Актуальність модерну для кожного інтер'єру

Зміст
Основні риси стилістичного напряму
Як реалізувати модерн в своїй квартирі

Модерн, як стильове спрямування для інтерєрів вперше став використовуватися в кінці 19 століття. Людей все більше приваблювала наука, технологічність, питання вивчення природи і прикладне мистецтво. Подібне ставлення намагалися перенести і в інтер'єр. Модерн з тих пір трохи видозмінився, але не втратив своєї актуальності.

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Основні риси стилістичного напряму

Серед основних деталей, використовуваних в процесі оформлення стилю «модерн» варто виділити:

  • в якості оздоблювальних матеріалів можуть використовуватися не тільки натуральні, але і штучні, головне щоб їх поверхня імітувала натуральні поверхні;
  • меблі в приміщеннях розставляються з урахуванням особистого комфорту і заздалегідь продуманого планування;
  • арочні отвори практично не використовуються, замість них можна використовувати різні декорації;
  • при оформленні кімнати переважно використання одного, максимум двох кольорів.

У процесі планування ремонту, рекомендується якомога більше простору залишити відкритим - при можливості знести нефункціональні стіни і перегородки. Ідеальний варіант для втілення квартира-студія. Перехід від однієї зони до іншої здійснювати не обов'язково, досить просто розставити меблі в міру необхідності та актуальності застосування. Так в одній кімнаті ви зможете поєднати вітальню і робочий кабінет.

Як реалізувати модерн в своїй квартирі

Якщо ви бажаєте візуально розділити кімнату, краще обіграти розподіл простору за допомогою стельових ніш і вбудованої системи освітлення. Так ви зможете при необхідності виділити тільки одну частину кімнати.

Важливу роль відіграє і вибір шпалер і тканин для штор, саме текстури передають дух модерну в кімнаті. Ідеально застосування скловолокнистих, флізелінових або рідких шпалер. Стіни також можуть покриватися дерев'яними панелями або полотнами. Тканини для штор повинні підбиратися в тон стін, а не використовуваної меблів, продовжуючи колірну лінію шпалер. Для модерну не рекомендується використання жалюзі або римських шпалер, оптимальні гардини з невеликою драпіруванням.

При виборі оздоблювальних матеріалів варто звернути увагу на наступну кольорову гаму:

  • пісочний;
  • кремовий;
  • приглушений блакитний;
  • темний горіх;
  • відтінки сірого і чорного;
  • білий.

Кольори можуть по-різному поєднуватися між собою. В тому числі при виборі меблів. Сама меблювання повинна здійснюватися з боку комфортного використання і тільки потім привабливості. Ідеальний варіант зібрати кілька взаємозамінних моделей. Допускається установка готових комплектів з одного матеріалу.

Якщо ви бажаєте дотримуватися канонів класичного модерну, рекомендується використовувати при облаштуванні арок і прикраси міжкімнатних дверей кольорові вітражі.

Не менш важливу роль відіграє і освітлення. Ідеальний варіант - використання не одного джерела освітлення зверху (люстра), а встановити кілька різних світильників в різних зонах, в тому числі підлогових. В такому випадку вдасться домогтися більшого затишку і простору в приміщенні.

Реалізувати модерн можна навіть не проводячи капітальний або косметичний ремонт, головне домогтися відчуття простору, комфорту і затишку в кімнаті

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 21.10.2020
Коментарів: 0
Коментарі
Отменить
Додати коментар
Стиль функціоналізму в інтер'єрі
Якщо ви втомилися від підкреслено естетичних стилів інтер'єру, де кожна деталь підпорядковується красі, то можливо, стиль функціоналізм стане для вас ідеальним рішенням. Функціональний дизайн - це рух, в якому форма безпосередньо підпорядкована меті і призначенню, а не естетики.
Детальніше
Поради по установці рулонних штор на пластикові вікна
Поради по установці рулонних штор на пластикові вікна
Сьогодні є різні формати рулонних штор. Для вікон з шаблонної величиною можна вільно підібрати підлягають рулонні штори, або можна відрізати до бажаного розміру. Краще вибрати рулонні штори трохи довше розміром, а також щоб були ширше
Як правильно повісити дзеркала в будинку
Як правильно повісити дзеркала в будинку
Дзеркало - невід'ємний елемент будь-якої квартири. Найчастіше їх розміщують у ванних кімнатах і коридорах, але вони також з'являються і в інших, менш очевидних кімнатах, таких як вітальня
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00