Чи можна демонтувати захисні ролети

Чи можна демонтувати захисні ролети

Захисні ролети або рольставні встигли зарекомендувати як оптимальний варіант захисту приміщення, незалежно від його призначення. Простота використання і привабливий зовнішній вигляд дозволяє на довгий час не турбуватися про захист і особисту безпеку. Але, в деяких випадках власнику системи може знадобитися демонтаж системи.

Особливості захисних ролет

Найголовніша перевага захисної системи — зручність використання при високій міцності. Ручні моделі управляються вручну або за допомогою пульта дистанційного керування. Виготовляються зі сплаву металу або міцного пластику. Конструкція надійно захищає віконні склопакети від пошкодження, а внутрішнє приміщення від проникнення.

Але, в деяких випадках, може знадобитися демонтаж конструкції. Найчастіше це відбувається в результаті несправності, а саме:

  • пошкоджується ролетне полотно в результаті удару, що тягне за собою появу тріщин, сколів та інших дефектів, які не тільки псують зовнішній вигляд, але і здатні порушити захисну функцію;
  • виходять з ладу напрямні, що відповідають за процес відкриття і закриття системи в результаті поломки або порушення правил експлуатації;
  • виходить з ладу короб і замикають елементи управління, які відповідають за справність конструкції.
  • Демонтаж системи дозволяє оперативно усунути поломку і повернути первісну функціональність.

Основні правила демонтажу

Демонтуючи систему ролет, необхідно враховувати наступні параметри:

  • габарити і вага конструкції;
  • особливості монтування ролет;
  • вид ушкодження.

Якщо у вас відсутній необхідний досвід по установці конструкції і її демонтаж, необхідно звернутися до фахівців. На відміну від вартості установки, оплата демонтажу здійснюється за більш дешевим тарифам.

Проведення ремонтних робіт

Ремонтні роботи необхідно проводити тільки після повного демонтажу. У деяких випадках необхідно повністю розібрати всю системи, щоб зрозуміти могло привести до поломке.Ето правило актуально при виході з ладу однієї з направляючих або системи автоматичного відкриття або закриття. Огляд деталей може проводитися як вдома у власника системи, так і в спеціалізованому сервісі.

Після здійснюється заміна пошкодженої деталі або зламаного механізму. Проводиться кілька пробних запусків, при яких перевіряється працездатність механізму. Потім захисна ролета повертається власнику і монтується на своє колишнє місце.

Висновок

Захисні ролети виконуються з міцних механізмів, які здатні прослужити кілька десятиліть. Але, навіть в разі поломки, демонтаж і зворотна установка може встановлюватися в будь-який зручний момент. Подібна процедура ніяк не позначиться ні на якості роботи установки, ні на зовнішньому вигляді самої будівлі.

0/ 5 (0)
Опубликавано: 12.06.2019
Просмотрено: 387 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору