Американський стиль в інтер'єрі

Зміст
Американський стиль в інтер'єрі: його відмінні риси
Сонцезахисні системи для американського стилю в інтер'єрі: на які варто звернути увагу?

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Можна сміливо говорити про те, що серед усіх етнічних стилів, американський - самий суперечливий і самий, в якомусь сенсі, нейтральний. До американського стилю умовно можна віднести найрізноманітніші напрямки - від кантрі до лофт. Саме тому ми б хотіли поговорити в цій статті про американському стилі інтер'єру трохи більш докладно.

Американський стиль в інтер'єрі: його відмінні риси

Інтер'єр американських будинків відрізняється ще й тим, що в ньому присутня велика кількість ніш, арок, псевдо-перегородок, які лише візуально відокремлюють одну кімнату від іншої і одночасно служать місцем для зберігання і розміщення інших предметів. Наприклад, відеотехніку прийнято встановлювати в спеціальну нішу, а гардеробна розміщується за компактними дверцятами вбудованої шафи. В цілому, американський стиль інтер'єру має кілька відгалужень і тільки вам вирішувати, в який бік буде зроблений ухил. Але основні відмінні риси можна відзначити наступні:

  1. Найчастіше американська квартира нагадує студію, де об'єднання відразу декількох приміщень - досить буденне явище. Так, перегородки відсутні між вітальнею і кухнею, вітальні і передпокою, тим самим створюється один великий простір.
  2. Американський будинок або квартира, найчастіше, досить великих розмірів, щоб господарі змогли легко розмістити в інтер'єрі м'які меблі, і всі інші предмети, такі як шафи, комоди, столики.
  3. Меблі для кухні вибирають якісну дерев'яну, пофарбовану в білий або якомога більш світлий відтінок. До слова, меблі у всій квартирі краще розташовувати не по периметру, а посередині.
  4. Кухня - це особливе приміщення для інтер'єру американського стилю. Вона повинна бути максимально зручною, мінімалістичний, але при цьому - технологічною, відмінно оснащеною.
  5. Продумане зонування - важлива риса американського інтер'єру. Різного роду ніші, функціональні перегородки, все це підходить.
  6. Як декор можуть мати місце мінімалістичні дзеркала, плакати. тематика американського прапора також може мати місце в елементах декору.
  7. Кольорове оформлення подібного роду інтер'єру, як правило, досить нейтральне. У ключових елементах інтер'єру використовуються натуральні відтінки - коричневі, бежеві. Стелі, найчастіше, обробляються штукатуркою. Яскраві акценти будуть тільки до речі, а ось яскраво обробляти стіни, підлогу або стелю не варто: це буде занадто китчево і еклектично.
  8. В якості підлогового покриття відмінно підійде ламінат під натуральне дерево. Стіни можна заштукатурити або заклеїти шпалерами нейтрального відтінку.
  9. В інтер'єрах американського стилю, як правило, дуже здорово виглядають каміни.
  10. Освітлення повинне бути локальним. Ідеально підійдуть невеликі, а також вбудовані світильники.


Як можна помітити, американський стиль - досить гнучкий і його без проблем можна адаптувати під себе, відповідно до власного смаку. І він прекрасно підходить для самих різних типів приміщень - від маленьких квартир-студій до цілком масштабних заміських будинків.

Сонцезахисні системи для американського стилю в інтер'єрі: на які варто звернути увагу?

Насправді, тут великий спектр варіантів. Ви можете використовувати дерев'яні горизонтальні ролети, якщо ваш варіант американського стилю ближче до кантрі. Також для будь-якого варіанту чудово підійдуть тканинні ролети, наприклад, нейтрального бежевого кольору. Більш цікавий варіант - штори-плісе, які при закриванні збираються в цілком естетичну "гармошку", а також ролети день-ніч, виконані не з одного, а з двох типів полотен - повністю прозорого і непрозорого. Така конструкція дозволяє дуже точно контролювати рівень освітленості в приміщенні. А для спальні ми радимо вам придбати штори-блекаут: і автентично, і максимально функціонально.

Задати питання
Опубликавано: 12.03.2020
Комментариев: 0
Коментарі
Отменить
Додати коментар
Альтанка в японському стилі
Альтанка - це не тільки відмінна прикраса саду, але і те місце, де можна розслабитися наодинці з природою або приємно провести час у колі друзів. Стиль альтанки здатний передати світогляд господаря і налаштувати на певний лад. Тому так важливо підійти до цього відповідально. Популярність набирають альтанки виконані в Східному стилі, а саме в японському.
Детальніше
Шафи без ручок в кухні: переваги і недоліки
Шафи без ручок в кухні: переваги і недоліки
Кухні без ручок теж можуть бути зручними. І навіть більше, ніж традиційні гарнітури, якщо вони обладнані сучасною і технологічною фурнітурою від відомих європейських виробників.
Вітальня в сучасному стилі
Вітальня в сучасному стилі
Використання сучасного стилю при дизайні вітальні - завжди безпрограшний варіант. Це, мабуть, одне з найдемократичніших напрямів в сучасному створенні інтер'єру
Щодня з 9:00 до 21:00

Наши менеджеры свяжутся с Вами в кратчайшие сроки и ответят на все вопросы.

Щодня з 9:00 до 21:00
Потрібна допомога?
Наш менеджер відразу-ж зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень