Що таке фотожалюзі

Відмінна альтернатива стандартним і приївся шторам – жалюзі.   Нині в моду входять така новинка, як фотожалюзі. І це не дивно. Вони прості і зручні в застосуванні, довговічні, а догляд за ними не складає особливих труднощів. Крім усього перерахованого вище вони відмінно прикрасять і доповнять ваш інтер'єр. А враховуючи, що виготовляються вони під замовлення, то можете бути впевнені, що другі такі ви навряд чи зустрінете, у вас буде ексклюзив. Особливо, якщо застосувати дизайнерський малюнок, власні начерки, або використовувати сімейне фото.

Що таке фотожалюзі

Що ж собою являють ці самі жалюзі. Як створюються?

Це звичайні жалюзі, з одного боку яких завдано принт. На тканинну основу друкується зображення, потім акуратно розрізається і наноситься на ламелі.

Способи нанесення малюнка на жалюзі:

  • УФ-друк. Даний вид вважається одним з оптимальних. Малюнок наносять струменевим методом. Такий спосіб робить можливим нанесення принта не тільки на тканину, але і на скловолокно, пластик та інші матеріали.
  • Термопечать. Цей метод визнали найдовговічнішим. Такий вид друку прослужить вам довше і збереже свій вигляд краще, ніж інші. Він не чутливий до сонця, вологості і перепадів температури.
  • Сольвентний друк. В даний момент такий вид друку не використовують, оскільки визнали його не екологічні.

Способи догляду

Фотожалюзі досить прості і невибагливі в догляді. Але все ж є деякі нюанси, які слід дотримуватися. Розглянемо основні.

  • Прання. Такі жалюзі можна прати. Але, прання повинна бути тільки ручна, машинну, в даному випадку, використовувати не можна. Перед пранням варто від'єднати ламелі від карниза і замочити на деякий час їх в мильному розчині. Також необхідно прибрати важки і нижній ланцюжок і згорнути ламелі т в рулон. Важливо – ламелі не можна згинати і викручувати.
  • Суха чистка. Можна використовувати пилосос, м'яку щітку або ганчірку з мікрофібри. Також можна застосувати вологе прибирання, використовуючи теплу воду і щадний гель.

В цілому, часто, фіранки оброблені просоченням, яка перешкоджає забруднень, сміття і пил на ній просто не затримуються.

Види фотожалюзі

Жалюзі бувають декількох видів. Це не тільки ламелі, але також рулонні, дерев'яні, бамбукові. А за способом відкриття діляться на горизонтальні і вертикальні.

Розглянемо кожен вид докладніше.

  • Дерев'яні. Перевагою тут є те, що дані жалюзі виконані з натуральних, а, отже, екологічно чистих матеріалів. Безсумнівним плюсом буде є те відчуття затишку і комфорту у вашому будинку, яке вони створять. У ціні вони будуть трохи вище стандартних пластикових, але перераховані вище переваги явно цього варті.
  • Бамбукові. Перевагою таких жалюзі буде їх легкість, водостійкі якості і стійкість до сонячного світла. До того ж, вони неодмінно припадуть до смаку любителям екзотики і східних мотивів.
  • Рулонні. Використовують рулонні жалюзі, ви можете повністю захистити приміщення від проникнення сонячних променів, використовують систему « блекаут ».

Область застосування фотожалюзі може бути різною. Починаючи від дитячих кімнат, де потрібно урізноманітнити однотонність, закінчуючи офісними приміщеннями. На жалюзі, яких може бути вдало розміщений логотип компанії.

0/ 5 (0)
Опубликавано: 17.07.2019
Просмотрено: 226 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору