Вертикальні жалюзі на балкон

Вертикальні жалюзі на балкон
Зміст
Який варіант краще вибрати?
Якими бувають конструкції?
Типи матеріалів для балкона
Види жалюзі для балкона / лоджії
Особливості вибору жалюзі для нестандартних вікон
Варіант для розсувних вікон на балконі
Якому кольору віддати перевагу?

Жалюзі давно перемістилися з вікон і на балконний простір. Велика розмаїтість колірних рішень і дозволяє вибрати найкращий варіант для вашого балкона.

Який варіант краще вибрати?

Вибираючи жалюзі для балкона варто звернути увагу на такі моменти:

  1. Якщо лоджія або балкон знаходяться на південній стороні, то краще вибирати більш щільні тканини.
  2. Краще не використовувати вертикальні ламелі якщо балкон невеликий.
  3.  Якщо на лоджії розташовані розсувні вікна, то прекрасним варіантом стануть як горизонтальні, так і вертикальні жалюзі з стельовим типом кріплення.
  4.  Невеликі балконні вікна можна оформити горизонтальними конструкціями з варіантом кріплення - на скло.
  5. Бажано вибирати жалюзі які менше балконних рами на 5-10 см.

Одним з найбільш популярних є вертикальні жалюзі для балкона. Вони являють собою широкі планки, які можна прокручувати і контролювати рівень освітлення. Щоб вони були більш стабільними, в нижній частині навісу ставиться утяжелитель (дерев'яний або пластиковий). Ходовий механізм знаходиться в карнизі. Надійне кріплення забезпечує зібраність, але з'являється перешкода для прокручування ламелі навколо своєї осі. Довжина вертикальних жалюзі може бути найрізноманітнішою: звисати до статі, приховувати тільки частина віконного отвору.

Якими бувають конструкції?

Розрізняють декілька варіантів жалюзі, тому ви зможете вибрати для себе ідеальний варіант.

Горизонтальні жалюзі - так називають зручні і прості конструкції, які багато місця не займуть, що не перевантажують простір і виглядають практично невагоме.

Вертикальні - в основному створюються з пластика, алюмінію або тканини і можуть мати багато відтінків. У закритому варіанті вони нагадують штори і добре захищають лоджію від сонячного світла. Найчастіше такі варіанти використовують для великих площ.

Типи матеріалів для балкона

Щоб створити ламелі використовують найрізноманітніші матеріали з різною щільністю і фактурою.

Пластикові - Вони не вигоряють, за ними легко доглядати, і навіть з часом не втрачають зовнішній вигляд. Ламелі з недорогого пластика псуються через те, що частіше за інших моделей піддаються механічним впливам.

Тканинні - стійкі до впливу світла, легкі, не піддаються деформації. Мінусом таких жалюзі називають швидке забруднення.

Дерев'яні - мають естетичний вигляд і виглядають досить дорого. Такі ламелі не розсихається і не втрачають зовнішні дані від впливу сонця. Екзотично і оригінально виглядають вироби з бамбука.

Алюмінієві - довговічні і міцні, не боятися впливу вологи і швидко очищаються від забруднень. Мінусом таких конструкцій можна назвати наявність шуму при відкриванні або опусканні стулок.

Паперові - це багатофункціональний і універсальний тип прикраси балконного простору. З їх допомогою можна створити легкий затишок.

Види жалюзі для балкона / лоджії

Жалюзі для балкона допоможуть не тільки контролювати кількість світла, а й створити унікальний стиль в приміщенні.

  1. Класичні - горизонтальні і вертикальні сонцезахисні ламелі будуть прекрасним рішенням для створення практичного та сучасного дизайну.
  2. Плиссе - це конструкції, які створені з плісированого полотна у вигляді гармошки (складки складають до 2 см).
  3. Мульти фактурні жалюзі - універсальний варіант, який містить переваги пластикових і тканинних типів ламелей.
  4. Фотожалюзі - один з найбільш естетичних варіантів з чіткими і яскравими картинками, які наносять методом фотодруку. Тип принта замовник може вибрати сам, а значить ви зможете вибрати найкращий варіант для вашого інтер'єру.


Особливості вибору жалюзі для нестандартних вікон

Жалюзі дозволяють зробити балконні вікна більш стильними, красивими, акуратними. Але, вікна бувають не тільки стандартними, але і з самими різними формами, розмірами, конструкційними особливостями.

Варіант для розсувних вікон на балконі

Для вікон купе ідеально підійдуть вертикальні або горизонтальні варіанти, які встановлюють на стельовий профіль.

Для панорамних вікон краще вибирати ламелі, які дістають до підлоги і можуть бути в довжину до 6 метрів. Якщо ці вікна знаходяться на невеликому французькому балкончику, то їх оформляють жалюзі-плісе, горизонтальними ламелями. Вони зроблять простір балкона більш повітряним, легким.

Якому кольору віддати перевагу?

Завдяки різноманітності відтінків можна вибрати контрастні вашому інтер'єру ламелі, або ж точно повторюють інтер'єр.

Цікавим варіантом стануть різнокольорові жалюзі, за допомогою яких можна внести різноманітність в строгий балконний інтер'єр.

Якщо ваша лоджія / балкон знаходяться на південній стороні, тоді хорошим доповненням стануть сині, голубі ламелі.

Білі є універсальним варіантом, візуально збільшують простір на невеликому балконі.

Бежеві також вважають класикою. Цей колір привносить спокій і ніжність в інтер'єр, не дратує і виглядає досить гармонійно.

Досить стильно виглядатимуть червоні ламелі, але тільки не у випадку з маленьким балконом, інакше вони просто перенавантажуватимуть простір, і він буде виглядати ще менше.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 09.08.2021
Коментарів: 0
Коментарі
Отменить
Додати коментар
Ролети і жалюзі Nikoss в Чернігові
Nikoss в Чернігові - це багаторічний досвід і високу якість послуг. Широкий вибір штор, ролет, різних видів жалюзі на вікна, мінімальні терміни і максимальну якість - і це не все, що ми можемо запропонувати.
Детальніше
Жалюзі і ролети в Кривому Розі
Жалюзі і ролети в Кривому Розі
Правильно підібрана сонцезахисна система - це справжній маст-хев в кожному будинку. Сьогодні вже давно пора відмовитися від допотопних портьєр, які так себе захищають від сонця, в яких накопичується пил, які складно прати і, які, як правило, не дуже красиво виглядають в інтер'єрах
Горизонтальні жалюзі для офісу
Горизонтальні жалюзі для офісу
Як відомо сонячне світло заважає оптимальному функціонуванню робочого процесу, особливо в приміщеннях з вбудованою комп'ютерною технікою
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00