Чи можна гладити жалюзі?

Чи можна гладити жалюзі?

Вертикальні, текстильні жалюзі - це прекрасне рішення для всіх, хто хоче оптимально захистити свою квартиру від надлишку сонячного світла, додати яскравий акцент в свій інтер'єр. Плюсів у вертикальних жалюзі досить багато, а мінус, мабуть, тільки один: з огляду на те, що виготовляються вони з текстилю, вони досить часто збирають пил, в цілому, їх можна назвати досить мазкими. Що робити, якщо жалюзі припадають пилом? Як випрати вертикальні ламелі так, щоб вони не тільки пережили процедуру прання, але і не втратили свій привабливий первісний вигляд? Запам'ятайте кілька важливих правил, і завжди їм дотримуйтесь:

  • Перед тим, як випрати ламелі з вертикальних жалюзі в пральній машині, завжди відключайте режим сушки і полоскання. Агресивна механічний вплив може пошкодити жалюзі.
  • Температура прання не повинна перевищувати 30 градусів.
  • Вимикайте всі додаткові функції в пральній машині перед тим, як випрати жалюзі. Вони не тільки не зможуть оптимізувати процес прання, але і здатні серйозно погіршити результат.
  • Бажано прати жалюзі, звичайно ж, вручну, але можна і в машинці: якщо ви включаєте режим делікатного прання, активно не полоскати там жалюзі.

Як правильно сушити жалюзі?

Це питання виникає у власників тканинних вертикальних жалюзі навіть частіше, ніж питання про прання: там все, більш-менш зрозуміло. Якщо ж говорити про сушіння, то тут теж є певні правила:

  • У жодному разі не можна гладити жалюзі праскою. Від цього пошкодиться захисне покриття ламелей. Через високу температуру, жалюзі можуть пошкодитися і пожовтіти.
  • Чи не сушіть жалюзі на сонці з тієї ж причини, що була вказана вище: на свежевистіранного жалюзі не обіцяли діяти занадто висока температура. Тому ж не можна сушити жалюзі на батареях, над газовими пальниками, сушити жалюзі феном і використовувати інші божевільні поради з Інтернету.

В цілому, дуже важливо дати жалюзі висохнути виключно природним шляхом, в виключно розправленому вигляді: так, щоб не залишалося ніяких заломів і інших пошкоджень. Деякі вважають за краще все-таки пропрасувати жалюзі, але хоча б через кілька шарів марлі: у деяких це працює, у деяких жалюзі, після цього, безповоротно псуються і відразу ж потрібно купувати нові, - так що, це свого роду, гра з вогнем, ви ніколи не знаєте, чим закінчиться така прасування.

Випрати жалюзі або купити нові: що краще?

Безумовно, оптимальним варіантом буде все-таки купити нові: при прання і прасування, занадто багато шансів зіпсувати їх зовсім, витратити багато нервів і сил. Тому, краще всього вибрати нові: масу варіантів ви можете знайти, зокрема, в асортименті Nikoss: в стабільно високій якості, великому виборі і по самим приємним цінами.

0/ 5 (0)
Опубликавано: 11.06.2019
Просмотрено: 441 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору