Що краще приватний будинок або квартира

Зміст
Новобудова або свій будинок?
Вторинне житло в багатоповерхівці або свій будинок?
Що ж все таки вибрати?

Житловий фонд в нашій країні представлений переважно двома типами: квартири в багатоповерхівках і приватні будинки. Статистика повідомляє, що більшість міського населення проживає саме в багатоквартирних будинках. Таких мешканців понад 70%. Решта 30% віддають перевагу життя в приватному будинку. Який же з цих варіантів все таки краще і комфортніше? Щоб зрозуміти, необхідно відповісти на деякі питання.

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Новобудова або свій будинок?

У великих містах активно будуються всі нові і нові житлові комплекси. Тому немає нічого дивного, що багатьом простіше купити квартиру в багатоповерховому будинку. Сучасні будинки мають продуману планування, часто енергоефективні та до того ж вартість покупки квартири ще на етапі будівництва вельми приваблива.

У той же час таке придбання ризиковано. Часом будівництво заморожується, а компанія забудовник визнає себе банкрутом. Якщо ж справа доведена до кінця, то нерідко якість будівельних робіт, обробки та інших елементів залишає бажати кращого. До того ж забудовник часом забуває створити необхідну інфраструктуру, облагородити прибудинкову територію.

Ще одна проблема покупки нового житла: ремонти сусідів. Перші кілька років слід бути готовим до того, що сусіди будуть виконувати ремонт. Жити в таких умовах не завжди комфортно.

Купівля ж приватного будинку позбавить від подібних неприємностей.

Вторинне житло в багатоповерхівці або свій будинок?

Тут відсутні типові проблеми нового житла, але додаються інші. Як правило, купуючи квартиру на вторинному ринку можна підібрати той район, де є продумана інфраструктура. У той же час житло у вторинному житловому фонді може бути досить зношеним. І якщо в своїй квартирі вдасться зробити ремонт, то вплинути на навколишню територію, під'їзд або внутрішньобудинкові комунікації практично не реально. Також можна не вгадати з сусідами і отримати постійне джерело шуму і конфліктів.

Вторинне житло чи дозволить зберігати необхідні предмети, такі як автомобільні шини, інструменти. Припаркувати машину ближче до дому теж не завжди можливо.

Ще один мінус як первинного, так і вторинного житлового фонду: відсутність безпечного місця для гри дітей. Двори більшості багатоквартирних будинків не можна назвати безпечними. У вас навряд чи вийде влаштувати пікнік на природі і приготувати барбекю.

Що ж все таки вибрати?

Все залежить тільки від ваших уподобань і, звичайно, можливостей. Свій будинок необхідний, коли потрібно більше приватного простору, особистий земельну ділянку, гараж для автомобіля і велика площа. У той же час всі роботи в приватному будинку доведеться виконувати самостійно або наймати спеціальні компанії. Прибирання, ремонт даху, чистка снігу та інші нюанси, все це лежить на плечах власника.

Необхідно також грамотно розрахувати час, який буде витрачено на проїзд до роботи, супермаркету, аптеки.

Перевага квартири в тому, що, як правило, навколо вже існує необхідна інфраструктура і немає потреби долати великі відстані для забезпечення життєвих потреб. Також роботи з благоустрою, ремонту комунікацій виконують компанії обслуговують будинок.

Тому розмірковуючи над вибором, врахуйте перераховані вище нюанси. Якщо ви сімейна людина, у вас є або плануються діти, володієте власним автомобілем і хочете спокою, то оптимальним вибором стане покупка приватного будинку. Для молодої людини, який більшу частину часу проводить на роботі і поглинений кар'єрою, більш доцільно вибрати квартиру в місті, щоб підтримувати високий темп життя.

Задати питання
Опубликавано: 01.01.1970
Комментариев: 0
Коментарі
Отменить
Додати коментар
Оформлення ресторану в японському стилі
Тематичні ресторани завжди мають велику популярність і затребуваність у клієнтів. Створюючи свій бізнес в японському стилі необхідно не тільки вибрати досвідченого кухаря, але і створити інтер'єр відповідний японського стилю і традицій.
Детальніше
Рожевий в інтер'єрі
Рожевий в інтер'єрі
Рожевий - ніжний і чуттєвий колір, який вибирають романтичні натури. Не вірте стереотипам, що рожевий є кольором маленьких дівчаток, блондинок і ляльок Барбі, і не виграшно виглядає в сучасному інтер'єрі. Насправді, цей відтінок дуже різноплановий - їм оформляють цілі кімнати або використовують для розстановки акцентів. Про все більш детальніше далі в статті. кщо ви хочете мати рожевий інтер'єр, але не збираєтеся часто братися за ремонт, зробіть вибір на користь нейтральної основи. Робіть яскраві акценти на меблях, аксесуарах і текстилі. Це приємне для очей поєднання стане прикрасою вашої квартири, буде сприятливо впливати на стан сім'ї і вигідно виділятися на тлі інших.
Як розрахувати шпалери на кімнату: правильний ремонт без зайвих витрат
Як розрахувати шпалери на кімнату: правильний ремонт без зайвих витрат
В процесі проведення ремонту один з етапів - оновлення покриття стін. Як обробні матеріали найчастіше використовуються шпалери. Але, проблема полягає не скільки в тому, щоб підібрати відповідний будівельний матеріал, скільки визначитися з кількістю необхідних рулонів.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наши менеджеры свяжутся с Вами в кратчайшие сроки и ответят на все вопросы.

Щодня з 9:00 до 21:00
Потрібна допомога?
Наш менеджер відразу-ж зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень