• Головна
  • Блог
  • Ар-Деко - еклектика і розкіш ближче, ніж ви думаєте

Ар-Деко - еклектика і розкіш ближче, ніж ви думаєте

Зміст
Особливості напрямку
Як підібрати меблі

Ар-деко - еклектичне стилістичне спрямування в інтер'єрі, яке зібрало в собі елементи від двох різних напрямків, причому суперечливих між собою. В результаті виходить агресивний, яскравий і статусний інтер'єр, який з перших секунд привертає увагу до себе своїм розкішним видом. Подібний стиль інтер'єру особливо приваблює публічних людей, які звикли приймати гостей.

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Особливості напрямку

Ар-деко зібрав в собі основні елементи таких напрямків, як кітч, поп-арт, ампір і модерн. Спочатку стиль з'явився як перехід між класичним і сучасним стилем, але на даний момент він зібрав в собі риси кожного популярного стилю. Багатьох стиль пересиченістю розкоші, але важливо врахувати кілька головних моментів, щоб кімната не перетворилася на звалище прикрас.

Серед основних елементів при облаштуванні інтер'єру варто виділити:

  • в якості основного орнаменту для покриття стін, стелі або підлоги використовується зигзаг, трапеції;
  • при оформленні декоративних панно або дзеркал використовується елемент сонячних променів;
  • криві лінії при оформленні повинні бути різкими, що не плавними;
  • при виборі кольорової палітри рекомендується звернути увагу на беж, відтінки коричневого, бронзу, золотисті відтінки.

При оформленні арт-деко рекомендується використовувати лаковані, блискучі і сяючі поверхні. Дзеркала і скла тільки вітаються. Цей елемент можна використовувати і при оформленні вікон - жалюзі або блискучі штори стануть відмінним варіантом доповнення інтер'єру. Варто звернути увагу на тканини з золотистими нитками в тисненні, вони додають своєрідного чарівності і сподобаються багатьом.

Як акцентів можна спробувати декор з етнічними мотивами - шкури тварин, тканини, хутра, золоті аксесуари і багато іншого.

Як підібрати меблі

При виборі предметів меблів необхідно в першу чергу звернути увагу не на матеріали, а на зовнішній вигляд. Надається перевага саме витонченість, наскільки тонко пророблена робота над матеріалами. Використання скла і хрому зводиться до мінімуму. Перевага тільки тканинам і дереву.

Меблювання характерна комодами, буфетами і тумбами з пуфами. В якості прикрас поверхня покривається розписом, інкрустацією, розписом і лаком. Дзеркальна меблі допускається, але її кількість не повинна перевищувати загальну кількість предметів в кімнаті. М'які меблі можуть відбуватися шкірою. Головне, вибирати не дуже похмурі відтінки, щоб розкішна обстановка не обважніла над вами, не була надто похмурою і гнітючої. Ідеальні світлі відтінки з геометричним орнаментом.

Найголовніше, не забувати про аксесуари. Вони можуть бути як золотими, так і дерев'яними. Головне, ніякої кераміки, глини і скла. Вітається монументальність, щоб з кожного предмета було видно, що він володіє своєю історією, нехай навіть і короткостроковою.

Окрему роль грає і освітлення. Світильники повинні виконувати не скільки функціональне значення, скільки декоративне. Не варто приховувати лампу і бра в нішах, вони можуть виступати додатковим прикрасою для кімнати.

Якщо ви не знаєте, як саме обставити свою кімнату або квартиру в стилі ар-деко, рекомендуємо звернутися до професійного дизайнера інтер'єрів, який допоможе втілити ідею в життя виходячи з виділеного бюджету і ваших побажань

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 21.10.2020
Коментарів: 0
Коментарі
Отменить
Додати коментар
Функціональна квартира
Як об'єднати всі приміщення в квартирі між собою і при цьому не відмовлятися від приватних приміщень і затишних куточків? Життя не стоїть на місці і надає на нас свій вплив. Об'єктивна реальність підштовхує нас до змін. Такі процеси супроводжують нас кожен день. Під їх впливом формується наш уклад.
Детальніше
Кілька слів про дизайн вікон
Кілька слів про дизайн вікон
Домогтися бездоганного дизайну вікон можна не тільки при зверненні до професіонала. Із застосуванням власної фантазії, корисної інформації з вільних джерел і сучасних матеріалів, це можна зробити швидко і якісно власними зусиллями, при цьому отримати приємні емоції від
Сучасний дизайн стелі в кухні
Сучасний дизайн стелі в кухні
Затіяли ремонт в кухні або просто збираєтеся оновити стеля? І в першому, і в другому випадку спершу варто ознайомлюватися з усіма матеріалами. У цій статті читачі знайдуть опис самих різних способів обробки старого стелі. Вимоги до кухонного стелі
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00