Азіатський стиль в інтер'єрі

Азіатський стиль в інтер'єрі

Якщо ви зараз перебуваєте на стадії підбору стилю для свого інтер'єру і при цьому, є цінителем азіатської культури, то цілком можливо, що варто звернути увагу саме на азіатський стиль в інтер'єрі. Безумовно, різновидів азіатського інтер'єру існує досить багато: так як азіатський континент, сам по собі, просто кишить різноманітністю культур. Але, деякі загальні риси, все-таки, присутні і сьогодні ми розповімо вам про них більш детально.

Азіатський стиль в інтер'єрі: що він собою являє?

Звичайно ж, різноманітність культур в Азії просто вражає. Безумовно, є деякі спільні риси в оформленні інтер'єру, якими найчастіше користується більшість країн Азії: вільний простір, близькість до природи, велика кількість природного світла і мінімалізм. Найбільш впізнаваними і поширеними напрямками в азіатському дизайні вважаються японський і китайський стилі. Сама по собі суміш японського та китайського стилю, є досить еклектичною. Для японського інтер'єру характерна приглушена колірна гамма з природними тонами, де присутня велика кількість коричневих, а також білих, сірих, зелених і жовтих відтінків. У Китаї, навпаки, люблять яскраві контрасти. Згідно з китайським повір'ям, червоний колір приносить в будинок багатство і успіх. Таким чином, з усіх рис азіатського стилю в інтер'єрі, ви можете вибрати ті, що найбільше подобаються саме вам, створюючи, тим самим, ідеальний для себе інтер'єр. Азіатський стиль - це дуже хороший баланс між функціональністю і естетикою; і в ньому немає перекосу в ту чи іншу сторону.

Основні риси азіатського стилю в інтер'єрі: які вони?

  1. Перше, про що варто подбати, створюючи інтер'єр в азіатському стилі - це правильне планування і оптимальне зонування.
  2. Меблі - це ще одне важливе питання. Меблів в азіатському стилі повинно бути небагато, і через те, що на Сході прийнято сидіти на підлозі, стільці в інтер'єрі практично відсутні (за винятком обідньої зони), а столики і дивани бувають низькими. Також потрібно пам'ятати про те, що меблі слід вибирати функціональну і має прості форми, а виконана вона може бути з темного дерева, бамбука або ротанга. Натуральні матеріали в меблях і обробці - найважливіша частина інтер'єрів азіатського стилю.
  3. Всі меблі в інтер'єрах азіатського стилю повинна бути досить низькою. В азіатській спальні зазвичай встановлюють низьку ліжко на платформі або просто стелять матрац на підлогу. Як і у всіх інших кімнатах, тут важливо використовувати лише найнеобхідніші предмети меблів, щоб переміщення було максимально комфортним і вільним. Низькими повинні бути і столики - наприклад, для проведення чайної церемонії.
  4. Як вже було сказано вище, інтер'єри азіатського стилю - це приклад відмінного балансу між естетикою і функціональністю. Азіатський інтер'єр виглядає аскетично, і щоб його трохи урізноманітнити, можна встановити різні полички і стелажі. Гармонійно виглядатимуть бамбукові, шовкові або паперові ширми, які не тільки прикрасять кімнату, але також розділять простір на необхідні зони. Акцентів - як декоративних, так і колірних, має бути небагато.
  5. Кольорові рішення в інтер'єрах азіатського стилю можна використовувати різні. Як вже було сказано вище, ухил в японський стиль - про світлі відтінки, в китайський стиль - про яскраві червоні. Враховуйте, що при всьому цьому, інтер'єр точно не повинен бути занадто строкатим.
  6. Не забувайте про декоративні елементи в азіатському стилі. Безумовно, стовідсоткову стилізацію японських або китайських будинків, робити не варто, також не варто заважати різні етнічні стилі між собою. Але можуть бути присутніми статуетки драконів, постери із зображенням ієрогліфів і принти у вигляді ієрогліфів (не забудьте уточнити заздалегідь, що означає той чи інший символ, щоб уникнути в подальшому ексцесів), статуетки із зображеннями Будди, бонсаї, зображення сакури, ікебани, різні чаші і вази з традиційними азіатськими узорами.

Кому підійде азіатський стиль в інтер'єрі?

Це - оптимальний варіант для справжніх цінителів азіатської культури, аскетів в душі, а також естетів.

Сонцезахисні системи для інтер'єрів азіатського стилю: які підійдуть найбільш оптимально?

При виборі сонцезахисних систем для інтер'єрів азіатського стилю, очевидно, варто відмовитися від металевих і пластикових жалюзі. Дуже непогано можуть виглядати горизонтальні дерев'яні жалюзі. Доречно будуть виглядати класичні ролети, ролети день-ніч, а також римські штори. Для спальні можна придбати штори-блекаут, які не тільки відмінно впишуться в інтер'єр, але і забезпечать максимальний захист від сонячного світла, зокрема, вранці.

0/ 5 (0)
Опубликавано: 03.03.2020
Просмотрено: 365 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору