Що дешевше - побудувати будинок або купити готовий - проводимо дослідження

Тим, хто живе у великому і не дуже місті рано чи пізно хочеться більше тиші і приватності. Життя в багатоповерховому будинку зовсім не дає розслабитися: галасливі сусіди, шум за вікнами, відсутня свою ділянку на вулиці, де можна зробити барбекю. Все це в кінцевому підсумку наштовхує на думку про покупку власного будинку. Свій окремий будинок, це привабливо, але не дешево. Тому у людини, яка замислюється про переїзд виникає закономірне питання: «купити або побудувати, що дешевше?». Розглянемо це питання максимально детально, щоб допомогти визначитися з вибором.

Що дешевше - побудувати будинок або купити готовий - проводимо дослідження

Для початку потрібно відповісти на кілька запитань


Коли ви бачите будинок в продажу, який вже готовий до заселення, то очевидно припустити: власник не продає його за собівартістю будівництва. Це означає, що зверху є якась націнка. Логіка підказує, що побудувати свій будинок можна адже дешевше, ніж купити, адже не доведеться переплачувати націнку. Однак ж давайте чесно відповімо на кілька запитань.

 

Для початку необхідно точно вирішити якими параметрами повинен відповідати дім. Кількість кімнат, їх площу, додаткові прибудови, поверховість. Також важливо подумати над місцем розташування, інфраструктурою та іншими побутовими питаннями. Після того, як ви відповісте на ці питання, необхідно оцінити вартість квадратного метра готових будинків в необхідному районі і з необхідними параметрами. Після обов'язково з'ясувати вартість земельної ділянки під будівництво, вартість підключення комунікацій.

 

Навіть важливим питанням стає час, який ви готові чекати до новосілля. Час витрачений на будівництво будинку залежить від безлічі умов: сезону, технології будівництва, наявності необхідних будівельних матеріалів, можливостей робітників, бюрократії і т.д. Якщо у вас є постійне житло і терміни не підтискають, то це одне, а якщо ви орендуєте житло, то необхідно врахувати вартість оренди за період будівництва нового будинку.

Також ви повинні відповісти на питання: «чи готові ви вникати в нюанси будівельної справи?». Звичайно, вам немає потреби ставати професіоналом, але для того, щоб грамотно контролювати процес доведеться вивчити деякі ази. В іншому випадку є ризик отримати низькоякісне будівництво. Також, з цієї ж причини важливо контролювати хід будівництва. Тільки в такому випадку можна гарантувати, що всі ваші вимоги будуть дотримані, пізніше переробляти що-небудь буде занадто дорого.

 

Наступне питання: «а чи можна поступово платити або потрібна вся сума відразу?». Тут все залежить від будівельної компанії з якою ви укладете контракт, особливостей обраного будівництва та інших нюансів. Якщо ж для початку будівництва буде потрібно сума більша, ніж у вас є, то необхідно брати кредит. Відсоток по кредиту слід також закласти в підсумкову вартість будинку.

 

Що ж у підсумку?


При наявність часу Ви можете зважитися на будівництво власного будинку, це буде вигідніше. Чому? Ви самі вирішуєте в якому місці він буде перебувати, які матеріали і технологія будуть використані і який загальної площі буде будівля. Порівнянно бюджету можна підібрати і підхід до будівництва. Головне вникнути в деякі нюанси і знайти добропорядних будівельників.

 

Якщо ж терміни підтискають, в вашому регіоні немає будівельних компаній з хорошим іміджем, логістика доставки будматеріалів дорога, то краще орієнтуватися на покупку готового рішення. Також виходом може стати покупка старого будинку з подальшою його перебудовою або зведенням нового будинку на наявному ділянці. Так вам вдасться швидко вирішити житлове питання і спостерігати за ходом будівництва нового будинку.

0/ 5 (0)
Опубликавано: 03.03.2020
Просмотрено: 484 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору