Горизонтальні дерев'яні жалюзі 25/50 мм

Для тих, хто цінує стиль і витончений шик, горизонтальні дерев'яні жалюзі – єдине можливе рішення для декору вікон. Цей матеріал ексклюзивний та благородний. Використання дерева в інтер'єрі дозволяє створити стильний дизайн, який тяжіє до класики, але може мати риси етно-мотивів, кантрі, модерну та багатьох інших напрямків. Кожна така конструкція - це більшою мірою ручна робота. Природно, вартість дерев'яних жалюзі досить висока.

Горизонтальные деревянные жалюзи

Можливість замовити їх виготовлення надає не кожна фірма, так як для цього потрібно спеціальне обладнання, а головне, досвідчені майстри. Завдяки талановитим спеціалістам і сучасним верстатів, компанія Nikoss виготовляє дерев'яні жалюзі за індивідуальними розмірами клієнтів. Наша продукція відрізняється бездоганною якістю і функціональністю. Для цього використовуються спеціальні системи управління, а також ми можемо надати вибір порід дерева, з яких будуть зроблені ваші жалюзі.

Для виробництва використовується тільки якісна сировина, яка пройшла обробку і володіє всіма необхідними властивостями. Воно не потріскається і не деформується з-за впливу зовнішнього середовища. Додатковий захист забезпечує шар лаку, а також за бажанням замовників поверхню ламелей може бути пофарбована. Щоб купити дерев'яні горизонтальні жалюзі, ідеально відповідні розмірам, краще скористатися послугами професійного замірника. Наш фахівець швидко і точно зафіксує всі параметри, і конструкції будуть виготовлені з точністю до міліметра. Крім цього, для того щоб дерев'яні жалюзі бездоганно виконували завдання по затемненню приміщень, ламелі повинні бути ідеально підігнані. Правильно зроблені конструкції повністю закривають вікно, не залишаючи жодної щілини між елементами. Досягти такої якості, може тільки майстер з великим досвідом роботи.

Серед незаперечних переваг цих елементів декору – міцність ламелей. Вони не прогинаються і не провисають, як це може трапитися з алюмінієвими варіантами. Враховуючи всі переваги і складність виробництва, горизонтальні дерев'яні жалюзі ціна яких набагато вище, ніж у інших моделей, цілком виправдовують її. Декоруючи ними будь-яке приміщення, ви підкреслите прекрасний смак і почуття стилю.

Модель Вартість
25мм дерев'яних жалюзі 1728 грн м. кв
50мм дерев'яні жалюзі 1890 грн м. кв
Стандартний замір, установка одного виробу
Округлення за площі до 0.7 м. кв
*не стандартним монтажем вважається робота на висоті більше 3м, а так само застосування спецзасобів і спецтехніки

60 - 80 грн.

*сума виміру і установки не менше 250грн.

Як замовити
горизонтальні дерев'яні жалюзі?

Самостійна установка Виклик замірника
Крок 1: Ви самостійно міряєте вікна (якщо потрібно ми розповімо як) Крок 1: Ви викликаєте замірника по телефону або через сайт
Крок 2: Ми прораховуємо вироби, Ви оплачуєте замовлення на Карту приватбанку Крок 2: Замірник приїжджає на об'єкт із зразками, знімає розміри і оголошує суму замовлення (без передоплати при стабільному курсі гривні)
Крок 3: Через 2-7 днів ви забираєте замовлення в будь-якому відділенні "Нової Пошти" або будь-якого іншого перевізника Крок 3: Через 2-7 днів монтажник встановлює вироби, прийнявши роботу Ви з ним расчитываетесь.
Крок 4: Ви задоволені залишаєте відгук Крок 4: Ви задоволені залишаєте відгук
1/ 5 (1)