Білі жалюзі

Білі жалюзі

Дедалі популярнішими в домашніх інтер'єрах стають білий і чорний кольори. Сучасна ділова людина прагне до мінімалізму в інтер'єрі, найбільше маючи на меті економії часу. Чорне дерево і біла оббивка меблів, світлі покриття для підлоги - все це передбачає і однотонне декорування вікон.
 
Білі жалюзі якнайкраще вписуються в такі інтер'єри. Білі горизонтальні жалюзі системи Venus для металопластикових вікон роблять віконні прорізи строгими, в той же час, залишають відкритим підвіконня для ваших улюблених квітів, які вигідно будуть виглядати на білому тлі.
 
Зовсім інший ефект дають білі вертикальні жалюзі. Якщо в приміщенні декілька вікон, і вертикальні жалюзі розташовуються від стелі до підлоги, вони повністю приховують віконні прорізи і в закритому стані як би розділяють стіни білими екранами, створюючи враження, що чергуються смуг.
 
Дуже ефектно в чорно-білому інтер'єрі виглядатимуть аплікаційні вертикальні жалюзі: чергуючи білі і чорні ламелі, можна створити на білому тлі цікавий чорний візерунок у східному стилі.
 
Якщо ви все ж є прихильником відкритих підвіконь, відмінно підтримають своїм білим кольором стиль інтер'єру тканинні рулонні штори, м'яко закриваючи тільки поверхню самого вікна.
 
Який би вид білих жалюзі ви не вибрали, вони відмінно доповнять ваш інтер'єр і абсолютно позбавлять вас від клопоту, оскільки догляд за ними мінімальний. Всі тканини, які використовуються для виготовлення ламелі і рулонних штор, просочені спеціальним антистатичним складом, відштовхуючим пил і не дає забруднень проникати в структуру тканини. Тому ваші жалюзі довго залишатимуться такими ж білосніжними.
 
Автор: Микола Пунько
0/ 5 (0)
Опубликавано: 10.06.2019
Просмотрено: 349 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору