• Головна
  • Блог
  • Що дешевше - побудувати будинок або купити готовий - проводимо дослідження

Що дешевше - побудувати будинок або купити готовий - проводимо дослідження

Зміст
Для початку потрібно відповісти на кілька запитань
Що ж у підсумку?

Тим, хто живе у великому і не дуже місті рано чи пізно хочеться більше тиші і приватності. Життя в багатоповерховому будинку зовсім не дає розслабитися: галасливі сусіди, шум за вікнами, відсутня свою ділянку на вулиці, де можна зробити барбекю. Все це в кінцевому підсумку наштовхує на думку про покупку власного будинку. Свій окремий будинок, це привабливо, але не дешево. Тому у людини, яка замислюється про переїзд виникає закономірне питання: «купити або побудувати, що дешевше?». Розглянемо це питання максимально детально, щоб допомогти визначитися з вибором.

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Для початку потрібно відповісти на кілька запитань

Коли ви бачите будинок в продажу, який вже готовий до заселення, то очевидно припустити: власник не продає його за собівартістю будівництва. Це означає, що зверху є якась націнка. Логіка підказує, що побудувати свій будинок можна адже дешевше, ніж купити, адже не доведеться переплачувати націнку. Однак ж давайте чесно відповімо на кілька запитань.

Для початку необхідно точно вирішити якими параметрами повинен відповідати дім. Кількість кімнат, їх площу, додаткові прибудови, поверховість. Також важливо подумати над місцем розташування, інфраструктурою та іншими побутовими питаннями. Після того, як ви відповісте на ці питання, необхідно оцінити вартість квадратного метра готових будинків в необхідному районі і з необхідними параметрами. Після обов'язково з'ясувати вартість земельної ділянки під будівництво, вартість підключення комунікацій.

Навіть важливим питанням стає час, який ви готові чекати до новосілля. Час витрачений на будівництво будинку залежить від безлічі умов: сезону, технології будівництва, наявності необхідних будівельних матеріалів, можливостей робітників, бюрократії і т.д. Якщо у вас є постійне житло і терміни не підтискають, то це одне, а якщо ви орендуєте житло, то необхідно врахувати вартість оренди за період будівництва нового будинку.

Також ви повинні відповісти на питання: «чи готові ви вникати в нюанси будівельної справи?». Звичайно, вам немає потреби ставати професіоналом, але для того, щоб грамотно контролювати процес доведеться вивчити деякі ази. В іншому випадку є ризик отримати низькоякісне будівництво. Також, з цієї ж причини важливо контролювати хід будівництва. Тільки в такому випадку можна гарантувати, що всі ваші вимоги будуть дотримані, пізніше переробляти що-небудь буде занадто дорого.

Наступне питання: «а чи можна поступово платити або потрібна вся сума відразу?». Тут все залежить від будівельної компанії з якою ви укладете контракт, особливостей обраного будівництва та інших нюансів. Якщо ж для початку будівництва буде потрібно сума більша, ніж у вас є, то необхідно брати кредит. Відсоток по кредиту слід також закласти в підсумкову вартість будинку.

Що ж у підсумку?

При наявність часу Ви можете зважитися на будівництво власного будинку, це буде вигідніше. Чому? Ви самі вирішуєте в якому місці він буде перебувати, які матеріали і технологія будуть використані і який загальної площі буде будівля. Порівнянно бюджету можна підібрати і підхід до будівництва. Головне вникнути в деякі нюанси і знайти добропорядних будівельників.

Якщо ж терміни підтискають, в вашому регіоні немає будівельних компаній з хорошим іміджем, логістика доставки будматеріалів дорога, то краще орієнтуватися на покупку готового рішення. Також виходом може стати покупка старого будинку з подальшою його перебудовою або зведенням нового будинку на наявному ділянці. Так вам вдасться швидко вирішити житлове питання і спостерігати за ходом будівництва нового будинку.

Задати питання
Опубликавано: 01.01.1970
Комментариев: 0
Коментарі
Отменить
Додати коментар
Голландський стиль в інтер'єрі
Скандинавський стиль в інтер'єрі сьогодні надзвичайно популярний. І, якщо ви зараз плануєте ремонт і перебуваєте в пошуках оптимального для себе стилю інтер'єру, але при цьому, не хочете зупинятися на найпопулярнішому варіанті, то ви цілком можете звернути увагу на голландський стиль.
Детальніше
Жалюзі в Івано-Франківську від Nikoss
Жалюзі в Івано-Франківську від Nikoss
Якісні жалюзі або ролети - це справжній маст-хев в кожному будинку. Вони не займають багато місця, вони не виглядають застарілими як, наприклад, класичні штори і тюль, вони здатні гідно прикрасити практично будь-який інтер'єр, а заодно - захистити приміщення від сонця.
Як очистити жалюзі від жирних плям?
Як очистити жалюзі від жирних плям?
Через свою пластинчастої структури жалюзі дуже швидко піддаються забруднень, при цьому дуже складно очищаються від них. Якщо вони знаходяться в вітальні, спальні або дитячій кімнаті, прибирання не складає великих труднощів. Але якщо це жалюзі, які закривають кухонне вікно, вони неминуче забруднюються жиром і гаром.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наши менеджеры свяжутся с Вами в кратчайшие сроки и ответят на все вопросы.

Щодня з 9:00 до 21:00
Потрібна допомога?
Наш менеджер відразу-ж зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень