Жалюзі і ролети Nikoss в Житомирі

Кожен хоче створити затишну атмосферу в квартирі. Щоб можна було повертатися після важкого робочого дня або після приємної подорожі і радіти тому, яку красу ви створили. Для облаштування свого куточка важливо пам'ятати не тільки про декор, але і цілком собі практичних елементах - ролетах, жалюзі і шторах. Nikoss пропонує продукцію на будь-який смак і гаманець.

У чому переваги нашої продукції?

  • Численні відгуки підтверджують довговічність товарів. Купивши одного разу ролети, римську штори або горизонтальні жалюзі, наприклад, ви гарантовано будете користуватися установкою довгі роки.
  • Індивідуальний підхід. Зрозуміло, ви можете замовити оптимальний варіант з доставкою в Житомир з нашого сайту, але ми також пропонуємо послуги індивідуального підбору тканини, матеріалу і фурнітури. Так у нас разом вийде створити унікальні елемент інтер'єру, який буде як литий буде виглядати в кімнаті.
  • Універсальні дизайни. Ми створюємо продукцію на будь-який смак. Ви точно знайдете відповідний варіант, який день у день буде радувати око. Ми пропонуємо як однотонні тканини, так і більш екзотичні варіанти (наприклад, бамбук).
  • Ми використовуємо екологічно чисті матеріали, які проходять контроль якості. Ви можете бути впевненими в тому, що заявлені особливості тканини або іншого матеріалу дійсно відповідають реальності.
  • Співпраця з іноземними компаніями. Деякі товари для виробництва ми поставляємо з інших країн. А саме: Ізраїль, Таїланд і країни ЄС. Оптові закупівлі - це варіант заощадити гроші, не жертвуючи якістю. Тому наші товари відповідають високому рівню, але ціна цілком демократична.

Досвідчені майстри виконують роботу на совість. І це простежується з самого першого етапу виробництва. Підготовка матеріалів і фурнітури ведеться на нашому автономному виробництві. Тому ми контролюємо всі процеси, не допускаємо похибки. Між фахівцями розподілені функціональні обов'язки. Досвідчені співробітники злагоджено працюють вкоманді, щоб на виході отримати максимально якісний продукт.

Крім практичних функцій штор, ролет і жалюзі, вони чудово справляються з доповненням будь-якого стилю інтер'єру. Римські штори доповнять стиль кантрі, а горизонтальні і вертикальні жалюзі стануть незамінним елементом класичного дизайну. Захисні ролети допоможуть обмежити кімнату від сторонніх звуків, які долинають з вулиці.

Для замовлення будь-якого товару в Житомирі, доступного на сайті, ви можете заповнити форму на нашому офіційному сайті. Якщо виникли труднощі або залишилися питання, що цікавлять, можна звернутися до нашого менеджера, який допоможе вирішити проблему.

0/ 5 (0)
Опубликавано: 16.03.2020
Просмотрено: 197 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору