• Головна
  • Блог
  • Що потрібно знати, перш ніж пофарбувати стіни в білий колір

Що потрібно знати, перш ніж пофарбувати стіни в білий колір

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Один з кращих способів надати новий вид інтер'єру будинку це пофарбувати його в білий колір. Багато хто хоче повністю оновити житло і створити в ньому ілюзію ідеальної чистоти і порожнього полотна. Але один і той же білий колір може, як прикрасити приміщення, так і зробити його нестерпно відразливим. Ось що потрібно знати, перш ніж ви приймете рішення пофарбувати свої стіни в білий колір.

    1. Оцініть ступінь природного освітлення.

До фарбування стін, визначте, з якого боку розташовані ваші вікна. Кімнати, які дивляться в південну сторону, отримують сіро-блакитне світло, що підходить для спальні, вітальні або кабінету, де ви будете часто проводити час. Прозора біла фарба доповнює висвітлення цих приміщень, зберігаючи при цьому прохолоду. У кімнатах, що виходять на південь, найбільш інтенсивно світить сонце протягом усього світлового дня. Як в холодну пору року, так і влітку ця сторона будівлі, звернена до сонця по обіді, тому вона буде наповнюватися червоно-жовтим світлом в ясний день.

При цьому, такий же білий колір не буде працювати в вітальні, що виходить на північ. Він буде візуально ще більше охолоджувати кімнату. Замість цього спробуйте трохи підфарбувати білу фарбу кольорами теплої гами.

    1. Використовуйте білий для моделювання простору.

Приміщення, які були пофарбовані в білий, виглядають більше через відображення сонячних променів. Вибираючи кольори для свого будинку, майте на увазі, що сонячні промені, відбиті від стін повертаються в простір і можуть використовуватися для візуального збільшення невеликих приміщень.

Пам'ятайте, що просторове сприйняття змінюється з невеликими відмінностями у відтінку, а не з різкими переходами. Наприклад, використання білого кольору, який стає глибше в міру того, як кімнати стають більше, може зменшити різницю розміру від однієї кімнати до іншої.

  1. Враховуйте вид з вікна

Якщо ви вже зважилися пофарбувати свої стіни в білий колір і з вашого вікна відкривається захоплюючий подих краєвид, подумайте над тим, щоб пофарбувати стіни з урахуванням цього прекрасного виду. Фарбування обох стін і дерев'яної рами білою фарбою дозволить пейзажу залишатися без рамки, розширюючи вікно. Ця стратегія (фарбування обох стін і рами в такий же колір) може бути використана з будь-яким кольором, але вона найбільш ефективна з білим через його відбивну здатність.

Білий колір є універсальним і однаково добре виглядає в будь-якому стилі інтер'єру. Головне-правильно підібрати меблі та інші елементи декору під білі стіни, щоб створити гармонійний і цілісний дизайн.

Задати питання
Опубликавано: 03.07.2020
Комментариев: 0
Коментарі
Отменить
Додати коментар
Як можна використовувати білий в інтер'єрі
Важливо! Білий - дивно гнучкий колір. Якщо ви додасте яскраві фарби, приміщення буде виглядати теплим і динамічним, холодна палітра в поєднанні з білим, навпаки, робить інтер'єр статичним і спокійним. Актуальність білого кольору в інтер'єрі. Білий колір - один з улюблених у професійних дизайнерів. Він робить приміщення більш легким і невагомим, збільшуючи площу. Це один з небагатьох квітів, який можна використовувати нерозбавленим
Детальніше
Класицизм в кожному будинку - прості поради для естетів
Класицизм в кожному будинку - прості поради для естетів
Класицизм відрізняє строгість і гармонія, витонченість і розкіш, солідність і велич. Це спокійний стиль в обрамленні багатих декорацій. Оздоблення виключно в благородних тонах, композиція врівноважена і не перевантажена декором.
Дизайн однокімнатної квартири
Дизайн однокімнатної квартири
Дизайн однокімнатної квартири - своєрідний виклик. Завдання стоїть не з легких: вмістити все необхідне для життя в площу 30-50 квадратних метрів. І кухню, і робочу зону, і місце для відпочинку і сну. Ми зібрали для вас цікаві ідеї по дизайну інтер'єрів однокімнатних квартир. Давайте розбиратися разом! Тверезо оціните можливості: яка площа квартири, стан комунікацій, висота стель? Чи є додаткові приміщення, які можна задіяти в плануванні - балкон, комора, ніша? Чи є у вас діти? В якому стилі ви хотіли б оформити квартиру? Все це допоможе краще зрозуміти свої можливості і приступити до планування. Найкраще замовити дизайн-проект з урахуванням індивідуальних особливостей, який наочно продемонструє майбутній інтер'єр.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наши менеджеры свяжутся с Вами в кратчайшие сроки и ответят на все вопросы.

Щодня з 9:00 до 21:00
Потрібна допомога?
Наш менеджер відразу-ж зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень