• Головна
  • Блог
  • Що має на увазі дизайн-проект трикімнатної квартири

Що має на увазі дизайн-проект трикімнатної квартири

Зміст
На чому грунтується дизайн проект троячки
Стильове рішення в оформленні інтер'єру
Варіанти дизайн проектів

Трикімнатні квартири користуються попитом, особливо у сімейних пар з дитиною. Простір дозволяє не боротися за кожен квадратний метр і підійти до організації простору максимально продуктивно. Як відомо, чим більше площа, тим простіше організувати всі необхідні для життя зони. Є де відпочити, попрацювати і зайнятися спортом.

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

На чому грунтується дизайн проект троячки

Основним завданням дизайн-проекту в трикімнатній квартирі є створення гармонійного і продуманого простору. Кімнати повинні мати індивідуальний вигляд і при цьому узгоджуватися з єдиним стильовим рішенням всієї квартири в цілому. З цієї причини, дизайн-проект часто має на увазі не лише проведення косметичного ремонту, але і перепланування квартири.

Перед тим, як створити дизайн-проект, враховуються всі вихідні параметри житла. Має значення початкове планування, число вікон і їх розташування, наявність лоджії або балкона. З усім цим доведеться працювати. Проект передбачає поділ квартири на кілька функціональних зон: загальну і відпочинку.

При розробці проекту враховується і те, скільки людей буде проживати в квартирі. Якщо дві людини, то найбільш розумним варіантом стане створення просторій вітальні, спальні і робочого кабінету. Якщо ж в кабінеті немає необхідності, то третя кімната може використовуватися в якості тренажерного залу або ж стати гостьовий. Тут все залежить від уподобань і стилю життя власників.

У тому випадку, якщо в квартирі проживає сім'я з дитиною, то дизайн-проект буде зовсім іншим. В такому випадку пріоритет віддається дитячій кімнаті, а вітальня може бути об'єднаною з кухнею.

Стильове рішення в оформленні інтер'єру

Щоб створити єдиний стиль в квартирі використовуються близькі один до одного оздоблювальні матеріали. Наприклад, у всій квартирі може бути укладено однакове підлогове покриття.

В якості домінуючого стилю підбирається той, який найбільш підходить під наявну планування і смак власників. Це може бути як неокласика, так і скандинавський стиль. Принципової різниці немає і все залежить від потреб і бюджету проекту.

Варіанти дизайн проектів

Як правило, для ефективного розподілу простору виконується перепланування. Вони повинна узгоджуватися з вимогами і правилами, в іншому випадку затвердити її в контролюючому органі не вийде.

Перепланування націлена на зміну функціональних зон, приросту одних приміщень і скорочення площі інших. Наприклад, популярним рішенням є приєднання лоджії або балкона.

Приєднати балкон до житловій кімнаті можна тільки в тому випадку, якщо він утеплений і засклений. Залежно від площі лоджії або балкона, вдасться наростити додаткові квадратні метри. Варто врахувати, що таке втручання досить проблематично погодити, але можна застосувати хитрість: збільшити дверний проріз і зробити прозору перегородку. Після чого додаткові квадратні метри можна використовувати в найбільш актуальному сценарії: створити гардеробну, кабінет, поставити там тренажер або організувати зону відпочинку.

Серед інших популярних і затребуваних рішень слід виділити такі, як:

  • об'єднання вітальні з кухнею;
  • поділ однієї кімнати на дві частини;
  • створення підвіконня-дивана.


Варіантів, як можна поліпшити якість квартири досить, головне створити продуманий і законний дизайн-проект перед початком будь-яких ремонтних робіт.

Задати питання
Опубликавано: 10.04.2020
Комментариев: 0
Коментарі
Отменить
Додати коментар
Зробити жалюзі своїми руками - просто і цікаво
Щоб зробити інтер'єр свого будинку дійсно оригінальним, стильним і затишним, можна змайструвати жалюзі самостійно. Це цікаве творче заняття, результатом якого ви будете приємно здивовані.
Детальніше
У чому відмінність апартаментів від звичайних квартир
У чому відмінність апартаментів від звичайних квартир
Апартаменти, квартири, пентхауси - найчастіше між ними не роблять різниці, сприймаючи будь-яке визначення просто як житлове приміщення, які розрізняються лише площею. Насправді різниця досить істотна, тому необхідно враховувати кілька моментів, щоб знати чим відрізняється апартаменти від квартир.
Дизайн однокімнатної квартири
Дизайн однокімнатної квартири
Дизайн однокімнатної квартири - своєрідний виклик. Завдання стоїть не з легких: вмістити все необхідне для життя в площу 30-50 квадратних метрів. І кухню, і робочу зону, і місце для відпочинку і сну. Ми зібрали для вас цікаві ідеї по дизайну інтер'єрів однокімнатних квартир. Давайте розбиратися разом! Тверезо оціните можливості: яка площа квартири, стан комунікацій, висота стель? Чи є додаткові приміщення, які можна задіяти в плануванні - балкон, комора, ніша? Чи є у вас діти? В якому стилі ви хотіли б оформити квартиру? Все це допоможе краще зрозуміти свої можливості і приступити до планування. Найкраще замовити дизайн-проект з урахуванням індивідуальних особливостей, який наочно продемонструє майбутній інтер'єр.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наши менеджеры свяжутся с Вами в кратчайшие сроки и ответят на все вопросы.

Щодня з 9:00 до 21:00
Потрібна допомога?
Наш менеджер відразу-ж зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень