Джутові ролети

Встановивши джутові ролети на вікна, ви створите вишуканий декор і можливість у будь-який момент отримати приємне для очей затінення в приміщенні. Полотно, з якого робляться такі конструкції, оригінально виглядає і володіє унікальними властивостями. Для тих, хто намагається оточити себе елементами інтер'єру, які дозволяють відволіктися від міської суєти або гармонійно виглядають на тлі природних пейзажів за вікнами, вироби з джуту підійдуть ідеально. Робиться це полотно з сплетених волокон трави, що надає йому особливу чарівність.

Ролети з джутового полотна забезпечать м'яке розсіювання світла. Такий ефект виходить завдяки особливому плетінню волокон і їх різної щільності, а також нерівності поверхні. Тому вони створюють неоднорідну структуру, яка пропускає різні по інтенсивності пучки світла. Звичайна тканина з-за абсолютно ідентичних по ширині і щільності ниток такого ефекту не забезпечить. Вирішуючи купити джутові тканинні ролети на вікна, ви створите по-справжньому унікальну атмосферу в кімнаті. Вони підійдуть для кухні, спальні, дитячої, чудово будуть виглядати в заміському будинку.

Наші клієнти можуть замовити джутові ролети з робочим механізмом відкритого або закритого типу. Для декорування валика використовується пластиковий, алюмінієвий або дерев'яний короб. Пропонуючи великий вибір дизайнерських рішень, компанія Nikoss, дає можливість клієнтам вибрати найбільш зручний для них механізм управління ролетами. Це може бути ланцюжковий або пружинний варіант. Якою б з них ви не обрали, ви гарантовано отримаєте якісну і зручну систему.

Незважаючи на те що полотно складається з особливого матеріалу, за ним легко доглядати. Джут практично не вбирає вологу, тому будь-які забруднення не проникають вглиб волокон і усуваються дуже легко. Ми пропонуємо кілька варіантів відтінків полотна для ролет. Їх палітра не така багата, як у тканинних, але подібне оформлення вікон і не вимагає химерного дизайну. Головне, його чарівність в природної фактури і забарвлення. Неяскраві тони дозволяють розглянути оригінальність плетіння волокон. Купуючи джутові ролети ціна, яких цілком доступна, ви створите стильний дизайн і забезпечите високий рівень комфорту.

Виклик замірника - БЕЗКОШТОВНО!
Модель Вартість
Джутові ролети
від 469 грн до 674 грн за м. кв
Округлення за площі до 0,7 м. кв.
Стандартний замір, установка одного виробу
*не стандартним монтажем вважається робота на висоті більше 3м, а так само застосування спецзасобів і спецтехніки

Київ: 10%

Інші міста: 60 - 80 грн.

*сума виміру і установки не менше 250грн.

Як замовити
джутові ролети?

Самостійна установка Виклик замірника
Крок 1: Ви самостійно міряєте вікна (якщо потрібно ми розповімо як) Крок 1: Ви викликаєте замірника по телефону або через сайт
Крок 2: Ми прораховуємо вироби, Ви оплачуєте замовлення на Карту приватбанку Крок 2: Замірник приїжджає на об'єкт із зразками, знімає розміри і оголошує суму замовлення (без передоплати при стабільному курсі гривні)
Крок 3: Через 2-7 днів ви забираєте замовлення в будь-якому відділенні "Нової Пошти" або будь-якого іншого перевізника Крок 3: Через 2-7 днів монтажник встановлює вироби, прийнявши роботу Ви з ним расчитываетесь.
Крок 4: Ви задоволені залишаєте відгук Крок 4: Ви задоволені залишаєте відгук
5/ 5 (1)