Аплікаційні жалюзі для любителів пофантазувати

Аплікаційні жалюзі для любителів пофантазувати

Хто ж, як не жінки, є найбільшими прихильниками краси і затишку. Вони так люблять облаштовувати наше житло, нескінченно прикрашаючи його і вдосконалюючи, втілюючи в його інтер'єрі свої найсміливіші творчі фантазії. Чоловікам іноді буває важко зрозуміти, навіщо купувати нові меблі, адже стара начебто ще нічого, не розвалюється навіть, навіщо знімати тільки недавно зшиті під замовлення шикарні гардини і штори і замовляти якісь вертикальні жалюзі, адже на вікнах висять гарні горизонтальні жалюзі, навіть не зламані. Так ні ж, дружина надивилася в інтернеті нових інтер'єрів, і ось вже штори з гардинами і горизонтальні жалюзі треба зняти, а купити тканинні вертикальні жалюзі та ще й аплікаційні.
 
Викликати замірника, вибирати дизайн - скільки клопоту! А дружині все дарма: заміряє, виявляється, приїжджає у зручний для неї час, з дизайном він же все і підкаже. Краще не буду в це вникати, та й смак у дружини бездоганний. Правда, знаю я її фантазії, ніякої дизайнер не придумає. Все виявилося набагато простіше, ніж я думав. У призначений час приїхав заміряє, зробив за пару хвилин всі виміри, продемонстрував масу зразків тканин, у дружини прям очі розбіглися ... Але вона теж підготувалася: несе аркуш паперу, а на ньому якийсь хитрий візерунок для вертикальних жалюзі в нашу спальню, а тут і дочка зі школи прийшла і вже ноутбук свій тягне з картинкою, що в Corel Draw створила для своєї кімнати. Один я сиджу на дивані у вітальні без жодних візерунків, але все одно вирішив свою думку висловити і запропонував для вітальні однотонні вертикальні тканинні жалюзі зробити, щоб з візерунками не переборщити. На мій подив, дружина і дочка відразу погодилися, думаю, тому, що я тканину вибрав незвичайну, навіть вони в захват прийшли. На кухні і на лоджії вирішили залишити горизонтальні жалюзі, тим більше, зовсім недавно встановлені з системою управління Venus. Таким чином, підготовчий етап пройшов швидко і злагоджено. Незабаром дружині на мейл прийшов лист з фірми, в якому вже її і доччині візерунки по ламелей були розкладені, так що аплікаційні вертикальні жалюзі у всій красі представити можна.
 
Не минуло й двох тижнів, як знову-таки в зручний для нас час приїхав установник і менше ніж за 2 години всі наші кімнати знайшли новий стильний незвичайний вид. Аплікаційні вертикальні жалюзі чудово вписалися в наш інтер'єр. Захопленню дочки і радості дружини не було меж, я теж відчув свою значимість, розплатившись за все ці краси, та й вітальня, де проводиш після роботи найбільше часу, теж набула зовсім іншого вигляду. Ось вже і правда: жінки - двигун прогресу!
 
Автор: Микола Пунько
0/ 5 (0)
Опубликавано: 10.06.2019
Просмотрено: 200 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору