• Головна
  • Блог
  • Бірюзовий колір і світле дерево в інтер'єрі квартири

Бірюзовий колір і світле дерево в інтер'єрі квартири

Зміст
Що ви повинні знати про бірюзовому кольорі?
Де найкраще використовувати?

Яскраві кольори здатні вдихнути життя в інтер'єр і зробити його нудним. Одним з таких квітів вважається бірюзовий. Він і його відтінки дуже популярні в використанні при оформленні інтер'єрів різних стилів. У той же час вибираючи бірюзовий колір для інтер'єру важливо зрозуміти, як він буде поєднуватися з іншими квітами.

Також при дизайні інтер'єру популярно використання кольору світлого дерева. Колір світлого дерева - універсальний, він однаково гарний як в якості обробки, так і в якості меблів. Якщо хочеться створити легкий і приємний інтер'єр, то підійде колір світлого дерева. Він не зобов'язує ні до чого і на його основі можна створювати інтер'єр в різних стилях. При цьому він відмінно поєднується з відтінками бірюзового.

Розглянемо більш детально, як все це може поєднуватися між собою в межах одного інтер'єру.

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Що ви повинні знати про бірюзовому кольорі?

Цей колір є сумішшю двох яскравих і життєствердних квітів - зеленого і синього. Залежно від того, який з цих двох кольорів переважає, можна створити відтінок бірюзового тепліший або ж більш холодний. За тепло відповідає підвищення зеленого, а за холод синього. Тому при створенні інтер'єру важливо врахувати цей нюанс і визначити, який температурний відтінок буде переважати.

Бірюзовий і колір світлого дерева добре підходять для створення інтер'єрів у стилі мінімалізм, хай-тек і скандинавському стилі.

Де найкраще використовувати?

Непогано буде виглядати бірюзовий і світле дерево в інтер'єрі кухні. Таке поєднання дозволить створити по-справжньому домашній затишок. Наприклад ви можете використовувати бірюзові стіни, а стільницю кухонного гарнітура, стіл і підлогове покриття виконати в кольорах світлого дерева.

Також подібне поєднання буде доречно в санвузлі. Це дозволить відійти від класичних для санвузлів відтінків і зробити дизайн по-справжньому оригінальним. У той разі бірюзовий буде відмінно поєднуватися з кольором світлого дерева, металевими квітами, білим і сірим. Вранці такий інтер'єр буде добре бадьорить і заряджати енергією на весь день.

Ще одне місце, де доречно застосувати подібне поєднання, це дитяча. Якщо для спальної кімнати або робочого приміщення бірюзовий підходить не дуже добре, то для дитячої в самий раз. Такий інтер'єр однаково гарний і для дівчаток, і для хлопчиків.

Найчастіше бірюзовий зустрічається не в якості основного кольору, як акцент в дизайні інтер'єру. Шматочок стіни пофарбований в бірюзовий, текстиль або світильник. Головне, щоб він не входив в конфлікт з іншими яскравими квітами. Тому, перш, ніж зважитися, уважно огляньте свій інтер'єрі.

Найкраще поєднання кольорів
Найбільш сприятливо бірюзовий колір поєднується з відтінками світлого дерева. Будь-натуральний відтінок світлого дерева - відмінно поєднуються з бірюзовим. В цьому випадку вийде спокійний, не «кричущий» дизайн інтер'єру. У ньому вдасться розслабитися і при цьому він не робить переважної впливу.

Також бірюзовий відмінно поєднується з усіма відтінками білого. Він доречний і при присутності квітів в пісочної гамі. Дуже добре виглядає з глибоким чорним і сірим.

А ось поєднувати з помаранчевим, відтінками зеленого, холодним жовтим і рожевим не рекомендується.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 21.10.2020
Коментарів: 3
Коментарі
Алиса 03.12.2020 в 14:33
new comment
Мне нравится бирюзовый в интерьере спальни. Цвет успокаивает, расслабляет. Бирюзовый текстиль, деревянная мебель или декор такого цвета - освежают пространство и не напрягают восприятие.
Олеся 29.10.2020 в 23:26
new comment
Как раз выбираю отделку для кухни. Бирюзовый цвет действительно будет выглядеть интересно. Добавлю больше зеленого, чтоб оттенок получился теплым.
Karina 23.10.2020 в 11:20
new comment
Бирюзовый стиль сочетается со светлыми тонами, так же необходимо подобрать соответствующую мебель.
Отменить
Додати коментар
Вибір ролет на вікна
Окна и их оформление помогают создать особенную атмосферу в помещении. Она заключается в подчеркивании стиля или решении только функциональной задачи. Совместить красоту и практичность помогут ролеты на окна от компании «Никосс». Мы предлагаем большой выбор тканей, джутовые и бамбуковые модели.
Детальніше
Як підібрати рулонні штори для пластикових вікон
Як підібрати рулонні штори для пластикових вікон
Як правильно вибрати рулонні штори на пластикові вікна? Як правильно підібрати рулонні штори на пластикові вікна за розміром? Як вибрати відповідну тканину?
Теплоізоляція вікон квартири і будинки
Теплоізоляція вікон квартири і будинки
Зима - це не тільки свята, пухнастий сніг, мороз, який щипає шкіру, але і потреба в максимальному обігріві приміщення для підтримки комфортної температури. З огляду на вартість опалення, доцільно подумати над тим, як можна оптимально знизити тепловтрати.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00