Альтанка в японському стилі

Зміст
Особливості альтанок в японському стилі

Альтанка - це не тільки відмінна прикраса саду, але і те місце, де можна розслабитися наодинці з природою або приємно провести час у колі друзів. Стиль альтанки здатний передати світогляд господаря і налаштувати на певний лад. Тому так важливо підійти до цього відповідально. Популярність набирають альтанки виконані в Східному стилі, а саме в японському. Такі альтанки приваблюють своєю вишуканістю, легкістю і простотою. Аскетичність будівлі не віднімає у вигляду елегантність і витонченість.

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Особливості альтанок в японському стилі

У таких альтанках поєднується легкість і при цьому капітальна. Вони приковують погляд і налаштовує на філософський лад. В японській альтанці відсутня кітч і надмірності, але в той же час вона неординарна і викликає інтерес. Альтанка в японському стилі гармонує з природою, важливою її характеристикою є використання виключно натуральних матеріалів. Перевага віддається бамбуку, але це варіант підійде для Японії, де з цим ресурсом немає проблем. Тому цілком можна обійтися природним каменем і дерев'яними брусами.

При проектуванні такої альтанки важливо врахувати напрямки сторін світу. Так, глухі стіни зводяться з південного боку. Це допоможе уникнути потрапляння прямих сонячних променів і забезпечує прохолоду всередині альтанки. Східна і західна сторона відкриті, в стінах обов'язково присутній великі вікна, щоб можна було насолодитися сходом і заходом сонця. Вхід же розташовується з північного боку. При виборі місця для розміщення альтанки, рекомендується підібрати ділянку з якого добре проглядається вся прибудинкова територія.

Необов'язковим, але бажаним атрибутом є наявність поруч з альтанкою природного або штучного водоймища. Можна обмежиться фонтанчиком, щоб у спокійному стані в альтанці було чутно дзюрчання води. Якщо поруч є водойма, то біля альтанки розташовується невеликий вигнутий місток, який виконаний в єдиному з альтанкою стилі. Тому, якщо ви бажаєте встановити альтанку в японському стилі, то постарайтеся забезпечити невелика водойма поруч. Це дозволить розслабитися і насолодитися відпочинком.

Важливою відмінною рисою японської альтанки виступає незвичайна форма даху. Вона повинна створювати ефект легкості. Практично невагомості. Укладання такого даху проводиться в кілька ярусів, що символізує філософію умиротворення і спокою. Зовні проста і аскетична споруда за рахунок складної і цікавої даху виглядає дуже привабливо. Куточки даху можуть бути піднятими, що також створює відповідний візуальний ефект.

Близько альтанки, якщо дозволяє клімат, бажано висадити традиційні японські рослини. Відмінно буде виглядати дерево сакури, хризантеми, іриси, камелії і півонії. Також гармонійно впишуться невеликі фруктові дерева.

Прикрасити прилеглу до альтанки територію можна японськими світильниками у вигляді червоних куль або овалів. Це допомагає якісно висвітлити прилеглу ділянку і прийде особливу атмосферу.

За японськими традиціями, число вікон в альтанці повинно бути не менше 6-8 штук. Форма вікон: овальні або круглі. Для прикраси вікон добре підійдуть дерев'яні жалюзі або бамбукові ролети. Вони не тільки гармонійно доповнять стиль, а й ефективно захистять від сонця, коли його промені недоречні.

Популярні питання наших клієнтів
Якою має бути японська альтанка?

При спорудженні альтанки в японському стилі обов'язково потрібно розмістити її правильно відносно сторін світу. З південного боку повинні бути глухі стіни. Східна і західна обладнується великими вікнами. Вхід традиційно роблять з північного боку.

З якого матеріалу побудувати альтанку?

В Японії для побудови альтанки використовують бамбук. Але, так як у нас цього матеріалу немає в надлишку, то використовуються бруси з дерева і природний камінь.

Який дах повиннен бути у альтанки в японському стилі?

За японськими традиціями дах альтанки роблять в кілька ярусів. Вона створює враження невагомості і легкості.

Чим освітити ділянку?

Для освітлення ділянки підійдуть японські світильник. Вони виглядають як червоні кулі. Світильники створюють спокійну і утихомирену атмосферу.

Яким має бути освітлення в японській альтанці?

В альтанках в японському стилі круглі і овальні вікна. Щоб приглушити потрапляння яскравого світла з вулиці, на вікна встановлюють бамбукові ролети, дерев'яні жалюзі. На таких вікнах відмінно виглядатимуть жалюзі плісе, так як їх можна виготовити на вікно будь-якої форми.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 17.05.2021
Коментарів: 8
Коментарі
Гоша 25.05.2021 в 16:38
new comment
Для беседки в японском стиле, на окна хорошо подойдут рулонные шторы с рисунками в японском стиле. Считаю, что - это будет хорошо дополнять интерьер беседки.
Мила 02.12.2020 в 23:30
new comment
Мне нравится круглые окна для беседки. Это выглядит сказочно, словно домик для гномов. Особенно, если ещё и зеленью всё украсить.
Мия 02.12.2020 в 20:36
new comment
Нам бы так же хотелось бы себе беседку в японском стиле, только я бы ее еще застеклила с наружной стороны от непогоды.
Лея 29.10.2020 в 18:23
new comment
Думаю, традиционные японские растения здесь просто не переживут зиму, все-таки климат не тот. Или ошибаюсь?
Римма 29.10.2020 в 18:22
new comment
Любопытно, насколько возможно сделать такую беседку самому, чтобы она соответствовала всем деталям?
Арина 29.10.2020 в 18:21
new comment
Какая милая беседка. Если весь приусадебный участок в азиатском стиле, то она будет кстати.
Алира 23.10.2020 в 21:26
new comment
Беседка из камня и брусьев будет хорошо смотреться практически в любом саду. Если рядом есть водоем, то лучше выбирать водные растения, ирисы как раз подойдут.
Демиденко Лера 23.10.2020 в 13:08
new comment
Мне очень нравится беседка оформленная в японском стиле, для дома будет такая беседка отличным дополнением.
Отменить
Додати коментар
Відгуки про Ролети день-ніч: основні переваги та недоліки
Різних сонцезахисних систем на ринку зараз існує більше, ніж достатньо і, ми впевнені, що можна знайти безліч альтернатив громіздким, вже зовсім немодним портьєрам.
Детальніше
Сині ролети
Сині ролети
Сучасні сонцезахисні системи - такі як жалюзі і ролети, дуже здорово виконують не тільки свою основну функцію, власне, захист від сонця, але і можуть вдало прикрасити інтер'єр і стати в ньому основним акцентом. Природно, це працює тоді, коли жалюзі або ролети виконані в досить яскравих, контрастних відтінках.
Готичний стиль в інтер'єрі
Готичний стиль в інтер'єрі
Готичний стиль - надзвичайно старий і, насправді, його досить рідко використовують у дизайні сучасних інтер'єрів. Як мінімум, тому, що в інтер'єрах сучасних невеликих квартир він може виглядати досить дивно, а ось в приватних будинках - цілком.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00