Алюмінієві розсувні вікна

Зміст
Область застосування розсувних вікон
Алюмінієва конструкція
Плюси слайдінговий вікон з алюмінію

Алюмінієві розсувні вікна

Вікна з алюмінію використовують не тільки на балконах і в прибудовах, а й у звичайних кімнатах невеликих площ. Вони мають ряд переваг, завдяки яким люди все частіше віддають перевагу такому типу розсувних вікон. Алюмінієві вікна прості в установці. Тому за роботу можуть братися новачки.

Область застосування розсувних вікон

Для початку розберемося, де найчастіше встановлюють розсувні вікна з алюмінію. Найбільш раціонально ставити такі вікна в маленьких кімнатах або приміщеннях. Алюміній здатний утримувати тепло, але в приміщенні з невеликою площею.

 • Літні кухні. Вони часто зустрічаються на заміських ділянках, дачах. Літня кухня – невелике приміщення поза домом, де люди готують і їдять. Відповідно, обладнання повинно бути підібрано під потреби людей, які знаходяться тут. Алюмінієві розсувні вікна легко відкриваються, а значить провітрювати буде простіше простого.
 • Прибудови. У приватних будинках з прибудовами алюмінієві вікна також будуть дуже до речі. Звичайні вікна можна замінити алюмінієвої конструкцією. Вона краще утримує тепло, не пропускає холодне повітря. Але через легкість конструкції вікна дають можливість провітрювати приміщення.
 • Альтанки. У критій альтанці алюмінієві вікна будуть виглядати відмінно. Тим більше вікна з алюмінію практичніше звичайних віконних конструкцій. Вони захистять від дощу або снігу людей, які знаходяться в альтанці. Влітку алюмінієві вікна можна оформити ролетами, рулонними шторами або жалюзі. Правда вибирати потрібно якісний матеріал. Наш магазин пропонує широкий вибір якісних матеріалів.

Алюмінієва конструкція

Вікна з алюмінію – надійна заміна звичним пластиковим і дерев'яним вікнам. Вони захищають людей в приміщенні від вітру, снігу. Також мають відмінну шумової та тепловою ізоляцією.

Через функціональності і практичності алюмінієвих розсувних вікон такі конструкції відносяться до євровікна. Хоча ціна дуже радує: вони стоять на порядок дешевше звичайних вікон, але переваги істотніше.

Конструкція досить проста. Вікна складаються з роликів і профілів. Тому друга назва розсувних вікон – слайдінговие. На профілі встановлюються профілі. Профіль – це симетричне коліщатко, яке рухає стулки. Власне, на цьому всі труднощі конструкції закінчуються. Деякі вікна роблять з декількома направляючими. Це допомагає відкривати 2-3 стулки одночасно.

У алюмінієвої конструкції є вразливе місце. Через постійне тертя ролики зношуються. Щоб не довелося відразу після установки міняти вікна, звертайте увагу на полімерний шар, нанесений на рейки. З його допомогою можна продовжити термін служби роликів (і вікон).

Плюси слайдінговий вікон з алюмінію

Алюмінієві розсувні вікна мають ряд переваг:

 • вільний від стулок простір;
 • легкий матеріал конструкції;
 • можливість оснастити ролетами, рулонними шторами або поставити жалюзі;
 • прекрасно виконують захисну функцію;
 • тривала гарантія від виробника (7-15 років);
 • прості в ремонті;
 • полімерне покриття захищає від корозії;
 • адекватна ціна.
Популярні питання наших клієнтів
Яким чином досягається герметичність слайдінговий вікна?

Для збільшення герметичності використовують сучасні системи з термовставками. Такі системи ще називають - теплий профіль.

Де застосовуються системи з теплим профілем?

Такими вікнами можна склити житлові будинки і офіси, всі приміщення з постійним перебуванням людей

Яку систему краще застосувати для скління віконних прорізів пластикові вікна або розсувні алюмінієві?

Якщо ви виконуєте скління житлового приміщення, то для розсувних алюмінієвих систем доведеться використовувати теплий профіль. В результаті таке вікно буде трохи дорожче, ніж пластикове. Але якщо ви плануєте засклити терасу, то використання алюмінієвої системи з холодним профілем - ідеальне рішення.

Які відмінні риси алюмінієвих вікон?

Позитивних сторін у алюмінієвих вікон безліч, однак особливо хотілося б виділити: 100% пожежна безпека і стійкість до перепадів температур навколишнього середовища.

Який термін експлуатації алюмінієвих вікон?

При акуратному зверненні і дотриманні правил технічного обслуговування, такі вікна можна експлуатувати до 40 років.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 17.05.2021
Коментарів: 10
Коментарі
Динара 03.12.2020 в 14:04
new comment
Если лоджия не предполагает быть теплой, то такие окна дешевле и в чем-то удобнее. Но не без минусов.
Марика 29.10.2020 в 19:16
new comment
Такие окна практически незаметны в интерьере, но они не подойдут для зимнего климата.
Виталий 18.05.2020 в 20:51
Приветствую Вас
Не удалось дозвониться, вот мой телефон. 8(812)219-57-50 Денис
Виталий 15.05.2020 в 08:40
Добрый день
У Вас телефон все время занят, перезвоните как будет время. 8(999)529-09-18 Денис
Петр 14.09.2019 в 12:13
new comment
Штука конечно очень удобная, практичная и порой просто нужная. Сомневаться в удобстве использования таких окон не стоит, стоит сомневаться в качестве установки. Потому важно заказывать только у настоящих профессионалов, что бы потом не слушать свист ветра сквозь такие окна.
Марина 19.08.2019 в 13:36
new comment
Конструкция очень легкая, но при этом практичная. Материал совершенно не подвержен коррозии. По защитным функциям не уступают привычным пластиковым или деревянным. Установили на веранде. Очень удобны в эксплуатации.
Мария Корсунова 18.08.2019 в 00:14
new comment
Я вот у себя в городе в последнее время часто встречаю такие окна на балконах. Раньше не замечала, а вот теперь на глаза попадаются. Неужели они удобны? Мне кажется для балконов, лоджий - это вообще не вариант.
Игорь 03.10.2019 в 08:19
new comment
Почему не вариант? Очень даже классное решение для балкона, правда по цене такая система не дешевая, но цена и результат оправдано себя окупают, так что если с деньгами не напряжно, то этот вариант идеален.
Саша 22.08.2019 в 22:23
new comment
У меня слайдинговые окна из алюминия на лоджии. Мне нравится. Никогда не рассматривал это помещение с целью утепления, только как летний вариант - идеально на лето. Удобно открывать именно, как я хочу.
Ариана 29.10.2020 в 19:18
new comment
Соглашусь, если балкон и лоджию не хочется утеплять, то такие окна будут отлично смотреться.
Отменить
Додати коментар
Як вибрати тканинні ролети
Сучасний світ жалюзі вже неможливо уявити без тканинних ролет. Акуратні рами металопластикових та дерев'яних вікон прикрашають тканинні ролети різних кольорів. Іноді вони прикріплені над віконним
Детальніше
Готель в японському стилі
Готель в японському стилі
Ріка або готель в японському стилі користується особливою популярністю для тих, хто хоче ближче познайомитися зі східною культурою. При облаштуванні подібних готелів особливий упор робиться на відтворення традиційної японської культури.
Данська стиль в інтер'єріv
Данська стиль в інтер'єріv
Інтер'єри Данії приваблюють своєю простотою і оригінальністю, впорядкованістю, багатофункціональністю. У будинках датчан просторо, затишно, тепло, все стоїть на своїх місцях, але це не нагадує квартиру або будинок нудного і прискіпливого людини.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00