• Головна
  • Блог
  • Що має на увазі дизайн-проект трикімнатної квартири

Що має на увазі дизайн-проект трикімнатної квартири

Зміст
На чому грунтується дизайн проект троячки
Стильове рішення в оформленні інтер'єру
Варіанти дизайн проектів

Трикімнатні квартири користуються попитом, особливо у сімейних пар з дитиною. Простір дозволяє не боротися за кожен квадратний метр і підійти до організації простору максимально продуктивно. Як відомо, чим більше площа, тим простіше організувати всі необхідні для життя зони. Є де відпочити, попрацювати і зайнятися спортом.

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

На чому грунтується дизайн проект троячки

Основним завданням дизайн-проекту в трикімнатній квартирі є створення гармонійного і продуманого простору. Кімнати повинні мати індивідуальний вигляд і при цьому узгоджуватися з єдиним стильовим рішенням всієї квартири в цілому. З цієї причини, дизайн-проект часто має на увазі не лише проведення косметичного ремонту, але і перепланування квартири.

Перед тим, як створити дизайн-проект, враховуються всі вихідні параметри житла. Має значення початкове планування, число вікон і їх розташування, наявність лоджії або балкона. З усім цим доведеться працювати. Проект передбачає поділ квартири на кілька функціональних зон: загальну і відпочинку.

При розробці проекту враховується і те, скільки людей буде проживати в квартирі. Якщо дві людини, то найбільш розумним варіантом стане створення просторій вітальні, спальні і робочого кабінету. Якщо ж в кабінеті немає необхідності, то третя кімната може використовуватися в якості тренажерного залу або ж стати гостьовий. Тут все залежить від уподобань і стилю життя власників.

У тому випадку, якщо в квартирі проживає сім'я з дитиною, то дизайн-проект буде зовсім іншим. В такому випадку пріоритет віддається дитячій кімнаті, а вітальня може бути об'єднаною з кухнею.

Стильове рішення в оформленні інтер'єру

Щоб створити єдиний стиль в квартирі використовуються близькі один до одного оздоблювальні матеріали. Наприклад, у всій квартирі може бути укладено однакове підлогове покриття.

В якості домінуючого стилю підбирається той, який найбільш підходить під наявну планування і смак власників. Це може бути як неокласика, так і скандинавський стиль. Принципової різниці немає і все залежить від потреб і бюджету проекту.

Варіанти дизайн проектів

Як правило, для ефективного розподілу простору виконується перепланування. Вони повинна узгоджуватися з вимогами і правилами, в іншому випадку затвердити її в контролюючому органі не вийде.

Перепланування націлена на зміну функціональних зон, приросту одних приміщень і скорочення площі інших. Наприклад, популярним рішенням є приєднання лоджії або балкона.

Приєднати балкон до житловій кімнаті можна тільки в тому випадку, якщо він утеплений і засклений. Залежно від площі лоджії або балкона, вдасться наростити додаткові квадратні метри. Варто врахувати, що таке втручання досить проблематично погодити, але можна застосувати хитрість: збільшити дверний проріз і зробити прозору перегородку. Після чого додаткові квадратні метри можна використовувати в найбільш актуальному сценарії: створити гардеробну, кабінет, поставити там тренажер або організувати зону відпочинку.

Серед інших популярних і затребуваних рішень слід виділити такі, як:

  • об'єднання вітальні з кухнею;
  • поділ однієї кімнати на дві частини;
  • створення підвіконня-дивана.


Варіантів, як можна поліпшити якість квартири досить, головне створити продуманий і законний дизайн-проект перед початком будь-яких ремонтних робіт.

Опубликавано: 10.04.2020
Комментариев: 0
Коментарі
Отменить
Додати коментар
Захисні ролети
Люди живуть, у власних будинках або в квартирах на першому поверсі, завжди хочуть забезпечити максимальну безпеку свого житла. І, якщо ви відчуваєте, що установки, наприклад, просто броньованих дверей стало недостатньо, варто задуматися про додатковий захист.
Детальніше
Сходи в інтер'єрі: нове життя старих речей
Сходи в інтер'єрі: нове життя старих речей
Старим речам не завжди місце в гаражі або на горищі в засіках. Багато дизайнерів давно використовують старі сходи, табурети, комоди для створення унікального і красивого елементу інтер'єру. Сьогодні ми поділимося, як створити дизайнерське диво зі старої сходи
Штори для вітальні
Штори для вітальні
При оформленні інтер'єру вітальні багато людей стикаються зі складним вибором, як же оформити вікно. Для багатьох людей штори і жалюзі, це дві несумісні речі
Ваше питання
Потрібна допомога?
Наш відразу-ж менеджер зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень