Жалюзі і ролети Nikoss в Луцьку

Жалюзі і ролети Nikoss в Луцьку

Оформлення віконних прорізів - найпоширеніша проблема, з якою стикаються багато в процесі, до або після закінчення ремонту. На ринку сучасних оздоблювальних матеріалів представлено безліч різних варіантів і матеріалів. І зробити правильний вибір не завжди просто. Особливо, якщо ви бажаєте відійти від традиційних штор і тюлі. У такому випадку варто звернути увагу на ролети і жалюзі. Ці сонцезахисні системи існують уже кілька десятиліть, але особливої ​​популярності стали набувати в останні кілька років.

Подібне стало можливим багато в чому за рахунок простоти використання, високої якості самих конструкцій і можливості самостійного регулювання ступеня освітлення в будь-якій кімнаті. Компанія з виробництва та встановлення сонцезахисних систем Nikoss дозволяє вирішити цю проблему з мінімальними зусиллями, тимчасовими і фінансовими витратами.

Різноманітність варіантів

Ми пропонуємо можливість установки:

  • тканинних ролет - бамбукових, джутових, день-ніч, відкритого або закритого типу;
  • горизонтальні жалюзі - з дерев'яних ламелей, пластикових або по системі venus;
  • рулонні штори - закритого і відкритого типу, системи день-ніч;
  • джутові, бамбукові;
  • римські штори;
  • вертикальні жалюзі.

Також ви зможете додатково замовити установку захисних ролет. Ця міцна конструкція, що дозволяє запобігти спробам проникнення недоброзичливців на вашу територію в моменти відсутності і може монтуватися як на вікна, так і двері. Додатково ми допоможемо встановити захисні ролети для гаража.

Залежно від особливостей вашого інтер'єру і побажань, ми допоможемо підібрати ідеальний варіант в максимальній короткі терміни. Найбільш популярні види матеріалів для захисних конструкцій вже представлені на сайті. Але, пам'ятайте про те, що передача кольору на вашому моніторі може трохи відрізнятися від реальності. Тому при особистій зустрічі ви зможете обговорити цей момент зі співробітником фірми.

Переваги співпраці

Компанія на ринку з виготовлення та встановлення ролет та жалюзі працює вже не перший рік і тому одні з перших облаштували власну автоматизовану лінію виробництва. Вам не потрібно чекати, поки підійде ваша черга на виробництво ролети або жалюзі, з моменту обробки замовлення до моменту монтажу пройде не більше 3-5 днів.

Додатково варто виділити високу якість усієї використовуваної фурнітури, комплектуючих і матеріалів. Компанія закуповує товари для виготовлення сонцезахисної продукції виключно у перевірених постачальників Європи, КНР, Малайзії, Ізраїлю. Подібний підхід до виробництва дозволяє не тільки виробляти якісний продукт, а й утримувати ціну на послуги, що надаються на максимально доступному рівні для кожного клієнта.

Для оптових замовників, державних організацій і великих компаній надається приємна система знижок, з якої ви зможете ознайомитися особисто, просто зателефонувавши по телефону або відвідавши наш офіс в Луцьку!

0/ 5 (0)
Опубликавано: 16.03.2020
Просмотрено: 179 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору