Англійський стиль в інтер'єрі

Англійський стиль в інтер'єрі

Обгрунтованість, педантичність і дотримання пристойності - приблизно такі асоціації викликає у нас англійська побут. При сьогоднішньому розмаїтті різних стилів в інтер'єрі, англійська стає все більш популярним через високу естетичність, практичність, функціональність і, не в останню чергу, завдяки дійсно респектабельному зовнішньому вигляду. Англійський стиль в інтер'єрі означає, що конструкції грають не менше значення, ніж обстановка, в першу чергу - стіни. Що ж представляє із себе англійський стиль в цілому?

Англійський стиль в інтер'єрі: що він собою являє?

Англійський стиль - це перш за все про стовідсотковий комфорт і гармонію. В англійському стилі ні в якому разі не можна використовувати будь-які декоративні елементи, які можуть перешкоджати комфорту, адже він - понад усе.

Основні риси англійського стилю в інтер'єрі:

  1. Плитка для кухні, передпокою, ванної - в шаховому порядку, кольору - контрастні, але не яскраві. Це - саме той випадок коли плитка є не обов'язково засобом обробки виключно для ванної кімнати.
  2. Відтінки бронзи і позолоти вітаються, проте не слід покривати блиском ліпнину - обмежимося використанням текстилю з золотими нитками і позолочений посуд в секретері. В цілому, саме теплі відтінки виглядають в англійському стилі найдоречніше і гармонійно.
  3. Оббивка м'яких меблів - з оксамиту, дамаста, жаккарда, кольорового кашеміру і набивних тканин. Меблеві чохли, абажури - все це текстиль, пишний - у вітальні і спальні, «простенький» - на кухні.
  4. В якості підлогового покриття ідеально підійде класичний дерев'яні паркет. Якщо ви хочете додати приміщенню декоративних елементів, то краще, якщо це будуть тематичні картини в рамках.
  5. Книжкова шафа і численні полки з книгами - це також найважливіший елемент англійскоо стилю. Якщо книги будуть ще і витримані в єдиному стилі в плані обкладинок, то це буде просто вищий пілотаж.
  6. Двошарові портьєри з лабрекенамі, шнурками і фалдами до статі поєднуються з прозорими легкими завісами, підійдуть ситцеві фіранки з веселим малюнком в горошок. Цей варіант, звичайно ж, хороший для тих, хто хоче дотриматися максимальну автентичність стилю. Але якщо ви не готові доглядати за портьєрами, періодично знімати їх і з карниза і прати, то варто зробити ставку на стилізовану, але все ж більш сучасну сонцезахисну систему.
  7. Англійський стиль в інтер'єрі - це тільки дерев'яні вікна! Забудьте про пластику та металі! А в заміському будинку на вікна навішуються на додачу і декоративні віконниці. Класичні металопластикові склопакети - це те, що точно вб'є весь стиль.
  8. Почуття міри в обстановці дуже важливо. Деякі елементи готичного і класичного стилю вітаються, проте це не відноситься до використання каменю. Варто звести до мінімуму використання в такому інтер'єрі металу і пластика. Дерево і текстиль - основні матеріали. Частково можуть також використовуватися окремі елементи вікторіанського стилю.

Які сонцезахисні системи підійдуть до англійського стилю?

Якщо ви задумали все ж замінити в англійському стилі класичні портьєри на легкі і функціональні сонцезахисні системи, то ні в якому разі не ставте горизонтальні пластикові або алюмінієві жалюзі. Вертикальні тканинні жалюзі також будуть не кращим рішенням. Добре можуть підійти дерев'яні горизонтальні жалюзі, відмінно виглядатимуть текстильні ролети, особливо з цікавих, фактурних матеріалів, наприклад, жаккарда.

Якісні сонцезахисні системи: де можна купити?

Якщо ви плануєте покупку і установку жалюзі або ролет, ви можете звернутися до фахівців компанії Nikoss. Ми із задоволенням допоможемо вам у підборі, замірах, установці: все це по приємному ціною і з можливістю для вас вибрати сонцезахисну систему з дійсно величезного асортименту.

5/ 5 (1)
Опубликавано: 27.09.2019
Просмотрено: 338 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору