Примітно, яскраво, енергійно: кольору в інтер'єрі та одязі

Існує безліч помилок щодо поєднання правильно поєднання кольорів в інтер'єрі та одязі. Багато забобони вже просто не актуальні, залишимо їх прихильникам консервативного погляду на життя. Поєднувати яскраві, помітні речі в інтер'єрі та одязі можна, потрібно лише враховувати деякі нюанси.

Якщо вам не вистачає яскравих кольорів, то можна просто прикрасити ними інтер'єр і додати в щоденний гардероб. При цьому закони поєднання кольорів діють однаково і для інтер'єру і для одягу. Тому розглянемо цікаві і не нудні варіанти.

Примітно, яскраво, енергійно: кольору в інтер'єрі та одязі

Запозичуємо ідеї з інтер'єрів для створення гардероба

Іноді всього лише одна незначна деталь здатна докорінно змінити сприйняття предмета або способу. Так, примітивний дизайн комода виконаного в білому кольорі змінюється після додавання до нього яскравих або шкіряних ручок. Це ж правило працює і при створенні образу: додайте до простої блузі або футболці яскраву, або шкіряну шпильку і побачите, як такий акцент змінить сприйняття.

Дуже цікаво і оригінально в інтер'єрі та одязі поєднуються протилежні кольори. Строгий темно-сірий диван перетворитися, якщо ви додасте помаранчеву подушку або плед. Підійде і яскраво-рожевий елемент. Так і в гардеробі: до суворого темного костюма або курточці можна додати яскравий рожевий шарфик, рукавички або взуття. Образ тут же змінитися.

Енергійний монохром також стає цікавим рішенням. Чому б не виконати дизайн кухні в помаранчевому кольорі? Щоб не було одноманітно рекомендується використовувати в інтер'єрі різні відтінки одного кольору. Це ж правило працює і для складання образу. При створенні образу ви також можете використовувати одяг помаранчевого кольору, але в різних відтінках. Це актуально і влітку, а особливо взимку, коли він буде контрастувати з білим снігом. Такий образ приверне увагу і зігріє вас.

Обережності при виборі яскравих квітів

Майте на увазі, що використання яскравих кольорів в інтер'єрі буде доречним не у всіх кімнатах. Це ж стосується і одягу: не кожне захід допускає використання яскравих кольорів. Іноді потрібна поміркованість.

Так, якщо ви хочете зробити робочий кабінет дуже яскравим, то такий дизайн буде відволікати від роботи і заважати зосередження. У той же час і тут є вихід: ви можете зробити яскравою стіну за спиною. Її не буде видно при роботі, але вона додасть жвавості приміщенню в цілому.

У спальній кімнаті не рекомендується робити яскраві стіни або штори. Яскраві кольори можна використовувати для ліжка або створити енергійний і динамічний інтер'єр за допомогою постільного текстилю. Також допоможе розміщення яскравих аксесуарів. Якщо вас втомить таке буйство квітів в спальній кімнаті, то предмети легко можна буде прибрати.

Це ж стосується і одягу. Якщо захід вимагає строгості, то віддайте перевагу яскравим деталям, які при необхідності можна прибрати. Яскрава сумочка, рукавички, шарф, шапка.

0/ 5 (0)
Опубликавано: 03.03.2020
Просмотрено: 260 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору