в мистецтві в цілому, так і в інтер'єрі, зокрема. Експресивність стилю полягає, перш за все, в поєднанні непоєднуваного, в цікавій грі світла, використанні контрастних відтінків.
Вітальня з кухнею
Вітальня з кухнею
Для більшості росіян дизайнерський прийом, в результаті якого два і більше приміщення об'єднують в один простір, не є новинкою. Поєднання кухні з вітальнею стало найпопулярнішим варіантом з'єднання декількох функціональних зон в рамках однієї кімнати. Найчастіше до такого способу розширення можливостей житла вдаються в разі, якщо кухня має дуже скромною площею або вітальня не відповідає вимогам комфортного розміщення домочадців і їх гостей. Нерідко в процесі об'єднання кухні із суміжною кімнатою, здійснюється і приєднання коридору або частини передпокою. Отримане в результаті просторій і світле приміщення можна обладнати з високим рівнем комфортабельності, ергономічності і естетики. У більшості квартир, побудованих в новому тисячолітті, планування самого початку передбачає поєднане простір для оформлення кухні, з толова і вітальні.
Ваше питання
Потрібна допомога?
Наш відразу-ж менеджер зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень