Альтанка в японському стилі

Альтанка - це не тільки відмінна прикраса саду, але і те місце, де можна розслабитися наодинці з природою або приємно провести час у колі друзів. Стиль альтанки здатний передати світогляд господаря і налаштувати на певний лад. Тому так важливо підійти до цього відповідально. Популярність набирають альтанки виконані в Східному стилі, а саме в японському. Такі альтанки приваблюють своєю вишуканістю, легкістю і простотою. Аскетичність будівлі не віднімає у вигляду елегантність і витонченість.

Альтанка в японському стилі

Особливості альтанок в японському стилі

У таких альтанках поєднується легкість і при цьому капітальна. Вони приковують погляд і налаштовує на філософський лад. В японській альтанці відсутня кітч і надмірності, але в той же час вона неординарна і викликає інтерес. Альтанка в японському стилі гармонує з природою, важливою її характеристикою є використання виключно натуральних матеріалів. Перевага віддається бамбуку, але це варіант підійде для Японії, де з цим ресурсом немає проблем. Тому цілком можна обійтися природним каменем і дерев'яними брусами.

При проектуванні такої альтанки важливо врахувати напрямки сторін світу. Так, глухі стіни зводяться з південного боку. Це допоможе уникнути потрапляння прямих сонячних променів і забезпечує прохолоду всередині альтанки. Східна і західна сторона відкриті, в стінах обов'язково присутній великі вікна, щоб можна було насолодитися сходом і заходом сонця. Вхід же розташовується з північного боку. При виборі місця для розміщення альтанки, рекомендується підібрати ділянку з якого добре проглядається вся прибудинкова територія.

Необов'язковим, але бажаним атрибутом є наявність поруч з альтанкою природного або штучного водоймища. Можна обмежиться фонтанчиком, щоб у спокійному стані в альтанці було чутно дзюрчання води. Якщо поруч є водойма, то біля альтанки розташовується невеликий вигнутий місток, який виконаний в єдиному з альтанкою стилі. Тому, якщо ви бажаєте встановити альтанку в японському стилі, то постарайтеся забезпечити невелика водойма поруч. Це дозволить розслабитися і насолодитися відпочинком.

Важливою відмінною рисою японської альтанки виступає незвичайна форма даху. Вона повинна створювати ефект легкості. Практично невагомості. Укладання такого даху проводиться в кілька ярусів, що символізує філософію умиротворення і спокою. Зовні проста і аскетична споруда за рахунок складної і цікавої даху виглядає дуже привабливо. Куточки даху можуть бути піднятими, що також створює відповідний візуальний ефект.

Близько альтанки, якщо дозволяє клімат, бажано висадити традиційні японські рослини. Відмінно буде виглядати дерево сакури, хризантеми, іриси, камелії і півонії. Також гармонійно впишуться невеликі фруктові дерева.

Прикрасити прилеглу до альтанки територію можна японськими світильниками у вигляді червоних куль або овалів. Це допомагає якісно висвітлити прилеглу ділянку і прийде особливу атмосферу.

За японськими традиціями, число вікон в альтанці повинно бути не менше 6-8 штук. Форма вікон: овальні або круглі. Для прикраси вікон добре підійдуть дерев'яні жалюзі або бамбукові ролети. Вони не тільки гармонійно доповнять стиль, а й ефективно захистять від сонця, коли його промені недоречні.

0/ 5 (0)
Опубликавано: 12.03.2020
Просмотрено: 344 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору