Австрійські штори в інтер'єрі

Австрійські штори в інтер'єрі

Багато з нас були б не проти зробити свій будинок затишніше, і в цьому може допомогти така деталь, як австрійські штори. &Nbsp; Їх особливість в безлічі складок і в простому механізмі, і це є безумовною перевагою для користувачів. Влаштовані вони так, що коли така штора повністю закриває вікно, тканину розправляється і складки відсутні. І тільки якщо ми хочемо запустити в кімнату побільше світла і піднімаємо штори за допомогою спеціальних шнурів, можемо спостерігати ефект хвиль внизу, який надає інтер'єру вишуканості і дійсно радує око.

Що нам відомо про австрійські штори?

австрійськими їх назвали через те, що вони здобули велику популярність як раз таки при австрійському дворі тому, що саме там були характерні елементи вишуканості і розкоші. Насправді   цей вид декору має французьке і римські корені, які вдало поєдналися в цьому прекрасному виробі.

Природно, в ті роки тільки найбагатші будинки могли   дозволити собі це дороге прикраса. Зараз же, австрійські штори доступні в будь-якому ціновому сегменті, в залежності переважно   від якості матеріалів. Цікавий також той факт, що з ХVIII століття австріяки ніколи не набридали і не йшли з інтер'єрів австрійських будинків, незважаючи на віяння моди.

Куди підійдуть австрійські штори?

Варіантів досить багато. Можна подумати, що такий елемент можна використовувати тільки для приміщень, виконаних в стилі минулих століть, але як не дивно,   такі штори можуть відмінно вписатися і в сучасний дизайн, надавши йому навіть особливого шарму і урочистості. Австрійські штори можна підібрати як для робочого офісу, так і для ресторану, кафе або ж просто спальні або вітальні. Все   залежить переважно від матеріалу, кількості деталей і розміру, а також від польоту вашої фантазії. Але особливо віграшно вони виглядають в кімнатах, де багато місця, високі стелі і, відповідно, великі вікна.

Моменти, на які варто звернути увагу при виборі виробів

  • Не варто вибирати абсолютно прозорі матеріали штор. &Nbsp; По-перше, це нетрадиційно, а, по-друге, не захистить вас від сонячного світла. Якщо не хочете погіршити приміщення і зробити його темніше, найкраще зупинитися на чомусь   середньому між щільними і прозорими тканинами.

  • Більш ошатно виглядають австріяки, які в повністю розправленому стані нижче підвіконня тому, що в цьому випадку їх можна трохи   підняти, і навіть якщо вікно буде повністю закрито шторою, декоративний ефект від складок буде збережуться.

  • Якщо ви хочете, щоб штори   в приміщенні стали головним акцентом, можна використовувати   матеріали з різними візерунками, наприклад, з етнічними орнаментами, геометрією, рослинами та квітами. &Nbsp; Все це, а також колірне рішення і декоративні елементи (бантики, шнурочки, ламбрекени) допоможе зробити простір цікавим, наповнити його певної атмосферою і настроєм.

  • Спосіб установки також має значення. Австрійські штори можуть виступати в ролі портьєр і розташовуватися зовні віконної конструкції або   ж всередині неї.

0/ 5 (0)
Опубликавано: 12.06.2019
Просмотрено: 331 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору