10 правил поєднання: штори, подушки, оббивка

Зміст
Основні правила поєднання

При облаштуванні кімнати потрібно враховувати не тільки функціональні особливості меблів, але і поєднання елементів між собою. Просто вибрати колір і текстуру штор, подушок і оббивки - легко. Але як це поєднати між собою? Про це ми і розповімо все в 10 пунктах.

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Основні правила поєднання

  • Однаковий візерунок. Виберіть візерунок, який буде об'єднувати штори, подушки і оббивку. Вибір необмежений: геометрія, абстракція, орнамент, скандинавські візерунки, турецькі огірки, вензелі. І все, все, що тільки спаде на думку. Вибирати візерунок варто, виходячи із стилю інтер'єру. Для класики підійдуть вензелі або орнамент, для лофт - скандинавські візерунки, абстракція, для мінімалізму або лофт - геометричні малюнки або візерунки. Вибір за вами!
  • Безпрограшний варіант - білий колір. З ним поєднується буквально все. Тому розгляньте варіант, коли в білому кольорі виконані штори, а подушки і оббивка вже інший текстури, яскраві або з малюнком. Так ви не прогадаєте при виборі одного з цих елементів декору. Плюс з білим поєднуються як класичні завитки, так і сучасна абстракція, кубізм. Біла оббивка, правда, не саме практичне, що буде в вашому домі, але якщо немає дітей або домашніх тварин, то варіант оптимальний.
  • Гармонія з природою. Різні текстури, які зроблені під екологічний стиль будуть добре поєднуватися в будь-якому порядку. Наприклад, груба тканина штор, сірий диван і подушки світло-кремового кольору - ідеальне рішення, яке сподобатися багатьом. Імітація хутра тваринного також класно виглядає в поєднанні з природними матеріалами.
  • Кольори в інтер'єрі. Якщо ремонт робиться не з нуля, то доведеться виходити з того, що є. Оббивку і штори підбираємо в уже пофарбованим стінам або наклеєним шпалер. Це спрощує і ускладнює завдання. Чому? Не потрібно малювати картину з нуля, але і зіпсувати неправильним помахом руки не хочеться. Підбирайте декор в одній колірній гамі. Якщо стіни світлі, то не варто грати з контрастами. Особливо це стосується тонкій грані між холодними і теплими кольорами.
  • Чорно-біле кіно. Дада, контраст білого і чорного виглядає завжди витримано і стильно. З цим важко посперечатися. Тому вибирайте чорні і білі деталі в інтер'єрі і точно не прогадаєте. Вони ідеально поєднуються між собою, надають якоїсь строгості в кімнаті.
  • Декоративний текстиль. Декоративні подушки можуть виділятися з загальної картини. Це тільки плюс. Наприклад, поєднання білої тюлі, світлих штор, кремовою оббивки і подушок з малюнком або текстурою гарно вписується в сучасний інтер'єр. Як декор можна використовувати ще додаткові деталі, які виділяються.
  • Не бійтеся розставляти акценти. Яскраві подушки будуть цікаво контрастувати з нейтральним диваном, пледом і шторами. Так ви змусите звернути увагу на подушки. Так само і з шторами, оббивкою.
  • Виробник в допомогу. Багато сучасні виробники вже випускають готові колекції декору, які ви можете використовувати при облаштуванні будь-якої кімнати. Це ж відноситься і до оббивки, штор і декоративним подушкам. Економія часу, сил на пошук відповідного товару на полицях магазину.
  • Дизайнерські поради. Каталоги сучасних журналів магазинів меблів і декору пропонують наочні приклади облаштування кімнати. Це можна знайти як в друкованому вигляді, так і на сайтах таких магазинів як IKEA, H & M Home, ZaraHome. Пропонуються сучасні рішення. Плюс ви можете побачити ціну на кожну деталь.
  • Користуйтеся палітрами кольорів. В інтернеті є фотографії з наочними прикладами цікавих поєднань кольорів. Для цього в пошуку можна вбити «колірна гамма в інтер'єрі». Професіонали створюють такі картинки, які допомагають орієнтуватися людям при облаштуванні кімнати
Задати питання
Опубликавано: 01.01.1970
Комментариев: 0
Коментарі
Отменить
Додати коментар
Тренд: кухня без верхнього ярусу
І знову ми говоримо про облаштування кухні, як про один з найпопулярніших приміщень в будинку, де щодня збирається вся родина, друзі або гості. Тут важливий комфорт, функціональність і, звичайно, естетика, адже кухня повинна бути гармонійною.
Детальніше
Вітальня зі спальнею
Вітальня зі спальнею
Сьогодні вітальня і спальня в одній кімнаті вважається одним з найбільш складних способів зонування. Як правило, до такого суміщення люди змушені вдаватися через брак місць.
Вікторіанський стиль в інтер'єрі
Вікторіанський стиль в інтер'єрі
Серед величезного розмаїття різного роду мінімалістичний стилів в інтер'єрі, красиві, але незаслужено забуті рококо, бароко і вікторіанський стиль, нарешті виходять на передній план знову
Щодня з 9:00 до 21:00

Наши менеджеры свяжутся с Вами в кратчайшие сроки и ответят на все вопросы.

Щодня з 9:00 до 21:00
Потрібна допомога?
Наш менеджер відразу-ж зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень