Бірюзовий колір і світле дерево в інтер'єрі квартири

Яскраві кольори здатні вдихнути життя в інтер'єр і зробити його нудним. Одним з таких квітів вважається бірюзовий. Він і його відтінки дуже популярні в використанні при оформленні інтер'єрів різних стилів. У той же час вибираючи бірюзовий колір для інтер'єру важливо зрозуміти, як він буде поєднуватися з іншими квітами.

Також при дизайні інтер'єру популярно використання кольору світлого дерева. Колір світлого дерева - універсальний, він однаково гарний як в якості обробки, так і в якості меблів. Якщо хочеться створити легкий і приємний інтер'єр, то підійде колір світлого дерева. Він не зобов'язує ні до чого і на його основі можна створювати інтер'єр в різних стилях. При цьому він відмінно поєднується з відтінками бірюзового.

Розглянемо більш детально, як все це може поєднуватися між собою в межах одного інтер'єру.

Бірюзовий колір і світле дерево в інтер'єрі квартири

Що ви повинні знати про бірюзовому кольорі?

Цей колір є сумішшю двох яскравих і життєствердних квітів - зеленого і синього. Залежно від того, який з цих двох кольорів переважає, можна створити відтінок бірюзового тепліший або ж більш холодний. За тепло відповідає підвищення зеленого, а за холод синього. Тому при створенні інтер'єру важливо врахувати цей нюанс і визначити, який температурний відтінок буде переважати.

Бірюзовий і колір світлого дерева добре підходять для створення інтер'єрів у стилі мінімалізм, хай-тек і скандинавському стилі.

Де найкраще використовувати?

Непогано буде виглядати бірюзовий і світле дерево в інтер'єрі кухні. Таке поєднання дозволить створити по-справжньому домашній затишок. Наприклад ви можете використовувати бірюзові стіни, а стільницю кухонного гарнітура, стіл і підлогове покриття виконати в кольорах світлого дерева.

Також подібне поєднання буде доречно в санвузлі. Це дозволить відійти від класичних для санвузлів відтінків і зробити дизайн по-справжньому оригінальним. У той разі бірюзовий буде відмінно поєднуватися з кольором світлого дерева, металевими квітами, білим і сірим. Вранці такий інтер'єр буде добре бадьорить і заряджати енергією на весь день.

Ще одне місце, де доречно застосувати подібне поєднання, це дитяча. Якщо для спальної кімнати або робочого приміщення бірюзовий підходить не дуже добре, то для дитячої в самий раз. Такий інтер'єр однаково гарний і для дівчаток, і для хлопчиків.

Найчастіше бірюзовий зустрічається не в якості основного кольору, як акцент в дизайні інтер'єру. Шматочок стіни пофарбований в бірюзовий, текстиль або світильник. Головне, щоб він не входив в конфлікт з іншими яскравими квітами. Тому, перш, ніж зважитися, уважно огляньте свій інтер'єрі.

Найкраще поєднання кольорів
Найбільш сприятливо бірюзовий колір поєднується з відтінками світлого дерева. Будь-натуральний відтінок світлого дерева - відмінно поєднуються з бірюзовим. В цьому випадку вийде спокійний, не «кричущий» дизайн інтер'єру. У ньому вдасться розслабитися і при цьому він не робить переважної впливу.

Також бірюзовий відмінно поєднується з усіма відтінками білого. Він доречний і при присутності квітів в пісочної гамі. Дуже добре виглядає з глибоким чорним і сірим.

А ось поєднувати з помаранчевим, відтінками зеленого, холодним жовтим і рожевим не рекомендується.

0/ 5 (0)
Опубликавано: 03.03.2020
Просмотрено: 624 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору