3 кроки для вибору жалюзі на кухню

3 кроки для вибору жалюзі на кухню

Затишна атмосфера на кухні – важлива частина побуту. Замість тюлі та штори багато хто віддає перевагу жалюзі. Це набагато практичніше у використанні і візуально акуратніше. При виборі жалюзі на кухню важливо дивитися не тільки на привабливий зовнішній вигляд, але і на інші характеристики. Ми розповімо про 3 кроки для вибору ідеального кухонного варіанти жалюзі.

Крок 1. Вид жалюзі

Коли жалюзі не асоціюються з нудним офісним інтер'єром, можна приступати до підбору жалюзі на кухню. Для цього розберемося з видами жалюзі.

Горизонтальні. Цей вид поширений у використанні на кухні невеликого розміру. У маленькому приміщенні горизонтальні конструкції акуратно виглядають і візуально не захаращують кухню, роблячи її затишною. Горизонтальні ламелі доповнять будь-який стиль інтер'єру.

Вертикальні. Це вид нагадує класичні штори, виконані в іншому матеріалі. Вертикальні ламелі здатні розширити або звузити віконне простір. Це залежить від забарвлення і матеріалу. Цей вид краще поєднувати з іншими видами прикрас віконного простору. У комбінації з іншими шторами можна домогтися красивою і надійного захисту від сонячних променів і небажаних поглядів.

Рулонні. Їх роблять з тканин, просочених спеціальною рідиною, яка не дає жалюзі покритися пилом на наступний день після покупки. Але є істотний мінус цього виду жалюзі: з часом (багато не потрібно) вони забруднюються побутовими елементами (жир, кіптява, сік). Для кухні цей варіант не найкращий.

Крок 2. Матеріал ламелей

Ламелі роблять з різних матеріалів. Ми розповімо про оптимальні варіанти, які підійдуть для кухні.

Дерев'яні жалюзі. Екологічний і красивий варіант доповнить кухонний простір. Особливо гармонійно виглядає в еко або стилі кантрі. Дерев'яні елементи в інтер'єрі наповнюють кімнату особливою домашньою атмосферою.

Алюмінієві ламелі. Цей матеріал універсальний у використанні. Алюмінієві жалюзі легко піддаються чищенню і не боятися впливу води. У магазині жалюзі з алюмінію представлені в різних кольорах, тому не важко підібрати потрібний відтінок.

Бамбук. Найпоширеніший матеріал, який до цих пір користується чималим попитом через низку переваг. Бамбук не виступає головним пилозбірником в кімнаті, а значить менше потребує прибирання. Невибагливість матеріалу – важливий плюс для кухонного простору.

Пластик. Цей матеріал швидше підійде як тимчасове рішення. Полімерний матеріал не відрізняється високою ціною, але і тривалого користування очікувати не варто. Пластик потребує постійного догляду. Його просто мити мильним розчином або звичайною водою, але робити це доведеться з завидною регулярністю.

Крок 3. Кольорові рішення

Для кухонного простору важливо підібрати якісний матеріал, які наповнить кімнату затишком. Варто підбирати теплі тони, які гармонійно поєднуються з класичним інтер'єром кухні. Якщо в кімнаті присутні яскраві елементи, то жалюзі варто підібрати на кілька тонів світліше або тепліше. Домінуючий спокійний колір з виразними елементами (в нашому випадку, жалюзі) доповнюють інтер'єр і вносять цікаву родзинку.

Віддавайте перевагу тим квітам, які з часом точно не почнуть різати очі. У список таких кольорів входять всі пастельні тони і варіації монохромного (чорний, білий, сірий). Чорні акценти в кімнаті – це сміливе рішення, але краще не перестаратися. Білий колір підійде, якщо в кімнаті домінують спокійні тони. Сірий універсальний у використанні, а також невибагливий в догляді.

0/ 5 (0)
Опубликавано: 12.06.2019
Просмотрено: 506 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору