Чи бувають броньовані ролети?

Чи бувають броньовані ролети?

Різноманітні захисні механізми модернізують будинок, роблячи його безпечним місцем проживання. Багато хто задається питанням: чи бувають броньовані ролети? Забігаючи наперед скажемо, що так! Вони мають ряд переваг і корисних характеристик, які допоможуть при облаштуванні простору і захист житла.

Особливості броньованих рольставней

У багатьох будинках замість штор зустрічаються алюмінієві жалюзі, які виконують відразу кілька функцій. Класичні ролети надійно захищають кімнату від яскравих сонячних променів. Також вони невибагливі в плані догляду: достатньо мити кілька разів на місяць водою, спеціальних засобів не потрібно.

Броньовані ролети – це більш надійна конструкція. Основний матеріал, з якого виготовляють броньовані рольставні, – нержавіюча сталь. Саме тому конструкцію неможливо зламати. Через одну пластину встановлені фіксатори. Вони забезпечують щільне прилягання складових один до одного. Рівень захисту дозволяє захисним роллетам витримувати сильні удари, спроби злому (заздалегідь скажімо, що невдалі) та інші механічні пошкодження.

Через велику вагу всієї конструкції ролети оснащені автоматичною системою управління. Це означає, що ролети відкриваються/закриваються за допомогою спеціального пульта або кнопки.

Зовнішній вигляд підійде для оформлення будь-якого простору. Універсальне покриття естетично виглядає як в класичному інтер'єрі, так і в сучасному. Найчастіше такі броньовані ролети використовують для захисту гаражів, вуличних будівель, тому можна підібрати колір конструкції, який доповнить екстер'єр.

Переваги захисної конструкції

Плюси установки броньованих ролет обумовлені особливостями таких установок.

Надійність. Сталеві ролети витримують сильні удари, не дряпаються, що не піддаються іншим механічних пошкоджень. Через особливості конструкції ролети неможливо зламати, тому шахраї не проникнуть в будинок з таким захистом.

Безпека. Броньовані ролети не запалюються під час пожежі. Тому застосування таких конструкцій значно знижує ризик поширення вогню в екстрених ситуаціях.

Ізоляція. Такі ролети не пропускають теплий/холодний повітря, а також мають звукоізоляційні властивості. Це означає, що в приміщенні зі сталевими ролетами не буде чути сторонніх звуків з вулиці. Взимку тепло не йде з приміщення, а влітку повітря з вулиці не проникне в будинок.

Простий механізм. Через оснащення електроприводом ролети не доведеться власноруч опускати і піднімати, враховуючи велику вагу конструкції. Спеціальний пульт на дистанційному управлінні або стаціонарна кнопка спрощують це завдання.

Адекватна ціна. Переваги конструкції повністю виправдані чималою ціною. Купуючи один раз сталеві ролети, можна геть забути про придбання нових на кілька років вперед. Набагато краще один раз купити якісну конструкцію, ніж мучитися з дешевими аналогами.

Де використовують сталеві ролети?

Конструкція підійде для будь-якого приміщення, яке потребує надійного захисту. Наприклад:

склад;

гараж;

офісне приміщення (або певна його частина);

приватні будинки (використовують як ворота);

приватні підприємства.

0/ 5 (0)
Опубликавано: 12.06.2019
Просмотрено: 184 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору