• Головна
  • Блог
  • Примітно, яскраво, енергійно: кольору в інтер'єрі та одязі

Примітно, яскраво, енергійно: кольору в інтер'єрі та одязі

Зміст
Запозичуємо ідеї з інтер'єрів для створення гардероба
Обережності при виборі яскравих квітів

Існує безліч помилок щодо поєднання правильно поєднання кольорів в інтер'єрі та одязі. Багато забобони вже просто не актуальні, залишимо їх прихильникам консервативного погляду на життя. Поєднувати яскраві, помітні речі в інтер'єрі та одязі можна, потрібно лише враховувати деякі нюанси.

Якщо вам не вистачає яскравих кольорів, то можна просто прикрасити ними інтер'єр і додати в щоденний гардероб. При цьому закони поєднання кольорів діють однаково і для інтер'єру і для одягу. Тому розглянемо цікаві і не нудні варіанти.

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Запозичуємо ідеї з інтер'єрів для створення гардероба

Іноді всього лише одна незначна деталь здатна докорінно змінити сприйняття предмета або способу. Так, примітивний дизайн комода виконаного в білому кольорі змінюється після додавання до нього яскравих або шкіряних ручок. Це ж правило працює і при створенні образу: додайте до простої блузі або футболці яскраву, або шкіряну шпильку і побачите, як такий акцент змінить сприйняття.

Дуже цікаво і оригінально в інтер'єрі та одязі поєднуються протилежні кольори. Строгий темно-сірий диван перетворитися, якщо ви додасте помаранчеву подушку або плед. Підійде і яскраво-рожевий елемент. Так і в гардеробі: до суворого темного костюма або курточці можна додати яскравий рожевий шарфик, рукавички або взуття. Образ тут же змінитися.

Енергійний монохром також стає цікавим рішенням. Чому б не виконати дизайн кухні в помаранчевому кольорі? Щоб не було одноманітно рекомендується використовувати в інтер'єрі різні відтінки одного кольору. Це ж правило працює і для складання образу. При створенні образу ви також можете використовувати одяг помаранчевого кольору, але в різних відтінках. Це актуально і влітку, а особливо взимку, коли він буде контрастувати з білим снігом. Такий образ приверне увагу і зігріє вас.

Обережності при виборі яскравих квітів

Майте на увазі, що використання яскравих кольорів в інтер'єрі буде доречним не у всіх кімнатах. Це ж стосується і одягу: не кожне захід допускає використання яскравих кольорів. Іноді потрібна поміркованість.

Так, якщо ви хочете зробити робочий кабінет дуже яскравим, то такий дизайн буде відволікати від роботи і заважати зосередження. У той же час і тут є вихід: ви можете зробити яскравою стіну за спиною. Її не буде видно при роботі, але вона додасть жвавості приміщенню в цілому.

У спальній кімнаті не рекомендується робити яскраві стіни або штори. Яскраві кольори можна використовувати для ліжка або створити енергійний і динамічний інтер'єр за допомогою постільного текстилю. Також допоможе розміщення яскравих аксесуарів. Якщо вас втомить таке буйство квітів в спальній кімнаті, то предмети легко можна буде прибрати.

Це ж стосується і одягу. Якщо захід вимагає строгості, то віддайте перевагу яскравим деталям, які при необхідності можна прибрати. Яскрава сумочка, рукавички, шарф, шапка.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 22.10.2020
Коментарів: 1
Коментарі
Милана 22.10.2020 в 18:00
new comment
Яркие цвета - это очень красиво, энергично, но от них можно устать. Поэтому акцент должен быть какой-то один.
Отменить
Додати коментар
Як зробити зимовий сад в квартирі або будинку?
Зимовий сад в приватному будинку, квартирі, на дачі або балконі - частка літа круглий рік. Створення затишного місця краси і відпочинку має на увазі реалізацію серйозного інженерного рішення і вимагає скрупульозності на всіх етапах починаючи з створення проекту і закінчуючи реалізацією.
Детальніше
Меблі для спальні в японському стилі
Меблі для спальні в японському стилі
Японський стиль користується особливою популярністю. Багатьох приваблює саме простота, мінімалізм і функціональність. Додатково, при облаштуванні приміщень використовується меблі, виготовлені з природних матеріалів. Японці цінують при облаштуванні в першу чергу мінімалізм, простір не захаращується, важливий простір і зручність.
Особливості інтер’єру в сільському стилі
Особливості інтер’єру в сільському стилі
Сільський декор може охоплювати безліч різних стилів дизайну. Рустік (оригінальна назва стилю) описує тип дизайну, який є природним, витриманим, органічним і, можливо, навіть трохи грубим.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00