Чи бувають жалюзі з електроприводом

Чи бувають жалюзі з електроприводом

В даний час прогрес досяг того рівня, коли люди можуть повністю оптимізувати всі сфери свого життя. Якщо людині комфортно в навколишньому середовищі, він зможе сконцентруватися на важливих справах.

Жалюзі з електроприводом - це відмінне поєднання практичності і стильного дизайну. Їх зовнішній вигляд практично нічим не відрізняється від звичайних жалюзі, а їх компактна конструкція поєднується з усілякою альтернативної обробкою вікон.

Матеріал, з якого виготовляються електричні жалюзі, може бути таким же, як і у звичайних конструкцій (поліестер, пластик, дерево, бавовна). Окремо варто згадати про тканини Blackout, яка забезпечує абсолютну затемнення завдяки своїй низькій світлопроникності.

Переваги електричних жалюзі

До основних переваг таких жалюзі можна віднести:

  • зручність у використанні,
  • власники “ розумного будинку ” за допомогою налаштувань можуть інтегрувати жалюзі в систему,
  • довговічність при правильній експлуатації.
  • Електричні жалюзі підходять не тільки для установки в житловий будинок, а й в офіси, громадські будівлі.

Види жалюзі з електроприводом

На сучасному ринку можна зустріти горизонтальні і вертикальні жалюзі, оснащені електроприводом. Вони, в свою чергу, поділяються на підвиди залежно від типу управління:

  • дистанційні, управління якими здійснюється за допомогою пульта, який піднімає і опускає жалюзі з будь-якої кімнати в приміщенні (є можливість одночасно регулювати положення всіх встановлених жалюзі),
  • стаціонарні, які відкриваються/закриваються за допомогою кнопки, встановленої біля вікна.

Особливості догляду за електричними жалюзі

Серед основних правил експлуатації жалюзі з електроприводом можна відзначити, що потрібно уникати потрапляння вологи і сміття на електричні частини пристрою. Якщо у вас перестала працювати система, не потрібно намагатися розібратися в поломці самостійно. Як показує практика, це лише посилює проблему.

В залежності від матеріалу, з якого виготовлена ​​ламелі, підбирають відповідний для них догляд. Слід пам'ятати, що пластикові жалюзі можна витирати вологою ганчіркою, а тканинні можна прати. А ось дерево вологу не любить, доглядати за ним потрібно за допомогою спеціальних спреїв.

Вибираючи жалюзі на електроприводі, ви значно покращуєте якість свого життя, підвищуєте комфорт в місці свого проживання або роботи.

0/ 5 (0)
Опубликавано: 12.06.2019
Просмотрено: 710 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору