Бамбукові ролети

Вироби з бамбука давно використовуються для створення сувенірів і прикрас, а також різних елементів інтер'єру. Вони не підійдуть для помпезних приміщень, де головний акцент робиться на розкоші та затвердження статусу власників. Зате такі речі дозволять створити затишок і скромна чарівність природи. Приміром, на вікнах бамбукові ролети будуть виглядати дуже привабливо і захистять кімнату від пекучого сонця.

Бамбукові ролети

Якщо ви хочете створити атмосферу спокою, а декор з присмаком екзотики, тоді бамбукові ролети ціна яких цілком виправдана, дозволять втілити фантазії в реальність. Конструкції можуть кріпитися до отворів вікон або рами. Сплетені із стебел екзотичної рослини вони прекрасно пропускають повітря і найменшого подуву вітру достатньо, щоб створити відчуття прохолоди в приміщенні. Розсіяне світло, який створюється завдяки особливостям структури їх полотна, дозволяє розслабитися і відпочити. У приміщенні з бамбуковими ролетами приємно знаходиться, розслаблятися або працювати в спокійній обстановці.

Система, яка дозволяє управляти ними, максимально проста. Планка, закріплена в нижній частині полотна, завдяки системі шнурів стає основою, на яку намотується. Таким чином, зменшуючи або збільшуючи обсяг валика, ви регулюєте висоту.

Пропонуючи купити бамбукові ролети, компанія Nikoss гарантує їх якість і функціональність. Також ви можете бути абсолютно впевнені безпеки таких виробів для здоров'я. Вони не виділяють шкідливих для людини речовин, не викликають алергічних реакцій. Завдяки тому, що матеріал, не вигорає на сонці, вони довго будуть залишатися незмінними. Гладка поверхня стебел бамбука не дозволяє затримуватися на них пилу і навіть в обробці вологою серветкою вони потребують нечасто.

Такі конструкції використовуються для зонування простору. З їх допомогою можна швидко створити перегородки, які також легко прибрати, піднявши полотно вгору. У нас ви можете замовити бамбукові ролети будь-якого розміру і вибрати варіанти плетіння. Фахівці компанії розрахують розміри виробів з точністю до міліметра, і вони ідеально підійдуть. Швидко та професійно буде здійснено монтаж, і ці елементи декору стануть справжньою родзинкою інтер'єру.

Виклик замірника - БЕЗКОШТОВНО!
Модель Вартість
Бамбукові рулонні штори від 487 грн до 879 грн за м. кв
Стандартний замір, установка одного виробу
*не стандартним монтажем вважається робота на висоті більше 3м, а так само застосування спецзасобів і спецтехніки

Київ: 10%

Інші міста: 60 - 80 грн.

*сума виміру і установки не менше 250грн.

Як замовити
бамбукові ролети?

Самостійна установка Виклик замірника
Крок 1: Ви самостійно міряєте вікна (якщо потрібно ми розповімо як) Крок 1: Ви викликаєте замірника по телефону або через сайт
Крок 2: Ми прораховуємо вироби, Ви оплачуєте замовлення на Карту приватбанку Крок 2: Замірник приїжджає на об'єкт із зразками, знімає розміри і оголошує суму замовлення (без передоплати при стабільному курсі гривні)
Крок 3: Через 2-7 днів ви забираєте замовлення в будь-якому відділенні "Нової Пошти" або будь-якого іншого перевізника Крок 3: Через 2-7 днів монтажник встановлює вироби, прийнявши роботу Ви з ним расчитываетесь.
Крок 4: Ви задоволені залишаєте відгук Крок 4: Ви задоволені залишаєте відгук
0/ 5 (0)