Чи бувають жалюзі з електроприводом

Зміст
Переваги електричних жалюзі
Види жалюзі з електроприводом
Особливості догляду за електричними жалюзі

Чи бувають жалюзі з електроприводом

В даний час прогрес досяг того рівня, коли люди можуть повністю оптимізувати всі сфери свого життя. Якщо людині комфортно в навколишньому середовищі, він зможе сконцентруватися на важливих справах.

Жалюзі з електроприводом - це відмінне поєднання практичності і стильного дизайну. Їх зовнішній вигляд практично нічим не відрізняється від звичайних жалюзі, а їх компактна конструкція поєднується з усілякою альтернативної обробкою вікон.

Матеріал, з якого виготовляються електричні жалюзі, може бути таким же, як і у звичайних конструкцій (поліестер, пластик, дерево, бавовна). Окремо варто згадати про тканини Blackout, яка забезпечує абсолютну затемнення завдяки своїй низькій світлопроникності.

Переваги електричних жалюзі

До основних переваг таких жалюзі можна віднести:

  • зручність у використанні,
  • власники “ розумного будинку ” за допомогою налаштувань можуть інтегрувати жалюзі в систему,
  • довговічність при правильній експлуатації.
  • Електричні жалюзі підходять не тільки для установки в житловий будинок, а й в офіси, громадські будівлі.

Види жалюзі з електроприводом

На сучасному ринку можна зустріти горизонтальні і вертикальні жалюзі, оснащені електроприводом. Вони, в свою чергу, поділяються на підвиди залежно від типу управління:

  • дистанційні, управління якими здійснюється за допомогою пульта, який піднімає і опускає жалюзі з будь-якої кімнати в приміщенні (є можливість одночасно регулювати положення всіх встановлених жалюзі),
  • стаціонарні, які відкриваються/закриваються за допомогою кнопки, встановленої біля вікна.

Особливості догляду за електричними жалюзі

Серед основних правил експлуатації жалюзі з електроприводом можна відзначити, що потрібно уникати потрапляння вологи і сміття на електричні частини пристрою. Якщо у вас перестала працювати система, не потрібно намагатися розібратися в поломці самостійно. Як показує практика, це лише посилює проблему.

В залежності від матеріалу, з якого виготовлена ​​ламелі, підбирають відповідний для них догляд. Слід пам'ятати, що пластикові жалюзі можна витирати вологою ганчіркою, а тканинні можна прати. А ось дерево вологу не любить, доглядати за ним потрібно за допомогою спеціальних спреїв.

Вибираючи жалюзі на електроприводі, ви значно покращуєте якість свого життя, підвищуєте комфорт в місці свого проживання або роботи.

Популярні питання наших клієнтів
Чи можна відремонтувати жалюзі з електроприводом самостійно?

Теоретично це можливо, але в разі, якщо конструкція підлягає відновленню і не потребує застосування спеціальних методів і використання професійного обладнання.

Що потрібно зробити щоб знову стали відкриватися жалюзі з електроприводом?

Якщо ваші жалюзі перестали реагувати на команди пульта, клавіш панелі, або просто не відкриваються і не закриваються, тоді варто звернутися до професійного майстру. Ремонтувати самостійно не рекомендується.

Які бувають варіанти автоматичних жалюзі на пластикові вікна?

Автоматичні жалюзі бувають у вигляді горизонтальних конструкцій, вертикальні жалюзі, електричні рулонні штори, а також електричні штори плісе. З сучасними технічними можливостями навіть можна самостійно встановити дистанційне керування.

Чи можна самостійно обладнати електроприводом жалюзі?

Так, можна, але для цього буде потрібно двигун напруги (його встановлюють ззаду карниза (це стосується вертикальних жалюзі). Для рулонних штор привід монтується безпосередньо в трубу для намотування рулону.

Які зустрічаються несправності в жалюзі з електроприводом?

Найбільш поширеною поломкою вважається сіла батарейка, також причиною несправності може бути зламаний пульт. Також з ладу може вийти приймач сигналу від пульта. Ще один варіант проблеми - поломка самого електропривода.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 04.06.2021
Коментарів: 12
Коментарі
Мира 02.12.2020 в 18:37
new comment
Кстати, очень интересный вопрос. Не задумывалась ранее об этом, но ведь электропривод - это удобно.
Аннита 29.10.2019 в 16:23
new comment
Такие жалюзи очень удобные, чаще всего их заказывают в офис или для иного рабочего помещения.
Зина Порт 03.10.2019 в 03:50
new comment
А может кто-то подскажет мне конкретную стоимость таких вот жалюзей с электроприводом?
Stasia 15.09.2019 в 04:42
new comment
С электроприводом жалюзи бывают, но они стоят дорого, хотя намного упрощают использование. Очень удобны и выглядят роскошно. Надеюсь, что в скором будущем и у нас получится купить именно такие жалюзи.
Гоша 29.10.2020 в 12:57
new comment
Насчет дорого, я так же наслышан, но такие жалюзи просты в управлении и смотрятся намного оригинальней обычных.
Уланова В 30.08.2019 в 19:51
new comment
Nina, Как мне известно подобные жалюзи не дешевые и в случае поломки придется с ними повозиться. Зато в другом, это упрощает их использование за счёт электропривода.
Den 25.08.2019 в 16:33
new comment
С электроприводом жалюзи намного удобней, они стоят немного дороже, но оно того стоит чтобы купить именно такие жалюзи. Потом оцените легкость их использования, любой вам позавидует)
Оливко Стас 22.08.2019 в 00:17
new comment
Конечно бывают и они очень удобны в использовании. Такие жалюзи лучше всего устанавливать в офисное помещение, можно в принципе и в квартиру, правда роскошь не из дешевых. Зато очень стильно и удобно будет.
Темыч 16.08.2019 в 22:22
new comment
Конечно бывают жалюзи с электроприводом, хотя я совсем недавно узнал о таких жалюзях. Они очень удобные и легки в использовании, можно даже использовать в обычную квартиру, будет чем похвастаться перед соседом))
Гриша 14.08.2019 в 12:53
new comment
Решил раскошелится и немного почувствовать себя буржуем купив и установив в гостиную комнату электромеханические жалюзи. Теперь лежа на диване можно играться:)) Очень удобная вещь, спору нет!
Иванна 04.09.2019 в 04:48
new comment
Гриша, скажите Григорий имеются ли у таких жалюзей с электро-приводом какие-либо может минусы? Насколько они безопасны в использовании, просто в квартире проживают дети. Хочется уточнить стоит ли покупать жалюзи с электроприводом?
Nina 13.08.2019 в 17:00
new comment
Мне очень бы хотелось иметь такие жалюзи с электроприводом. Это очень удобно в использовании, так же не нужно будет лишний раз подниматься с дивана, для того чтобы открыть или закрыть жалюзи.
Отменить
Додати коментар
Купівля готової рольштори
Детальніше
Ефект триплексу на вікна або триплекс?
Ефект триплексу на вікна або триплекс?
Застосування у вікнах і фасадах скла виготовленого за триплекс технології дозволить зробити ваше приміщення більш безпечним. Його буде складно розбити як зсередини так і зовні. Але, навіть при розбитті, скло не розлетиться в різні боки завдаючи при цьому пошкодження людині
Як створити тканинні ролети своїми руками?
Як створити тканинні ролети своїми руками?
Рулонні штори - це відмінний варіант для цінителів чітких ліній, простих форм, лаконічного дизайну. Вони добре справляються зі своїм основним завданням - закривають вікно від прямих сонячних променів, цікавих поглядів, прикрашають інтер'єр. Крім того, вони займають небагато місця і не створюють зайве навантаження інтер'єру многослойностью, наявністю драпіровок, воланами, рюшами, буфами та іншими елементами декору. Якщо ви маєте трохи часу і хорошу фантазію ви зможете створити неповторну рулонну штору самостійно скориставшись нашими порадами.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00