Античний стиль в інтер'єрі

Зміст
Античний стиль в інтер'єрі: основні відмінні риси
Сонцезахисні системи для античного стилю: які краще вибрати?

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Антична культура залишила величезний відбиток на всій європейській цивілізації. Відлуння античної культури можна знайти не тільки в місцях археологічних розкопок, характерні її риси запросто простежуються в, здавалося б, зовсім повсякденних речах, в тому числі - в інтер'єрах. До слова, колони в класицизмі були запозичені саме з античного стилю, вони до сих пір використовуються як в інтер'єрах, так і в інтер'єрах, досить широко. Природно, античний стиль в тому вигляді, в якому він використовувався в Стародавній Греції і Стародавньому Римі, зараз буде неактуальним і дуже складним у виконанні. Але ось сучасна адаптація буде виглядати цілком вдало.

Античний стиль в інтер'єрі: основні відмінні риси

  1. Грецька орнаменталістика - це батальна і виноробна символіка, флористична в'язь з елементами фауни, геометричні вкраплення. Подивіться, наприклад, зразки оздоблення грецьких храмів, візуалізовані істориками. Це повинно вас надихнути. Як підлогова мозаїка, так і мотиви текстильних драпіровок повинні залишатися в цьому ключі. Як декор можна використовувати стилізовані під античність вази.
  2. Симетрія античності своєрідна - силуети і предмети повторюються, чергуючись в продуманому порядку, в т.ч. колони і декоративні ніші, всередину яких можна помістити скульптури, дзеркала або вази. Гармонійність планування дуже важлива, як і принцип золотого перетину, який був успадкований класицизмом.
  3. Стіни, витримані в світло-сірих тонах, пожвавлюються яскравими гобеленами і барвистими картинами в білих рамах. Стіни можуть бути також пофарбовані в білий, краща штукатурка. Ніяких шпалер в квіточку в приміщеннях античного стилю! Все повинно бути дуже монументально. Дуже важливо, щоб приміщення залишалося досить світлим.
  4. Джерелом розсіяного світла, натурального для античного приміщення, можуть стати світловий карниз або вбудовані світильники на прихованої підвісці, а декоративні світильники імітувати факели і свічки. Занадто яскравого світла в таких приміщеннях бути не повинно. Як і неприродних, занадто яскравих, кислотних і флуоресцентних кольорів.
  5. Домінує невисокі меблі - комоди, скрині, кушетки, банкетки. Краще, якщо вона буде дерев'яною, прийнятним буде прикраса різьбленням.
  6. Віконні завіси встановлюються в кілька шарів і вибираються в одній тональності або за контрастом. Але все ж, в сучасному інтер'єрі краще використовувати сучасні ж сонцезахисні системи.
  7. Плазмові панелі і т.д. поміщаються на видаленні від стіни в оточенні ваз і т.д. різних розмірів. Краще, якщо побутова техніка буде закрита в спеціальних нішах. Стіна, розташована позаду, може бути забрана в принт з античним пейзажем. Чим менше буде помітним велика кількість побутової техніки - тим краще.
  8. Килими використовуються з довгим ворсом на зразок шкур тварин. Ви можете використовувати штучні шкури, якщо з етичних причин не хочете купувати натуральні.

Сонцезахисні системи для античного стилю: які краще вибрати?

Якщо ви хочете відмовитися від важких портьєр і непрактичних тюлів, які, крім низької функціональності ще й виглядають в античних інтер'єрах не зовсім доречно, радимо вам прийти до сонцезахисним системам - таким, як жалюзі або ролети. Від металів, пластику та інших і надмірно технологічних матеріалів варто відмовитися, а ось тканинні ролети будуть як не можна до речі. Відмінно підійдуть класичні рулонні штори білого або кремового відтінків, які будуть виглядати дуже гармонійно в світлому інтер'єрі. Не менш чудово будуть виглядати ролети день-ніч, що складаються з двох видів матеріалу: прозорого і непрозорого. Це забезпечує як ефектний зовнішній вигляд, так і оптимальний захист від сонця з можливістю точно регулювати рівень освітленості в приміщенні.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 22.10.2020
Коментарів: 1
Коментарі
Радрова Е. 23.10.2020 в 10:58
new comment
Просто шикарный стиль, но вот такой античный стиль в интерьере подойдет для большого помещения или просторной квартиры.
Отменить
Додати коментар
Стиль авангард в інтер'єрі
Авангард досить серйозно виділяється на тлі інших сучасних еклектичних стилів. Авангард, безумовно, це стиль про поєднання непоєднуваного, при цьому, це робиться настільки легко, невимушено і гармонійно, що в цілому, все виглядає досить єдиним концептом.
Детальніше
Купити бамбукові ролети в Києві
Купити бамбукові ролети в Києві
Бамбукові штори стали дуже популярними останнім часом. Причина в тому, що при створенні дизайну інтер'єрів приміщень стало модним використання елементів в східному стилі. Завдяки екологічно чистому матеріалу і функціональності, дані вироби
Стиль ампір в інтер'єрі
Стиль ампір в інтер'єрі
Стиль ампір в інтер'єрі - це своєрідна відсилання до наполеонівської епохи. Все в цьому стилі розкішно: і підкреслюється це кожним предметом меблів, кожним предметом декору. Стиль ампір точно не підійде тим, хто цінує мінімалізм і функціональність кожного елемента декору.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00