Чи бувають жалюзі з електроприводом

Зміст
Переваги електричних жалюзі
Види жалюзі з електроприводом
Особливості догляду за електричними жалюзі

Чи бувають жалюзі з електроприводом

В даний час прогрес досяг того рівня, коли люди можуть повністю оптимізувати всі сфери свого життя. Якщо людині комфортно в навколишньому середовищі, він зможе сконцентруватися на важливих справах.

Жалюзі з електроприводом - це відмінне поєднання практичності і стильного дизайну. Їх зовнішній вигляд практично нічим не відрізняється від звичайних жалюзі, а їх компактна конструкція поєднується з усілякою альтернативної обробкою вікон.

Матеріал, з якого виготовляються електричні жалюзі, може бути таким же, як і у звичайних конструкцій (поліестер, пластик, дерево, бавовна). Окремо варто згадати про тканини Blackout, яка забезпечує абсолютну затемнення завдяки своїй низькій світлопроникності.

Переваги електричних жалюзі

До основних переваг таких жалюзі можна віднести:

  • зручність у використанні,
  • власники “ розумного будинку ” за допомогою налаштувань можуть інтегрувати жалюзі в систему,
  • довговічність при правильній експлуатації.
  • Електричні жалюзі підходять не тільки для установки в житловий будинок, а й в офіси, громадські будівлі.

Види жалюзі з електроприводом

На сучасному ринку можна зустріти горизонтальні і вертикальні жалюзі, оснащені електроприводом. Вони, в свою чергу, поділяються на підвиди залежно від типу управління:

  • дистанційні, управління якими здійснюється за допомогою пульта, який піднімає і опускає жалюзі з будь-якої кімнати в приміщенні (є можливість одночасно регулювати положення всіх встановлених жалюзі),
  • стаціонарні, які відкриваються/закриваються за допомогою кнопки, встановленої біля вікна.

Особливості догляду за електричними жалюзі

Серед основних правил експлуатації жалюзі з електроприводом можна відзначити, що потрібно уникати потрапляння вологи і сміття на електричні частини пристрою. Якщо у вас перестала працювати система, не потрібно намагатися розібратися в поломці самостійно. Як показує практика, це лише посилює проблему.

В залежності від матеріалу, з якого виготовлена ​​ламелі, підбирають відповідний для них догляд. Слід пам'ятати, що пластикові жалюзі можна витирати вологою ганчіркою, а тканинні можна прати. А ось дерево вологу не любить, доглядати за ним потрібно за допомогою спеціальних спреїв.

Вибираючи жалюзі на електроприводі, ви значно покращуєте якість свого життя, підвищуєте комфорт в місці свого проживання або роботи.

Популярні питання наших клієнтів
Чи можна відремонтувати жалюзі з електроприводом самостійно?

Теоретично це можливо, але в разі, якщо конструкція підлягає відновленню і не потребує застосування спеціальних методів і використання професійного обладнання.

Що потрібно зробити щоб знову стали відкриватися жалюзі з електроприводом?

Якщо ваші жалюзі перестали реагувати на команди пульта, клавіш панелі, або просто не відкриваються і не закриваються, тоді варто звернутися до професійного майстру. Ремонтувати самостійно не рекомендується.

Які бувають варіанти автоматичних жалюзі на пластикові вікна?

Автоматичні жалюзі бувають у вигляді горизонтальних конструкцій, вертикальні жалюзі, електричні рулонні штори, а також електричні штори плісе. З сучасними технічними можливостями навіть можна самостійно встановити дистанційне керування.

Чи можна самостійно обладнати електроприводом жалюзі?

Так, можна, але для цього буде потрібно двигун напруги (його встановлюють ззаду карниза (це стосується вертикальних жалюзі). Для рулонних штор привід монтується безпосередньо в трубу для намотування рулону.

Які зустрічаються несправності в жалюзі з електроприводом?

Найбільш поширеною поломкою вважається сіла батарейка, також причиною несправності може бути зламаний пульт. Також з ладу може вийти приймач сигналу від пульта. Ще один варіант проблеми - поломка самого електропривода.

Задати питання
Опубликавано: 11.06.2019
Комментариев: 9
Коментарі
Зина Порт
03.10.2019 в 03:50
new comment
А может кто-то подскажет мне конкретную стоимость таких вот жалюзей с электроприводом?
Stasia
15.09.2019 в 04:42
new comment
С электроприводом жалюзи бывают, но они стоят дорого, хотя намного упрощают использование. Очень удобны и выглядят роскошно. Надеюсь, что в скором будущем и у нас получится купить именно такие жалюзи.
Уланова В
30.08.2019 в 19:51
new comment
Nina, Как мне известно подобные жалюзи не дешевые и в случае поломки придется с ними повозиться. Зато в другом, это упрощает их использование за счёт электропривода.
Den
25.08.2019 в 16:33
new comment
С электроприводом жалюзи намного удобней, они стоят немного дороже, но оно того стоит чтобы купить именно такие жалюзи. Потом оцените легкость их использования, любой вам позавидует)
Оливко Стас
22.08.2019 в 00:17
new comment
Конечно бывают и они очень удобны в использовании. Такие жалюзи лучше всего устанавливать в офисное помещение, можно в принципе и в квартиру, правда роскошь не из дешевых. Зато очень стильно и удобно будет.
Темыч
16.08.2019 в 22:22
new comment
Конечно бывают жалюзи с электроприводом, хотя я совсем недавно узнал о таких жалюзях. Они очень удобные и легки в использовании, можно даже использовать в обычную квартиру, будет чем похвастаться перед соседом))
Гриша
14.08.2019 в 12:53
new comment
Решил раскошелится и немного почувствовать себя буржуем купив и установив в гостиную комнату электромеханические жалюзи. Теперь лежа на диване можно играться:)) Очень удобная вещь, спору нет!
Иванна
04.09.2019 в 04:48
new comment
Гриша, скажите Григорий имеются ли у таких жалюзей с электро-приводом какие-либо может минусы? Насколько они безопасны в использовании, просто в квартире проживают дети. Хочется уточнить стоит ли покупать жалюзи с электроприводом?
Nina
13.08.2019 в 17:00
new comment
Мне очень бы хотелось иметь такие жалюзи с электроприводом. Это очень удобно в использовании, так же не нужно будет лишний раз подниматься с дивана, для того чтобы открыть или закрыть жалюзи.
Отменить
Додати коментар
Стилі інтер'єру вітальні в 2021 році
В інтер'єрі вітальні найголовніше - правильне планування і відповідний формат меблів. Для вивчення всіх деталей, необхідно якісно підійти до вибору висококваліфікованого дизайнера. Вітальню можна зробити, як в декількох стилях одночасно, так і в одному
Детальніше
Як оформити будинок в скандинавському стилі
Як оформити будинок в скандинавському стилі
Будинок з нотками скандинавського дизайну в архітектурі і внутрішньому оформленні давно не назвеш екзотикою. На даний момент - це одне з найпопулярніших стилістичних напрямків. Модні журнали і дизайнерські магазини рясніють ідеями оформлення красивих інтер'єрів в стилі народів Північної Європи.
Дерев'яні жалюзі
Дерев'яні жалюзі
З плином часу мода на використання різних матеріалів у виробництві меблів і предметів інтер'єру зміщується в бік натуральних матеріалів. Сьогодні можна зустріти все більше і більше різних предметів інтер'єру і меблів з чистого дерева, каменю, цікавою фактури скла.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наши менеджеры свяжутся с Вами в кратчайшие сроки и ответят на все вопросы.

Щодня з 9:00 до 21:00
Потрібна допомога?
Наш менеджер відразу-ж зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень