Що таке ролети день-ніч

В сучасному світі існує величезна кількість різноманітних сонцезахисних систем. Звичайні штори і жалюзі вже давно вийшли з моди. Безсумнівно, ними і зараз користується більшість населення, але чому б не звернути увагу на більш вдосконалену модель штор Ролети –це ідеальний вибір, вони дуже зручні у використанні і практичні. І все-таки, чому ви повинні віддати свою перевагу їм, а саме моделі під назвою день - ніч Ще, дана модель може носити назву зебра.

Що таке ролети день-ніч

Відмінне рішення

Ролети день-ніч ідеальний вибір сучасної людини, вони є лідером серед сонцезахисних систем. Ви зможете регулювати потоки світла, якщо в цьому буде потреба. Як відбувається такий процес? Все, завдяки унікальному пошиття смуг, прозорих і непрозорих. Можливо, ви подумаєте, що такими «шторами»важко управляти –але це не так. Виробники продумали все до дрібниць і полегшили функціональність ролетів. Конструкція ролет день-ніч пояснюватися наступним чином: два шару йдуть паралельно один одному, на кожному з шарів йде чергування світлих і темних тонів. Виходячи з цього, ви можете регулювати потік світла, зменшуючи або збільшуючи його за допомогою маленького троса. Крім своєї оригінальності та простоти використання, ролети «день-ніч»можуть похвалитися своїм зовнішнім виглядом. Вони прекрасно впишуться в будь-який інтер'єр і стиль кімнати.

Переваги ролетів

Отже, переходимо до основного питання, в чому ж вони так ідеальні і чому ваш вибір повинен зупинитися саме на них. Унікальність вибору ролет день-ніч в тому, що вони робляться під замовлення, а це значить, що ви маєте можливість створити їх будь-якого кольору або відтінку. Крім того, вони:

 • Абсолютно екологічні.
 • протитоксичний.
 • Виготовлені виключно з натуральних матеріалів.
 • Як було вже вище сказано, поєднуються абсолютно з різними стилями і підійдуть для будь-якого приміщення.
 • Довговічні в експлуатації.
 • Достаток вибору.
 • Прості і функціональні.
 • Не вимагають до себе педантичного догляду.
 • Крім колірних переваг, ви зможете вибрати бажаний візерунок або малюнок, який би хотіли бачити на ролетах.
 • Ролети день-ніч максимально ізолюють вас від докучливих ранкових променів.
 • У холодну пору, максимально допоможуть утримати тепло.

Правильна експлуатація –заставу довговічний. В даному питанні суцільні плюси, так як за ними не потрібно постійно доглядати, вони не притягують до себе тонну пилу і бруду. Все, що вам потрібно знати для догляду –це протирати їх вологою ганчіркою, хоча б раз на місяць. Ні в якому разі не намагайтеся прати їх, після ручного прання ви можете зіпсувати матеріал, і вам доведеться викинути ролет. Рекомендується вдаватися до варіанту хімчистки.

Де найкраще розмістити такі ролети?

Ідеальним буде варіант встановити їх в спальні, вітальні і кухні. Але останнім часом, дана конструкція стала набирати обертів і популярність, тому кожен офісний працівник знає, що це таке. Слідом можна відзначити, що ролети день-ніч красуються на вікнах садка, так як у дітей в режимі є денний сон. Іноді, ролети закуповують для частих організацій, таким способом «вбиваючи двох зайців &raquo ;, захиститися від сторонніх поглядів і від сонячних променів.

Приходимо до висновку, що якщо поставити на шальки терезів жалюзі і ролети, то перемога очевидна. Також, вибір ролетів не сильно вдарить по вашій кишені, що не може не порадувати.

5/ 5 (1)
Опубликавано: 17.07.2019
Просмотрено: 891 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору