Горизонтальні стандартні жалюзі 25/16 мм

Завдяки стандартизації параметрів людству вдалося налагодити конвеєрне виробництво, збільшити ефективність праці, а також здешевити продукцію. Ці процеси тривають і в наші дні. Завдяки такому підходу горизонтальні стандартні жалюзі виготовляються за індивідуальними замовленнями максимально швидко і економічно вигідною вартості. У нас завжди є в наявності ламелі шириною 16 і 25 мм в будь-якій кількості. Завдяки цьому жалюзі для вікон по потрібним клієнтам параметрами компанія Nikoss створить максимально швидко.

Горизонтальные стандартные жалюзи

Ламелі робляться з алюмінію, покритого спеціальним полімером. Завдяки барвникам він відрізняються різноманітністю кольорів, а також служить додатковим захистом від зовнішнього впливу. Це найбільш економічно вигідний матеріал і максимально практичний. Конструкції виходять легкими і зручними для використання. Вони можуть кріпитися до верхньої частини віконного отвору, але сьогодні все частіше розташовуються на рамах склопакетів. Це не впливає на їх герметичність і функціональність. Щоб замовити у нас стандартні горизонтальні жалюзі ціна і якість, які будуть на найвищому рівні, потрібно лише зателефонувати менеджерам.

Завдяки величезному вибору кольорів і відтінків, ми створимо конструкції, ідеально підходять саме до вашого декору. Крім цього, замовники можуть вибрати найбільш зручний для них механізм управління. Тут переваги абсолютно індивідуальні. Одні регулюють положення ламелей за допомогою тростини, іншим зручніше маніпулювати ними, пересуваючи спеціальну ланцюжок. В залежності від розміру жалюзі буде змінюватись кількість шнурів, що підтримують конструкцію і є невід'ємною частиною системи управління.

Пропонуючи купити горизонтальні стандартні жалюзі компанія, що надає такі послуги, як замір параметрів та монтаж готових виробів. Існують певні обмеження площі через показників ваги і можливості максимально зручно регулювати їх. Але, як правило, більшість вікон набагато менше гранично допустимих розмірів. Якщо ж вони перевищують параметри, наші фахівці порадять зробити кілька невеликих конструкцій.

Виклик замірника - БЕЗКОШТОВНО!
Приблизний розрахунок вікон
Вікно з 2-х частин 276-508 грн.
Вікно з 3-х частин 414-762 грн.
Лоджія з 4-х частин 552-1016 грн.


*Вартість залежить від розмірів стулок

Модель Вартість
  білі кольорові
25мм стандартні жалюзі 190 грн м. кв 235 грн м. кв
25мм жалюзі "Елегант" 353 грн м. кв 391 грн м. кв
16мм стандартні жалюзі 366 грн м. кв 414 грн м. кв
Стандартний замір, установка одного виробу
Округлення за площі до 0.7 м. кв
*не стандартним монтажем вважається робота на висоті більше 3м, а так само застосування спецзасобів і спецтехніки

60 - 80 грн.

*сума виміру і установки не менше 250грн.

Як замовити
горизонтальні стандартні жалюзі 25/16 мм?

Самостійна установка Виклик замірника
Крок 1: Ви самостійно міряєте вікна (якщо потрібно ми розповімо як) Крок 1: Ви викликаєте замірника по телефону або через сайт
Крок 2: Ми прораховуємо вироби, Ви оплачуєте замовлення на Карту приватбанку Крок 2: Замірник приїжджає на об'єкт із зразками, знімає розміри і оголошує суму замовлення (без передоплати при стабільному курсі гривні)
Крок 3: Через 2-7 днів ви забираєте замовлення в будь-якому відділенні "Нової Пошти" або будь-якого іншого перевізника Крок 3: Через 2-7 днів монтажник встановлює вироби, прийнявши роботу Ви з ним расчитываетесь.
Крок 4: Ви задоволені залишаєте відгук Крок 4: Ви задоволені залишаєте відгук
0/ 5 (0)