Ар-нуво - як втілити многожанровость в своїй квартирі

Французьке напрямок вперше зародилося в кінці 19 століття. І своїми плавними лініями, витонченістю і великою кількістю кольору привернув безліч шанувальників. Деякі називають ар-нуво еклектичним напрямком, так як він зібрав в собі риси класицизму, бароко, реалізму і модерну. Насправді стиль поєднав в собі кращі риси відомих напрямків і втілити їх не складе особливих труднощів навіть в звичайній міській квартирі.

Ар-нуво - як втілити многожанровость в своїй квартирі

Основні риси

Серед основних моментів варто виділити:

  • хвилястість ліній і хитромудрі обриси в предметах меблів та освітленні;
  • використовуваний орнамент для оббивки або стін - пір'я павичів, раковини, рослини з обов'язковим збереженням переливів відтінків;
  • асиметричність форм;
  • відсутність міжкімнатних дверей, замість них використовуються отвори і арки;
  • для оформлення вікон використовуються вітражні вставки;
  • кручені сходи.

Один з основних принципів - використання вигнутих і вигадливих ліній в більшості предметів в кімнаті. Саме за рахунок подібної зігнутості, кімната сприймається повітряної і легкою, незалежно від реальної кількості вільного простору.

Як реалізувати проект

Найголовніше правило - використання різьбленого дерева. Ідеальний варіант, якщо це буде застосування фактурного масиву. Дерево також може використовуватися для оздоблення каміна з горіховою деревини. Світле дерево не втратить своїх фарб з часом і виглядає стильно протягом багатьох років. Меблеві гарнітури також підбираються з дерева. Можуть використовуватися гарнітури з матеріалів з пресованої деревини, головне щоб предмети були виконані максимально високої якості.

Для прикраси стін можна використовувати молдинги. Використовуючи кілька панелей, можна реалізувати різні ідеї, які зможуть прикрасити кімнату. Молдинги можуть також використовуватися для прикраси меблів.

А ар-нуво допускається використання металоконструкцій. Декоративні вироби з хвилястими лініями, асиметричними формами дозволяють додати міцності і надійності інтер'єру. Металеві деталі можуть використовуватися для перил, кронштейнів, огорож, узголів'я ліжок і т.п. Рекомендується використовувати ковані вироби, які сприймаються легкими і не «обтяжують простір».

Окрему увагу необхідно приділити процесу оформлення вікон. Незалежно від кімнати - кухня, спальня або передпокій, вікно грає важливу роль в процесі оформлення інтер'єру. Не обов'язково використовувати цільні вітражі для кожного вікна. Це можуть бути як окремі елементи-вставки, так і цілісні малюнки. Кілька вікон в одній кімнаті можуть утворювати єдину картину.

Ви також можете використовувати штори і тюль для захисту від сонячних променів. Найголовніше, звернути увагу на летючі тканини, які додадуть легкості приміщенню. Вони можуть бути як однотонними, так і з фактурним тисненням. Малюнок на тканині може повторювати вже використовувані лінії в приміщенні, щоб створити ідею єдності простору.

Спробуйте експериментувати з різними фактурами, але не забувайте про асиметричності і легкості простору, без цього домогтися ар-нуво в своїй квартирі просто не вийде.

0/ 5 (0)
Опубликавано: 03.03.2020
Просмотрено: 303 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору