Что нужно знать, прежде чем покрасить стены в белый цвет

Что нужно знать, прежде чем покрасить стены в белый цвет

Один з кращих способів надати новий вид інтер'єру будинку це пофарбувати його в білий колір. Багато хто хоче повністю оновити житло і створити в ньому ілюзію ідеальної чистоти і порожнього полотна. Але один і той же білий колір може, як прикрасити приміщення, так і зробити його нестерпно відразливим. Ось що потрібно знати, перш ніж ви приймете рішення пофарбувати свої стіни в білий колір.

  1. Оцініть ступінь природного освітлення.
  2. До фарбування стін, визначте, з якого боку розташовані ваші вікна. Кімнати, які дивляться в південну сторону, отримують сіро-блакитне світло, що підходить для спальні, вітальні або кабінету, де ви будете часто проводити час. Прозора біла фарба доповнює висвітлення цих приміщень, зберігаючи при цьому прохолоду. У кімнатах, що виходять на південь, найбільш інтенсивно світить сонце протягом усього світлового дня. Як в холодну пору року, так і влітку ця сторона будівлі, звернена до сонця по обіді, тому вона буде наповнюватися червоно-жовтим світлом в ясний день.

    При цьому, такий же білий колір не буде працювати в вітальні, що виходить на північ. Він буде візуально ще більше охолоджувати кімнату. Замість цього спробуйте трохи підфарбувати білу фарбу кольорами теплої гами.

  3. Використовуйте білий для моделювання простору.
  4. Приміщення, які були пофарбовані в білий, виглядають більше через відображення сонячних променів. Вибираючи кольори для свого будинку, майте на увазі, що сонячні промені, відбиті від стін повертаються в простір і можуть використовуватися для візуального збільшення невеликих приміщень.

    Пам'ятайте, що просторове сприйняття змінюється з невеликими відмінностями у відтінку, а не з різкими переходами. Наприклад, використання білого кольору, який стає глибше в міру того, як кімнати стають більше, може зменшити різницю розміру від однієї кімнати до іншої.

  5. Враховуйте вид з вікна

Якщо ви вже зважилися пофарбувати свої стіни в білий колір і з вашого вікна відкривається захоплюючий подих краєвид, подумайте над тим, щоб пофарбувати стіни з урахуванням цього прекрасного виду. Фарбування обох стін і дерев'яної рами білою фарбою дозволить пейзажу залишатися без рамки, розширюючи вікно. Ця стратегія (фарбування обох стін і рами в такий же колір) може бути використана з будь-яким кольором, але вона найбільш ефективна з білим через його відбивну здатність.

Білий колір є універсальним і однаково добре виглядає в будь-якому стилі інтер'єру. Головне-правильно підібрати меблі та інші елементи декору під білі стіни, щоб створити гармонійний і цілісний дизайн.

0/ 5 (0)
Опубликавано: 03.03.2020
Просмотрено: 300 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору