Брашірованіе деревини своїми руками

Зміст
Як здійснюється состаривание - основні нюанси
Інструменти для обробки

Процес штучного старіння дерева або брашірованіе користується великою популярністю при створенні дизайну інтер'єру. Природне старіння займає кілька десятиліть, але добитися його самостійно можна всього за кілька годин реалізуючи кілька способів. Состаренное дерево ідеально впишеться в багато стильові напрями інтер'єру.

 

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Як здійснюється состаривание - основні нюанси

Штучне брашірованіе можливо за рахунок різниці твердості шарів деревини - верхній шар найчастіше набагато м'якше і саме він видаляється при брашірованіе. Готова поверхня стає рельєфною, що надає їй зістарений вигляд. Глибина обробки змінюється в залежності подальшого використання. Так, якщо необхідно відтворити максимальний ефект зістареної полотна, при обробці глибина швів сягатиме 3 мм. Але, таке полотно не рекомендується використовувати для підлогового покриття, в іншому випадку він буде швидко забиватися пилом і дрібної брудом. Для статі глибина рельєфу не повинна перевищувати півміліметра

Для брашірованіе використовуються спеціальні інструменти, що нагадують металеві щітки. Вони дбайливо знімають верхній м'який шар, за рахунок чого поверхня проглядається чітко і формується привабливий рельєф. Після на оброблену поверхню наноситься спеціальна фарба, за своїм кольором нагадує природний колір дерева. Фарбування здійснюється нерівномірно, поверхня стає світлішою, а западини темніше, роблячи рельєфність максимально помітною навіть з боку.

Деревина з дрібно вираженою структурою не підходить для брашірованіе, результат просто не буде помітний. Тому варто обходити стороною такі породи дерев, як клен, бук, тик, береза, вишня і вільха.

Щільність деревини не має особливого значення при обробці, тому можна використовувати як м'які, так і тверді сорти. Венге, горіх, сосна, модрина, дуб або ясен підходять. Ідеальний варіант - хвойні сорти дерев. Максимально доступною за своєю вартістю вважається сосна, але вона не виділяється привабливим візерунком, тоді як ялина або модрина більш кращі.

Інструменти для обробки

В процесі брашірованіе можуть використовуватися такі інструменти:

  • металеві щітки - для інтенсивного видалення верхніх м'яких волокон, не пошкоджуючи при цьому нижній шар. Використовуються для первинної обробки полотна. Жорсткість щітки
  • буде змінюватися в залежності від довжини щетини, чим вона довша, тим м'якше вплив. Рекомендується використовувати моделі з широкою торцевою частиною і за своєю формою
  • нагадували валик. В такому випадку обробка буде здійснюватися максимально рівномірно;
  • ручні стамески - використовується для нанесення глибоких поздовжніх тріщин і смужок. Необхідно дбайливо використовувати інструмент, щоб не пошкодити полотно;
  • наждачний папір - рекомендується використовувати папір з великими зернами, для максимального брашірованіе полотна. В результаті такий малюнок виходить максимально чітким, для цього наждачку необхідно переміщати уздовж волокон.


Набір інструментів підходить для роботи з будь-деревиною. Після закінчення роботи необхідно провести остаточну обробку - випал гасової лампою і розтин лаком.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 27.10.2020
Коментарів: 0
Коментарі
Отменить
Додати коментар
Стиль арт-нуво в інтер'єрі
Арт-нуво - це стиль в мистецтві в цілому і, в дизайні інтер'єрів, зокрема, який просто обожнює французька буржуазія. Стиль цей, в цілому, з французькими коренями і щоб перейнятися ним, ви можете вивчити стиль типових паризьких квартир.
Детальніше
Стильні рулонні штори оптом
Стильні рулонні штори оптом
Компанія пропонує купити рулонні штори оптом від виробника в Харкові на найвигідніших умовах. Продаж рулонних штор оптом від провідного виробника в Харкові.
Китайський стиль в інтер'єрі
Китайський стиль в інтер'єрі
В етнічних стилях найголовніше, бути пристрасним шанувальником тієї культури яку ви плануєте оспівати в своєму інтер'єрі. В іншому випадку, ваш новий інтер'єр набридне вам дуже і дуже швидко.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00