Африканський стиль в інтер'єрі

Африканський стиль в інтер'єрі

Різного роду етнічні інтер'єри сьогодні стають все більш і більш популярними. Але тут дуже важливо враховувати одну річ. Непорушне правило пристрою інтер'єрів в етнічному стилі - культуру, взяту за основу наповнення утилітарного простору, потрібно дійсно любити, в іншому випадку екзотичні мотиви дуже скоро вас втомлять. Це ж стосується і інтер'єрів в африканському стилі. Тут африканська культура повинна вас стовідсотково залучати, в іншому випадку, це стилістичне рішення набридне вам вже через місяць після ремонту. В іншому ж, інтер'єри в африканському стилі виключно прекрасні і оформити в такому стилі свій будинок, просто прекрасне рішення.

Африканський стиль в інтер'єрі, як правильно його реалізувати?

Дуже важливо відтворити дихання спекотної савани, відчуття палючого сонця і випаленої трави, непрохідних джунглів і яскраво-блакитного неба. Досягти такого ефекту можна за допомогою фарбування стін в жовтий, оранжевий, шоколадний, пісочний, цегляний, теракотовий соковиті чисті кольори, обов'язково залишивши місце трав'янисто-болотному і темно-сірому. В цілому, саме колірна гамма має тут надзвичайно важливе значення. Тут не повинно бути неприродно яскравих, кричущих, кислотних кольорів. Як і в абсолютній більшості етнічних стилів, кольору повинні бути максимально близькі відтінкам природи.

Оформлення стін повинно нагадувати про розпеченій деревній корі і повітрі зі смаком гарячого меду і топленого молока. Доречний принт з візуально-агресивними сюжетом і палітрою, проте не на всю стіну. В якості підлогового покриття відмінно підійде складальної паркет. У деяких випадках доречно виглядає ковролін, якщо ви не хочете дотримуватися стовідсоткової стилізації.

Африканський стиль в інтер'єрі, ключові риси і особливості

  1. Чорний колір обов'язковий, але продуманий - смужки на килимах і оббивках в поєднанні з «вогняними» квітами, розвішані на стінах маски, а також ебенове статуетки (небажано наявність більше двох, але великих). Дуже важливо розбавляти чорний колір коричневим і білим, теракотовим, червоним.
  2. Килими повинні бути присутніми обов'язково, краще, якщо це будуть імітації шкур африканських тварин. Таким чином, килими будуть не тільки функціональними, але і декоративними елементами.
  3. Стіни у ванній - плитка з соковитими африканськими орнаментами. В цілому, плитку ви можете покласти як декоративний елемент і в інших приміщеннях.
  4. Стіни в житлових приміщеннях можуть бути як однотонними, так і візерунчастими. Як візерунків для декору варто використовувати традиційні африканські патерни. При цьому, все ж варто не переборщити з декором.
  5. Пол - шоколадна, помаранчева, охриста велика плитка. Якщо ви не любите плитку в житлових приміщеннях, то відмінно підійде складальної паркет з темних сортів дерево.
  6. Пофарбований в біле стелю можна декорувати дерев'яними балками з укладеними на них стеблами бамбука.
  7. Мотиви звіриних шкур обов'язково повинні бути присутніми в елементах декору. Це можуть бути покривала, скатертини, в цілому, так можуть бути декоровані навіть стіни.
  8. Меблі краще брати дерев'яну, в колоніальному стилі.
  9. Справжній маст хев в цьому стилі, звичайно ж, численні фігурки тварин, а також живі рослини в горщиках.
  10. Вікна повинні бути досить великими, а саме приміщення досить світлим.

Сонцезахисні системи для африканського стилю, які краще вибрати?

Як і в інших етнічних стилях, дуже важливо відмовитися від надмірно глянцевих, а також ненатуральних матеріалів. Тому жалюзі з металів і пластику, ми відразу ж відмітаємо. Оптимально підійдуть горизонтальні жалюзі з дерев'яними ламелями, краще брати ті, що зроблені з дерева темних порід. Дуже непогано виглядатимуть бамбукові жалюзі. Якщо ви хочете додати в інтер'єр більше текстилю, то найкращим чином підійдуть ролети, наприклад, класичні рулонні штори.

5/ 5 (1)
Опубликавано: 02.10.2019
Просмотрено: 710 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору