• Головна
  • Блог
  • Що має на увазі дизайн-проект трикімнатної квартири

Що має на увазі дизайн-проект трикімнатної квартири

Зміст
На чому грунтується дизайн проект троячки
Стильове рішення в оформленні інтер'єру
Варіанти дизайн проектів

Трикімнатні квартири користуються попитом, особливо у сімейних пар з дитиною. Простір дозволяє не боротися за кожен квадратний метр і підійти до організації простору максимально продуктивно. Як відомо, чим більше площа, тим простіше організувати всі необхідні для життя зони. Є де відпочити, попрацювати і зайнятися спортом.

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

На чому грунтується дизайн проект троячки

Основним завданням дизайн-проекту в трикімнатній квартирі є створення гармонійного і продуманого простору. Кімнати повинні мати індивідуальний вигляд і при цьому узгоджуватися з єдиним стильовим рішенням всієї квартири в цілому. З цієї причини, дизайн-проект часто має на увазі не лише проведення косметичного ремонту, але і перепланування квартири.

Перед тим, як створити дизайн-проект, враховуються всі вихідні параметри житла. Має значення початкове планування, число вікон і їх розташування, наявність лоджії або балкона. З усім цим доведеться працювати. Проект передбачає поділ квартири на кілька функціональних зон: загальну і відпочинку.

При розробці проекту враховується і те, скільки людей буде проживати в квартирі. Якщо дві людини, то найбільш розумним варіантом стане створення просторій вітальні, спальні і робочого кабінету. Якщо ж в кабінеті немає необхідності, то третя кімната може використовуватися в якості тренажерного залу або ж стати гостьовий. Тут все залежить від уподобань і стилю життя власників.

У тому випадку, якщо в квартирі проживає сім'я з дитиною, то дизайн-проект буде зовсім іншим. В такому випадку пріоритет віддається дитячій кімнаті, а вітальня може бути об'єднаною з кухнею.

Стильове рішення в оформленні інтер'єру

Щоб створити єдиний стиль в квартирі використовуються близькі один до одного оздоблювальні матеріали. Наприклад, у всій квартирі може бути укладено однакове підлогове покриття.

В якості домінуючого стилю підбирається той, який найбільш підходить під наявну планування і смак власників. Це може бути як неокласика, так і скандинавський стиль. Принципової різниці немає і все залежить від потреб і бюджету проекту.

Варіанти дизайн проектів

Як правило, для ефективного розподілу простору виконується перепланування. Вони повинна узгоджуватися з вимогами і правилами, в іншому випадку затвердити її в контролюючому органі не вийде.

Перепланування націлена на зміну функціональних зон, приросту одних приміщень і скорочення площі інших. Наприклад, популярним рішенням є приєднання лоджії або балкона.

Приєднати балкон до житловій кімнаті можна тільки в тому випадку, якщо він утеплений і засклений. Залежно від площі лоджії або балкона, вдасться наростити додаткові квадратні метри. Варто врахувати, що таке втручання досить проблематично погодити, але можна застосувати хитрість: збільшити дверний проріз і зробити прозору перегородку. Після чого додаткові квадратні метри можна використовувати в найбільш актуальному сценарії: створити гардеробну, кабінет, поставити там тренажер або організувати зону відпочинку.

Серед інших популярних і затребуваних рішень слід виділити такі, як:

  • об'єднання вітальні з кухнею;
  • поділ однієї кімнати на дві частини;
  • створення підвіконня-дивана.


Варіантів, як можна поліпшити якість квартири досить, головне створити продуманий і законний дизайн-проект перед початком будь-яких ремонтних робіт.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 22.10.2020
Коментарів: 0
Коментарі
Отменить
Додати коментар
Голландський стиль в інтер'єрі
Скандинавський стиль в інтер'єрі сьогодні надзвичайно популярний. І, якщо ви зараз плануєте ремонт і перебуваєте в пошуках оптимального для себе стилю інтер'єру, але при цьому, не хочете зупинятися на найпопулярнішому варіанті, то ви цілком можете звернути увагу на голландський стиль.
Детальніше
Жалюзі і ролети (ролети, рулонні штори) в Дніпропетровську
Жалюзі і ролети (ролети, рулонні штори) в Дніпропетровську
Філія компанії Nikoss - виготовлювача жалюзі і ролет (ролет, рулонних штор) - успішно функціонує в Дніпропетровську вже досить довго. За цей час багато дніпропетровців оцінили якість нашої продукції і швидкість виконання замовлень.
Стиль мінімалізм в інтер'єрі
Стиль мінімалізм в інтер'єрі
Вибір стилю в інтер'єрі дуже важливо вибирати не тільки виходячи з власних естетичних уподобань, але і спираючись на власний характер. Якщо ви не страждаєте вещізмом, якщо ви цінуєте простір, світло, якщо ви не прив'язується до певних речей.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00