Бамбукові штори в сучасних інтер'єрах

Бамбукові штори в сучасних інтер'єрах

Моя подруга захоплюється східними єдиноборствами. Перейнявшись духом Сходу, вона і вдома все влаштовує відповідно. Коли я прийшла до неї в гості, просто не впізнала її квартиру, ще зовсім недавно нагадувала нудний стандарт так званого «євроремонту».
 
Вразила спочатку простота, що граничить з аскетизмом, раптом огорнула мене якимось незвичайним спокоєм і затишком. Поки подруга варила на кухні каву, я з цікавістю оглядалася в новому інтер'єрі всього-на-всього однокімнатної квартири. Від баченого мною при останньому відвідуванні не залишилося і сліду. Куди поділася вельми пристойна меблі? Де всі речі, які подруга завжди заштовхувала в шафи-купе при моєму приході? Легкі крісла з ротанга, маленький лакований столик з ніжною гілкою сакури, на якому вже стояв бамбуковий піднос з солодощами; невеликий диванчик, при найближчому розгляді виявився трансформером, світлий паркет - все це сяяло чистотою і запрошувало розслабитися і забути про всі проблеми за вікном. Ось і подруга з кавою, застав мене в гальмуванні позі біля вікна, поспішає щось пояснити: «Ось, не стала міняти металопластикові вікна, зовсім адже ще нові, а в задуманий інтер'єр не вписувалися. Так подивися, як я їх обіграла бамбуковими жалюзі, тепер пластика і не видно зовсім ». Не встигнувши висловити схвалення з приводу дійсно симпатичних бамбукових жалюзі, я застигла в подиві перед чудесним бамбуковим панно, повністю закривав протилежний вікна торець кімнати, де колись знаходився шафа-купе, з дверцятами якого постійно боролася подруга. Простеживши напрям мого погляду, вона підійшла до стіни і потягнула за якусь ланцюжок: третина панно пішла під стелю, згорнувшись в компактний рулон. Відкрилися акуратні полиці з одягом і висувні ящики. Наступна частина панно приховувала за собою всілякі наряди на тремпелях і, нарешті, третя піднята частина показала полки з взуттєвими коробками та іншими скриньками. «Це всього лише рулонні бамбукові штори, дивись, як легко вони піднімаються і опускаються, а пам'ятаєш, як я мучилася з дверима шафи, зіскакує з напрямних?» - засміялася подруга.
 
«Але це ще не все - підемо на балкон», - взявши каву, ми вийшли на балкон, де, незважаючи на спекотний день, було досить прохолодно, оскільки вікна були закриті бамбуковими шторами, як і в кімнаті. Не бачачи вже подиву і захвату в моїх очах, подруга натиснула кнопочку на якомусь пульті, штори моментально піднялися, склавшись акуратними складочками. «Так це ж бамбукові римські штори, я недавно читала про них на якомусь сайті», - хоч у чомусь я продемонструвала свою компетентність. Ми випили кави, поговорили про дрібниці і, зайшовши в кімнату, стали розглядати дитячі та студентські фото подруги, цікаво розміщені на стіні. «Ой, як класно ти придумала!» - вигукнула я, оскільки сама мріяла якось розташувати старі фото, але неминуче велика кількість рамок мене стримувало. «Цю ідею підказав мені знайомий дизайнер - подруга підійшла до стіни і легко зняла одне з фото - вони просто кріпляться маленькими шматочками двостороннього скотча до бамбукової ролети (ролети), що висить на стіні, в принципі, можна їх і кнопками приколоти».
 
Від подруги я йшла з почуттям не дарма проведеного часу, з масою цікавих ідей в голові.
 
Автор: Микола Пунько
Задати питання
Опубликавано: 16.03.2019
Комментариев: 5
Коментарі
Илона
08.09.2019 в 16:29
new comment
Пользуюсь небольшими жалюзи из бамбука на маленьких окнах в прихожей и летней кухоньки. Они конечно меняют внешний вид помещения. Полностью они свет конечно не блокируют, но декор украсят очень сильно.
Вера
21.08.2019 в 23:20
new comment
Скажу честно, что нигде еще не видела бамбуковых ролет. Вот у всех знакомых обычные тканевые ролети или жалюзи. А мне все больше нравится именно ролеты из такого материла. даже не знала, что можно сделать из них римскую штору.
Сергей
05.08.2019 в 14:10
new comment
Бамбуковые жалюзи, или шторы это такой особенный колорит, что порой даже удивляешься тому, как просто все можно изменить в комнате небольшими манипуляциями. Повесив такие шторы или жалюзи на окна окружающая действительно преображается, а всю основную работу делает свет.
Алиса
03.08.2019 в 20:14
new comment
Бамбуковые шторы отлично смотрятся в восточных интерьерах, сама не один раз это наблюдала. А как на счет невосточных стилей? Вот, например, я не поклонница восточного стиля, будут ли бамбуковые шторы так же вписываться в обычный интерьер среднестатистической квартиры?
Виктория
02.08.2019 в 22:26
new comment
Решили сделать в спальне бамбуковые римские шторы, интерьер сразу преобразился, появился некий восточный колорит. Смотрятся шторы оригинально, в уходе абсолютно неприхотливы.
Отменить
Додати коментар
Як створити новий стиль приміщення за допомогою тканинних рулонних штор?
Ставши власником власної квартири або приватного будинку, новому господареві неодмінно захочеться облаштувати його по-своєму. Кожна людина воліє індивідуальність стильового оформлення житлових приміщень. Саме тому люди шукають нові способи створення неповторного яскравого стилю. Одним з
Детальніше
Декорування склопакетів
Декорування склопакетів
Згодом вікна крім захисної і огороджувальної функції, стали важливим елементом в створенні інтер'єру. Декоровані склопакети доповнюють стиль інтер'єру, додають привабливості дизайну окна.Декор пластикових вікон робить вікна повноцінними елементами стилю приміщення без втрат в експлуатаційних якостях.
Жалюзі для офісів
Жалюзі для офісів
У будь-якому офісі без жалюзі не обійтися. Оскільки зараз весь персонал працює з комп'ютерами, яскраве сонце є великою перешкодою, створюючи відблиски, відсвічуючи від екрану монітора, а влітку ще й нестерпно нагріваючи приміщення.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наши менеджеры свяжутся с Вами в кратчайшие сроки и ответят на все вопросы.

Щодня з 9:00 до 21:00
Потрібна допомога?
Наш менеджер відразу-ж зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень