• Головна
  • Блог
  • Аплікаційні жалюзі для любителів пофантазувати

Аплікаційні жалюзі для любителів пофантазувати

Аплікаційні жалюзі для любителів пофантазувати

Хто ж, як не жінки, є найбільшими прихильниками краси і затишку. Вони так люблять облаштовувати наше житло, нескінченно прикрашаючи його і вдосконалюючи, втілюючи в його інтер'єрі свої найсміливіші творчі фантазії. Чоловікам іноді буває важко зрозуміти, навіщо купувати нові меблі, адже стара начебто ще нічого, не розвалюється навіть, навіщо знімати тільки недавно зшиті під замовлення шикарні гардини і штори і замовляти якісь вертикальні жалюзі, адже на вікнах висять гарні горизонтальні жалюзі, навіть не зламані. Так ні ж, дружина надивилася в інтернеті нових інтер'єрів, і ось вже штори з гардинами і горизонтальні жалюзі треба зняти, а купити тканинні вертикальні жалюзі та ще й аплікаційні.
 
Викликати замірника, вибирати дизайн - скільки клопоту! А дружині все дарма: заміряє, виявляється, приїжджає у зручний для неї час, з дизайном він же все і підкаже. Краще не буду в це вникати, та й смак у дружини бездоганний. Правда, знаю я її фантазії, ніякої дизайнер не придумає. Все виявилося набагато простіше, ніж я думав. У призначений час приїхав заміряє, зробив за пару хвилин всі виміри, продемонстрував масу зразків тканин, у дружини прям очі розбіглися ... Але вона теж підготувалася: несе аркуш паперу, а на ньому якийсь хитрий візерунок для вертикальних жалюзі в нашу спальню, а тут і дочка зі школи прийшла і вже ноутбук свій тягне з картинкою, що в Corel Draw створила для своєї кімнати. Один я сиджу на дивані у вітальні без жодних візерунків, але все одно вирішив свою думку висловити і запропонував для вітальні однотонні вертикальні тканинні жалюзі зробити, щоб з візерунками не переборщити. На мій подив, дружина і дочка відразу погодилися, думаю, тому, що я тканину вибрав незвичайну, навіть вони в захват прийшли. На кухні і на лоджії вирішили залишити горизонтальні жалюзі, тим більше, зовсім недавно встановлені з системою управління Venus. Таким чином, підготовчий етап пройшов швидко і злагоджено. Незабаром дружині на мейл прийшов лист з фірми, в якому вже її і доччині візерунки по ламелей були розкладені, так що аплікаційні вертикальні жалюзі у всій красі представити можна.
 
Не минуло й двох тижнів, як знову-таки в зручний для нас час приїхав установник і менше ніж за 2 години всі наші кімнати знайшли новий стильний незвичайний вид. Аплікаційні вертикальні жалюзі чудово вписалися в наш інтер'єр. Захопленню дочки і радості дружини не було меж, я теж відчув свою значимість, розплатившись за все ці краси, та й вітальня, де проводиш після роботи найбільше часу, теж набула зовсім іншого вигляду. Ось вже і правда: жінки - двигун прогресу!
 
Автор: Микола Пунько
Задати питання
Опубликавано: 16.03.2019
Комментариев: 6
Коментарі
Anjella
02.10.2019 в 22:40
new comment
Такие жалюзи нравятся и мне, очень удобные и видные, устанавливаются такие жалюзи очень легко. Да и цена на них не такая дорогая, как на другие жалюзи. Подойдут как для квартиры, так и для офиса.
Кристина
08.09.2019 в 17:57
new comment
Красиво, и правда! Нравится то, что можно выбрать любой вариант аппликации, рисунка, даже вариант жалюзи. Чем больше оттенков и цветов, тем необычней становится освещение в комнате. У нас в детской висят такие жалюзи.
Яна
02.09.2019 в 00:21
new comment
А я, скажу честно, впервые прочитала о таких вот аппликационных жалюзи. По моему, вариант очень интересный, особенно для маленьких творческих личностей. Нужно посмотреть и себе такие!
Марина
17.08.2019 в 23:15
new comment
Мои соседи заказали такие в детскую. Я постоянно любуюсь, когда гуляю. Мне нравится, ярко))) У нас однокомнатная, поэтому не могу позволить для дочки такие. Я даже знаю, чтобы она заказала!
Борис
05.08.2019 в 15:07
new comment
Вариант конечно интересный, но с такими жалюзи нужно быть осторожным; вернее с расцветкой и вариантами аппликаций. Насыщенные и яркие цвета, и их вариативность могут со временем вызвать чувство отвращения, это психологический фактор.
Рита
02.08.2019 в 22:40
new comment
Действительно, аппликационные вертикальные жалюзи смотрятся необычно, притягивают взгляд. Увидела такие у своей подруги, заинтересовалась, теперь хочу такие же заказать.
Отменить
Додати коментар
Особливості опрацювання інтер'єру для двокімнатної квартири
Якщо ви є власником невеликої квартири з двома кімнатами і вирішили кардинально змінити її вигляд, можливо, вам варто задуматися про перепланування. Спробуйте об'єднати зони вітальні і кухні, оснастивши їх стильною і функціональними меблями і вибравши в якості візуальної кордону барну стійку. Щоб візуально збільшити розмір житла, встановіть прозору кімнатну перегородку, завдяки якій всі куточки квартири будуть наповнені світлом, і прикрасьте її легкими портьєрами або жалюзі для використання в нічний час доби.
Детальніше
Паризький стиль в інтер'єрі
Паризький стиль в інтер'єрі
Сучасна різноманітність різних стилів інтер'єру не дасть нудьгувати, якщо ви тільки-тільки затіяли ремонт і ще перебуваєте в пошуках варіантів для облаштування та дизайну своєї квартири або приватного будинку.
Неокласичний стиль в інтер'єрі
Неокласичний стиль в інтер'єрі
При наявності величезного розмаїття сучасних функціональних і мінімалістичний стилів в інтер'єрі, все частіше замовники звертаються до стилів помпезним, насиченим декоративними елементами, в тому числі - стилю бароко, рококо, класичного
Щодня з 9:00 до 21:00

Наши менеджеры свяжутся с Вами в кратчайшие сроки и ответят на все вопросы.

Щодня з 9:00 до 21:00
Потрібна допомога?
Наш менеджер відразу-ж зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень