Білі жалюзі

Білі жалюзі

Дедалі популярнішими в домашніх інтер'єрах стають білий і чорний кольори. Сучасна ділова людина прагне до мінімалізму в інтер'єрі, найбільше маючи на меті економії часу. Чорне дерево і біла оббивка меблів, світлі покриття для підлоги - все це передбачає і однотонне декорування вікон.
 
Білі жалюзі якнайкраще вписуються в такі інтер'єри. Білі горизонтальні жалюзі системи Venus для металопластикових вікон роблять віконні прорізи строгими, в той же час, залишають відкритим підвіконня для ваших улюблених квітів, які вигідно будуть виглядати на білому тлі.
 
Зовсім інший ефект дають білі вертикальні жалюзі. Якщо в приміщенні декілька вікон, і вертикальні жалюзі розташовуються від стелі до підлоги, вони повністю приховують віконні прорізи і в закритому стані як би розділяють стіни білими екранами, створюючи враження, що чергуються смуг.
 
Дуже ефектно в чорно-білому інтер'єрі виглядатимуть аплікаційні вертикальні жалюзі: чергуючи білі і чорні ламелі, можна створити на білому тлі цікавий чорний візерунок у східному стилі.
 
Якщо ви все ж є прихильником відкритих підвіконь, відмінно підтримають своїм білим кольором стиль інтер'єру тканинні рулонні штори, м'яко закриваючи тільки поверхню самого вікна.
 
Який би вид білих жалюзі ви не вибрали, вони відмінно доповнять ваш інтер'єр і абсолютно позбавлять вас від клопоту, оскільки догляд за ними мінімальний. Всі тканини, які використовуються для виготовлення ламелі і рулонних штор, просочені спеціальним антистатичним складом, відштовхуючим пил і не дає забруднень проникати в структуру тканини. Тому ваші жалюзі довго залишатимуться такими ж білосніжними.
 
Автор: Микола Пунько
Опубликавано: 16.03.2019
Комментариев: 5
Коментарі
Вероника
21.08.2019 в 23:25 # Ответить
new comment
То, что белый цвет сейчас в моде при оформлении интерьеров, знаю не по наслышке. Мой дизайнер практически всю мебель мне в этом цвете предлагает. Но вот по поводу жалюзи - не знаю, уж слишком стандартно.
Ульяна
19.08.2019 в 01:24 # Ответить
new comment
В любом случае белые жалюзи будут смотреться органично в любом помещении, так как это стандарт. Не стоит ломать голову, какую расцветку выбрать, для меня белый цвет всегда в приоритете!
Vika
12.08.2019 в 22:14 # Ответить
new comment
Белые жалюзи в любом случае смотрятся стильно, но вот только могут они очень часто пачкаться. В офис бы в любом случае выбрала бы только такие жалюзи. Постирать их не составляет труда.
Анжела
06.08.2019 в 13:41 # Ответить
new comment
Белые жалюзи добавляют пространства и придают воздушность комнате так как сильно не блокируют проходящий свет. Хотя я лично предпочитаю горизонтальные жалюзи или роллеты в белом цвете.
Лора
05.08.2019 в 22:29 # Ответить
new comment
Мне очень нравятся белые жалюзи, особенно если квартира с высокими потолками, такие жалюзи будут только в дополнение, так же можно использовать их и на кухню. Я бы сочетала белые жалюзи с темными оттенками, например темные обои или краской.
Отменить
Додати коментар
Як застосувати колір венге в інтер'єрі кухні
Незважаючи на те, що зараз улюблений колір в інтер'єрі кухні у більшості дизайнерів білий, справжня класика ніколи не старіє. Якраз класичним можна назвати колір венге. Це дерево, яке росте в Східній Африці і як матеріал відрізняється зносостійкістю.
Детальніше
Топ помилок в дизайні і декорі інтер'єру
Топ помилок в дизайні і декорі інтер'єру
Розробка дизайну інтер'єру - це процес складний і дуже відповідальний. Насправді, наробити в ньому помилок досить просто і в цій статті ми б хотіли розглянути типові помилки більш докладно. Не допускайте цих помилок і ваш інтер'єр буде виглядати набагато краще: хто попереджений - той озброєний!
Стиль вінтаж в інтер'єрі
Стиль вінтаж в інтер'єрі
Стиль вінтаж в інтер'єрі - це ідеальний вихід для тих, хто втомився від технологічності і індустріальності сучасних, особливо, мінімалістичний стилів. Вантажний інтер'єр прекрасно підійде для романтиків, для справжніх цінителів старовини, котрі сумують за минулим епохам і красі минулих часів.
Ваше питання
Потрібна допомога?
Наш відразу-ж менеджер зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень