Алюмінієві розсувні вікна

Алюмінієві розсувні вікна

Вікна з алюмінію використовують не тільки на балконах і в прибудовах, а й у звичайних кімнатах невеликих площ. Вони мають ряд переваг, завдяки яким люди все частіше віддають перевагу такому типу розсувних вікон. Алюмінієві вікна прості в установці. Тому за роботу можуть братися новачки.

Область застосування розсувних вікон

Для початку розберемося, де найчастіше встановлюють розсувні вікна з алюмінію. Найбільш раціонально ставити такі вікна в маленьких кімнатах або приміщеннях. Алюміній здатний утримувати тепло, але в приміщенні з невеликою площею.

 • Літні кухні. Вони часто зустрічаються на заміських ділянках, дачах. Літня кухня – невелике приміщення поза домом, де люди готують і їдять. Відповідно, обладнання повинно бути підібрано під потреби людей, які знаходяться тут. Алюмінієві розсувні вікна легко відкриваються, а значить провітрювати буде простіше простого.
 • Прибудови. У приватних будинках з прибудовами алюмінієві вікна також будуть дуже до речі. Звичайні вікна можна замінити алюмінієвої конструкцією. Вона краще утримує тепло, не пропускає холодне повітря. Але через легкість конструкції вікна дають можливість провітрювати приміщення.
 • Альтанки. У критій альтанці алюмінієві вікна будуть виглядати відмінно. Тим більше вікна з алюмінію практичніше звичайних віконних конструкцій. Вони захистять від дощу або снігу людей, які знаходяться в альтанці. Влітку алюмінієві вікна можна оформити ролетами, рулонними шторами або жалюзі. Правда вибирати потрібно якісний матеріал. Наш магазин пропонує широкий вибір якісних матеріалів.

Алюмінієва конструкція

Вікна з алюмінію – надійна заміна звичним пластиковим і дерев'яним вікнам. Вони захищають людей в приміщенні від вітру, снігу. Також мають відмінну шумової та тепловою ізоляцією.

Через функціональності і практичності алюмінієвих розсувних вікон такі конструкції відносяться до євровікна. Хоча ціна дуже радує: вони стоять на порядок дешевше звичайних вікон, але переваги істотніше.

Конструкція досить проста. Вікна складаються з роликів і профілів. Тому друга назва розсувних вікон – слайдінговие. На профілі встановлюються профілі. Профіль – це симетричне коліщатко, яке рухає стулки. Власне, на цьому всі труднощі конструкції закінчуються. Деякі вікна роблять з декількома направляючими. Це допомагає відкривати 2-3 стулки одночасно.

У алюмінієвої конструкції є вразливе місце. Через постійне тертя ролики зношуються. Щоб не довелося відразу після установки міняти вікна, звертайте увагу на полімерний шар, нанесений на рейки. З його допомогою можна продовжити термін служби роликів (і вікон).

Плюси слайдінговий вікон з алюмінію

Алюмінієві розсувні вікна мають ряд переваг:

 • вільний від стулок простір;
 • легкий матеріал конструкції;
 • можливість оснастити ролетами, рулонними шторами або поставити жалюзі;
 • прекрасно виконують захисну функцію;
 • тривала гарантія від виробника (7-15 років);
 • прості в ремонті;
 • полімерне покриття захищає від корозії;
 • адекватна ціна.
5/ 5 (1)
Опубликавано: 15.08.2019
Просмотрено: 403 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору