• Головна
  • Блог
  • Що має на увазі дизайн-проект трикімнатної квартири

Що має на увазі дизайн-проект трикімнатної квартири

Зміст
На чому грунтується дизайн проект троячки
Стильове рішення в оформленні інтер'єру
Варіанти дизайн проектів

Трикімнатні квартири користуються попитом, особливо у сімейних пар з дитиною. Простір дозволяє не боротися за кожен квадратний метр і підійти до організації простору максимально продуктивно. Як відомо, чим більше площа, тим простіше організувати всі необхідні для життя зони. Є де відпочити, попрацювати і зайнятися спортом.

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

На чому грунтується дизайн проект троячки

Основним завданням дизайн-проекту в трикімнатній квартирі є створення гармонійного і продуманого простору. Кімнати повинні мати індивідуальний вигляд і при цьому узгоджуватися з єдиним стильовим рішенням всієї квартири в цілому. З цієї причини, дизайн-проект часто має на увазі не лише проведення косметичного ремонту, але і перепланування квартири.

Перед тим, як створити дизайн-проект, враховуються всі вихідні параметри житла. Має значення початкове планування, число вікон і їх розташування, наявність лоджії або балкона. З усім цим доведеться працювати. Проект передбачає поділ квартири на кілька функціональних зон: загальну і відпочинку.

При розробці проекту враховується і те, скільки людей буде проживати в квартирі. Якщо дві людини, то найбільш розумним варіантом стане створення просторій вітальні, спальні і робочого кабінету. Якщо ж в кабінеті немає необхідності, то третя кімната може використовуватися в якості тренажерного залу або ж стати гостьовий. Тут все залежить від уподобань і стилю життя власників.

У тому випадку, якщо в квартирі проживає сім'я з дитиною, то дизайн-проект буде зовсім іншим. В такому випадку пріоритет віддається дитячій кімнаті, а вітальня може бути об'єднаною з кухнею.

Стильове рішення в оформленні інтер'єру

Щоб створити єдиний стиль в квартирі використовуються близькі один до одного оздоблювальні матеріали. Наприклад, у всій квартирі може бути укладено однакове підлогове покриття.

В якості домінуючого стилю підбирається той, який найбільш підходить під наявну планування і смак власників. Це може бути як неокласика, так і скандинавський стиль. Принципової різниці немає і все залежить від потреб і бюджету проекту.

Варіанти дизайн проектів

Як правило, для ефективного розподілу простору виконується перепланування. Вони повинна узгоджуватися з вимогами і правилами, в іншому випадку затвердити її в контролюючому органі не вийде.

Перепланування націлена на зміну функціональних зон, приросту одних приміщень і скорочення площі інших. Наприклад, популярним рішенням є приєднання лоджії або балкона.

Приєднати балкон до житловій кімнаті можна тільки в тому випадку, якщо він утеплений і засклений. Залежно від площі лоджії або балкона, вдасться наростити додаткові квадратні метри. Варто врахувати, що таке втручання досить проблематично погодити, але можна застосувати хитрість: збільшити дверний проріз і зробити прозору перегородку. Після чого додаткові квадратні метри можна використовувати в найбільш актуальному сценарії: створити гардеробну, кабінет, поставити там тренажер або організувати зону відпочинку.

Серед інших популярних і затребуваних рішень слід виділити такі, як:

  • об'єднання вітальні з кухнею;
  • поділ однієї кімнати на дві частини;
  • створення підвіконня-дивана.


Варіантів, як можна поліпшити якість квартири досить, головне створити продуманий і законний дизайн-проект перед початком будь-яких ремонтних робіт.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 22.10.2020
Коментарів: 0
Коментарі
Отменить
Додати коментар
Стиль фьюжн в інтер'єрі
Якщо більшість інтер'єрних стилів для вас нудні і ви не бачите своє життя в інтер'єрі, що нагадує каталог скандинавської меблів, то має сенс звернути увагу на більш яскраві, креативні варіанти.
Детальніше
Теплоізоляція вікон квартири і будинки
Теплоізоляція вікон квартири і будинки
Зима - це не тільки свята, пухнастий сніг, мороз, який щипає шкіру, але і потреба в максимальному обігріві приміщення для підтримки комфортної температури. З огляду на вартість опалення, доцільно подумати над тим, як можна оптимально знизити тепловтрати.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00